Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kus rasedusega arvele võtta? Soovitage ämmakat.

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kus rasedusega arvele võtta? Soovitage ämmakat.

Postitas:

Tere! Otsisin siit analoogset teemat, aga otseselt polnud. Olen esmarase. Kus on kõige parem olla rasedusega jälgimisel? Peaksin panema esimese visiidi aja. Kas Pelgu, ITK, Fertilitas, Nova Vita.. On kõikjal järjekorrad ja võimalused samad? Suhtumine, sõbralikkus? Mingeid muid plusse, mille peale ma ei tule? Erinevaid nüansse võib välja tuua.Kui teil on mõni väga hea ämmaemand kusagil neis soovitada, kelle juures käima hakata, jätke nimed. Tänan väga juba ette!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 22:54; 20.01 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Itk-s oli mul kunagi Leili Pärnpuu .Jäin temaga ülirahule .

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on üsna värske teema, ehk on abi: https://foorum.perekool.ee/teema/ammaemand-5/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka ITK ja Leili Pärnpuu. Googledades leidsin tema kohta nii head kui halba, aga otsustasin esimese visiidi põhjal, et mulle ta sobib ja vahetama ei hakka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on peamiselt ITK ja Pelgulinna pooldajad/vastased.
Aga kas keegi on ka nt Fertilitases või NovaVitas jälgimisel olnud? plussid-miinused?
Kas on erakal ja Pelgul nt oluline vahe?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 22:54; 20.01 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Fertilitasega selline kogemus, et arst tundus pealiskaudne. Sain Pelgus paremat ja süvenenumat kohtlemist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel on võimalus arvele võtta ka Loote Ultraheliskriining OÜ’s. Ilmselt suurim erinevus on see, et ITK’s ja Pelgus käid Haigekassa kulul ja mujal maksad ise. Arste ja ämmaemandaid on kindlasti igal pool toredaid ja ka igal poole neid, kes pole võib olla sulle just kõige sümpaatsemad. Põhiline on see, et kui on endal küsimusi, siis tulebki küsida, mitte loota, et arst või ämmakas oskab mõtteid lugeda. Kui tundubki vahel, et vastatakse nipsakalt, siis vahet ju pole, ega endalgi ju 24/7 hea tuju pole. Siiski loodan, et kõik arstid ja ämmakad teevad oma tööd südamega ja on valmis igati aitama ning vastama ka kõige totakamatele küsimustele.

Näiteks: minu arst UH ajal ütles õele, kes siis andmeid kirja pani, et mu emakas on retroversioonis. Ma kohe küsisin selle kohta selgitust ja sain vastuse ja nii küsisingi iga asja kohta, mida tahtsin täpsustada või teada saada.

K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan Qvalitases arvele võtta, dr. Katrin Seidelbergi juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju Qvalitases arvelevõtmine maksab? Kas olen õigesti aru saanud, et u 74 euri kuus? Kas lisandub veel midagi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Qvalitases oleneb, mis analüüse tehakse. Ultraheli 29€, tavaline vereproov 89 jne. Kõik oleneb, mida teha tahad/vaja. Ma ei usu, et seal kuidagi parem on. Riiklikus on suuremad kogemused erinevateks skriininguteks, iga kell eelistaks riiklikku. Kui maksta tahad siis mine juba Soisi juurde arvele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kus rasedusega arvele võtta? Soovitage ämmakat.