Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kus saab kõige odavamalt koroona testi teha?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kus saab kõige odavamalt koroona testi teha?

Postitas:
Kägu

Kus saab kõige odavamalt koroona testi teha? Soov on teha selline test mida aksepteerib ka Soome piirivalve.Seega apteegi kiirtestid ei sobi sest peab olema paber mida Soome piirivalve lugeda saab.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

617 2650,
võib juhtuda, et tuleb mõnda aega intensiivselt veenda.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lasnamäel

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus saab kõige odavamalt koroona testi teha? Soov on teha selline test mida aksepteerib ka Soome piirivalve.Seega apteegi kiirtestid ei sobi sest peab olema paber mida Soome piirivalve lugeda saab.

Confido teeb erinevate ürituste raames soodukaid. Ntx on tulemas värkpalli turniir ja selle raames kiirtest koos serdiga soodne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perearst saab saata tasuta testile. Kui tööandja teeb töötajatele regulaarset tervisekontrolli, siis võib juhtuda, et paketi sees on ka mingi arv koroonateste nüüd. Küsi tööandjalt, meie ettevõtte paketis näiteks on, aga me käime ka välislähetuses, võib-olla sellepärast. Confido kliinikud teevad koostööd paljude ettevõtete ja üritustega. Olen saanud saanud viimase kuu jooksul juba neljalt ürituselt (mille piletid mul okid ostetud) meili koos salasõnaga, mille broneeringusse kirjutamine muutis testi oluliselt soodsamaks (12-17 eurot).

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perearst saab saata tasuta testile.

Perearsti saatekirjaga koroona tõendit ei tohi kasutada reisimiseks.Trahv pidi olema 200 euri.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perearst saab saata tasuta testile.

Perearsti saatekirjaga koroona tõendit ei tohi kasutada reisimiseks.Trahv pidi olema 200 euri.

Tegelikult ka? Ja miks siis või mis selle põhjendus olla võiks?? Perearst ju suunab sisuliselt samasse kohta testima, kuhu ennast ise bronnida saab, st. samad laborid ju samadel meetmetel kontrollivad?  Ei saa ju loogiline olla, et perearsti suunamisega test on kuidagi vähem usaldusväärne? Eelmisel aastal ju neid ainult tehtigi. Aga otsida ei viitsi ja vaidlema ei hakka, lihtsalt kui keegi konkreetselt loogilist vastust teab, siis ootaksin huviga seda.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perearst saab saata tasuta testile.

Perearsti saatekirjaga koroona tõendit ei tohi kasutada reisimiseks.Trahv pidi olema 200 euri.

Tegelikult ka? Ja miks siis või mis selle põhjendus olla võiks?? Perearst ju suunab sisuliselt samasse kohta testima, kuhu ennast ise bronnida saab, st. samad laborid ju samadel meetmetel kontrollivad? Ei saa ju loogiline olla, et perearsti suunamisega test on kuidagi vähem usaldusväärne? Eelmisel aastal ju neid ainult tehtigi. Aga otsida ei viitsi ja vaidlema ei hakka, lihtsalt kui keegi konkreetselt loogilist vastust teab, siis ootaksin huviga seda.

Asi pole usaldusväärsuses vaid kuna selle maksab kinni riik, siis reisimiseks nende tõendite kasutamine (kuna sümptomiteta tasuta testile pigem ei saa, siis valetatakse kontakti/haigust, et tasuta test teha), see raiskab nii riigi(meie) raha kui resursse.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perearst saab saata tasuta testile.

Perearsti saatekirjaga koroona tõendit ei tohi kasutada reisimiseks.Trahv pidi olema 200 euri.

Tegelikult ka? Ja miks siis või mis selle põhjendus olla võiks?? Perearst ju suunab sisuliselt samasse kohta testima, kuhu ennast ise bronnida saab, st. samad laborid ju samadel meetmetel kontrollivad? Ei saa ju loogiline olla, et perearsti suunamisega test on kuidagi vähem usaldusväärne? Eelmisel aastal ju neid ainult tehtigi. Aga otsida ei viitsi ja vaidlema ei hakka, lihtsalt kui keegi konkreetselt loogilist vastust teab, siis ootaksin huviga seda.

Asi pole usaldusväärsuses vaid kuna selle maksab kinni riik, siis reisimiseks nende tõendite kasutamine (kuna sümptomiteta tasuta testile pigem ei saa, siis valetatakse kontakti/haigust, et tasuta test teha), see raiskab nii riigi(meie) raha kui resursse.

https://trip.ee/uudised/perearsti-saatekirjaga-tehtud-koroonatesti-ei-tohi-reisimiseks-kasutada

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päriselt, sa ei saa aru,miks?
Sellepärast, et Eesti Haigekassa maksab kinni Eesti inimeste ravikulud mitte reisikulud.

Perearst saadab su testile, kui on sümptomid või oli kontakt koroonahaigega, selle testi eest tasub haigekassa ehk siis kõik tavalised maksumaksjad.

Kui sul aga pole testi vaja mitte tervislikel põhjustel, vaid lihtsalt välismaale reisimiseks, siis miks peaks selle eest maksma HAIGEkassa oma eelarvest? Sa pole ju haige, et arstiabi vajaksid.

Järgmiseks soovid äkki, et perearst sulle ka haigekassa rahade eest hotelli ja lennukipiletid korraldaks…

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päriselt, sa ei saa aru,miks?

Sellepärast, et Eesti Haigekassa maksab kinni Eesti inimeste ravikulud mitte reisikulud.

Perearst saadab su testile, kui on sümptomid või oli kontakt koroonahaigega, selle testi eest tasub haigekassa ehk siis kõik tavalised maksumaksjad.

Kui sul aga pole testi vaja mitte tervislikel põhjustel, vaid lihtsalt välismaale reisimiseks, siis miks peaks selle eest maksma HAIGEkassa oma eelarvest? Sa pole ju haige, et arstiabi vajaksid.

Järgmiseks soovid äkki, et perearst sulle ka haigekassa rahade eest hotelli ja lennukipiletid korraldaks…

Sry, aga miks Sa enda kõne mulle suunad ???? Mina ei vaja ega taha mitte midagi. Ma lihtsalt vastasin küsijale, et kuidas saab teha koroonateste ja ma tõesti ei olnud kursis, et perearsti suunamisega koroonatest ei sobi reisimiseks. Nüüd siis tean. Ja arvestades, et ma ei ole terve enda elu vajanud haigekassa poolt rahastatavaid teenuseid, siis ole päris rahulik, ei vaja ma neid ka nüüd. Sa ikka õpi lugema ja aru saama, kes muda küsis ha vajas ja siis kuku moraali lugema ja psühhopaati mängima.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sry, aga miks Sa enda kõne mulle suunad ???? Mina ei vaja ega taha mitte midagi. Ma lihtsalt vastasin küsijale, et kuidas saab teha koroonateste ja ma tõesti ei olnud kursis, et perearsti suunamisega koroonatest ei sobi reisimiseks. Nüüd siis tean. Ja arvestades, et ma ei ole terve enda elu vajanud haigekassa poolt rahastatavaid teenuseid, siis ole päris rahulik, ei vaja ma neid ka nüüd. Sa ikka õpi lugema ja aru saama, kes muda küsis ha vajas ja siis kuku moraali lugema ja psühhopaati mängima.

Irw, sa ise ju küsisid seletust, miks ei tohi. Aga nüüd tuleb välja, et inimesed kes sulle vastavad, on psühhopaadid. Ok, vabandust, ma ei saanud kohe pihta, et sa kiiksuga veidrik oled. Aga kuna sa ju iseenese tarkusest ei suutnud aru saada, miks ei tohi perearsti suunatud testiga reisida, siis ma heast tahtest säästsin sulle su järgmise reisi eelarvest praegu 200 eurot.

P. S. Huvitav väide, et sul haigekassa teenuseid vaja pole, aga samas perearsti käest tasuta testi saada reisile minekuks oli nagu sinu arusaamise järgi igati ok.

 

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sry, aga miks Sa enda kõne mulle suunad ???? Mina ei vaja ega taha mitte midagi. Ma lihtsalt vastasin küsijale, et kuidas saab teha koroonateste ja ma tõesti ei olnud kursis, et perearsti suunamisega koroonatest ei sobi reisimiseks. Nüüd siis tean. Ja arvestades, et ma ei ole terve enda elu vajanud haigekassa poolt rahastatavaid teenuseid, siis ole päris rahulik, ei vaja ma neid ka nüüd. Sa ikka õpi lugema ja aru saama, kes muda küsis ha vajas ja siis kuku moraali lugema ja psühhopaati mängima.

Irw, sa ise ju küsisid seletust, miks ei tohi. Aga nüüd tuleb välja, et inimesed kes sulle vastavad, on psühhopaadid. Ok, vabandust, ma ei saanud kohe pihta, et sa kiiksuga veidrik oled. Aga kuna sa ju iseenese tarkusest ei suutnud aru saada, miks ei tohi perearsti suunatud testiga reisida, siis ma heast tahtest säästsin sulle su järgmise reisi eelarvest praegu 200 eurot.

P. S. Huvitav väide, et sul haigekassa teenuseid vaja pole, aga samas perearsti käest tasuta testi saada reisile minekuks oli nagu sinu arusaamise järgi igati ok.

Ma küsisin, et huvitav, miks ei sobi perearsti poolt suunatud testilt saadud tõend. Vastus aga tuli räuskavad stiilis, et kas ma tahan ka lennupileteid ja muid asju saada riigi raha eest ???? Ma ei tahtnud isegi seda testi saada, sest ma ilmselgelt ei ole teemaalgataja. Võiks suuta lihtsalt teema läbi lugeda ja aru saada, kes ja mida soovib ja küsib ja siis vastama kukkuda, mitte enda ärevaid ja närvihaiged vastuseid koos süüdistuste ja mõnitustega suvalise inimese kaela loopida.

Nb! Olen terve elu võõraste inimeste õigustamata ravi ju enda maksudega kinni tagunud, ise seda nö. teenust absoluutselt tarbimata. Seega tõesti on minu jaoks koroonatest täpselt samasse auku. Ma ammu ei mõtle enam ega viitsi ärevust tunda, et ma narkomaanide elustamist, sarisigijate kõhuplastikat ja aastaid voolikute all vegeteerivate inimeste “ravi” igapäevaselt kinni maksan. Niiet jah, ausaltöeldes ei tulnud selle peale, et see koroonatest järsku nii teistmoodi asi on.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kirjuta veel midagi, sinu mõttemaailmaga tutvumine on väga silmiavav.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärev

Närviline

Psühhopaat

Räuskav

Süüdistused

Mõnitused

Sarisigijate kõhuplastika

Vegeteerivate “ravi”

Inimese kasutatav sõnavara räägib tema enda meeleseisundi kohta rohkem kui nende kohta, kelle pihta neid sõnu loobitakse.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ammu ei mõtle enam ega viitsi ärevust tunda, et ma narkomaanide elustamist, sarisigijate kõhuplastikat ja aastaid voolikute all vegeteerivate inimeste “ravi” igapäevaselt kinni maksan. Niiet jah, ausaltöeldes ei tulnud selle peale, et see koroonatest järsku nii teistmoodi asi on.

Sa tõesti ei näe vahet sureva inimese abistamise ja oma lõbuks reisimise vahel? Ei saa aru, mis on meditsiiniline näidustus ja mis meelelahutus? Mis sarisigijate kõhuplastikaid meil Haigekassa maksab üldse? Kummaline inimene ja kummaline jutt.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kus saab kõige odavamalt koroona testi teha?