Esileht Koolilaps Kus saab sooja voodriga pükse koolilapsele

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Kus saab sooja voodriga pükse koolilapsele

Postitas:

Lumes möllamiseks ja kelgutamiseks, laps 11 aastane poiss, väiksem oli siis huppa vöökohaga,ilma traksideta paksu vatiiniga talvepüksid. Need jäid väikseks.Kus kohast olete ostnud ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.01 20:17; 05.01 00:03; 05.01 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega vanuse järgi pükse osta saa. Kui pikk laps on? Kui juba pikk tasub vaadata ka spordipoodide täiskasvanute osakonnast.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.01 20:30; 04.01 13:00; 05.01 13:57; 19.01 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lenne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin just Kaup24-st Lassied, 30€ millegagi maksid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 23:11; 05.01 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin Haapsalu kaubamaja II korruselt lasteriiete poest oma 10-aastasele. Maksid ka veidi üle 30 euro. Ise olen Tallinnast muidu, aga tean, et sealt leiab häid asju, nii et vahel sätin teadlikult oma ostmised sinna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 00:45; 04.01 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

11 aastasele Sportlandist. Saab ka Lenne ja Huppa poodidest. Neil ka suuri numbreid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju suurem väljakutse on sellisele lapsele kombeka leidmine. Nüüd kui lumi maas siis arvas meie noormees, et tal võiks ka selline riietusese olla nagu väikevennal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 08:14; 04.01 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin siia mõni aeg tagasi umbes sama teema, et kust saada softshell pükse talveks, sest olin läbi käinud Rocca al Mare kaubanduskeskuses kõik poed, kus vähegi võis selliseid pükse müügil olla, aga pükse ei leidnudki. Enne jõule tegin teise tiiru veel, tulemus ikka sama. Ostsin ühed softshellid Prismast, aga neil polnud voodrit ja oleks pidanud sooja pesu alla panema. Õnneks pärast esimest otsiringi tellisin Aliexpressist softshellid ja olen nendega rahul. Maksid ca 15 eurot, on pehme voodriga, vetthülgavad, soojad ja mõnusad.

Ühtlasi kasutan teemat järgmisteks talvepükste ostuks ja küsin, et mida te panete lapsele muidu lapsele suusapükste alla? Poes katsudes oli pea kõigil suusapükstel kilevooder, mis on ju ebameeldivalt külm keha vastu puutudes? Suusapüksid ise on paksud, kas sinna alla pannakse siis veel mingid pikad püksid? Palav hakkab ju? Sellepärast eelistan ise pehme voodriga softshelle, et sinna ei pea midagi alla panema ja on ihu vastas mõnusalt soojad ning lisaks vee- ja tuulekindlad, aga samas ei hakka nendega palav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt suusapükste alla pannakse kas retuusid või külmema ilma korral soe pesu. Suusapükse on ju ka erineva paksusega. Meie kliimas pole mõtet neid kõige paksemaid võttagi, sest külma talve praktiliselt pole.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.01 20:30; 04.01 13:00; 05.01 13:57; 19.01 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin ühed softshellid Prismast, aga neil polnud voodrit ja oleks pidanud sooja pesu alla panema. Õnneks pärast esimest otsiringi tellisin Aliexpressist softshellid ja olen nendega rahul. Maksid ca 15 eurot, on pehme voodriga, vetthülgavad, soojad ja mõnusad.

Softshell mu teada on ühekordne kangas, mille välispind on sile ja sisepind fliisine.

Saad ehk ostetud ali lingi siia panna, sest praegu ei tule üldse ette, millised on voodrita ja millised võiksid olla voodriga softshellid?

Ise sain s 164 NameIt softshell püksid nädal enne jõule aboutYou-st olematu 7€ eest (th 34.90). Vist voodrita ?????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.01 13:19; 18.01 17:32; 19.01 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühtlasi kasutan teemat järgmisteks talvepükste ostuks ja küsin, et mida te panete lapsele muidu lapsele suusapükste alla? Poes katsudes oli pea kõigil suusapükstel kilevooder, mis on ju ebameeldivalt külm keha vastu puutudes? Suusapüksid ise on paksud, kas sinna alla pannakse siis veel mingid pikad püksid? Palav hakkab ju? Sellepärast eelistan ise pehme voodriga softshelle, et sinna ei pea midagi alla panema ja on ihu vastas mõnusalt soojad ning lisaks vee- ja tuulekindlad, aga samas ei hakka nendega palav.

Kui poisid väiksemad siis tavalised õhemad puuvillased sukapüksid, suuremad poisid panevad kas õhemad retuusi moodi püksid või soojapesu püksid alla. Palja kintsu peal pole meil keegi nõus neid kandma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 08:14; 04.01 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 10-aastane ei taha midagi alla panna ja külm pole tal seni veel hakanud, pigem vastupidi. Aga inimesed on väga erinevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 00:45; 04.01 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jääb teemaalgatus pisut arusaamatuks. Kas lapsel on vaja juba täiskasvanute suurust või kuidas teemaalgataja siis varasematel aastatel hakkama sai?

Minu lastel olid kuni 164 cm pikkuseni põhiliselt Reima traksidega püksid. Need sobisid nii õue kui suusamäele. Alla pandi vajadusel spordipesu, aga mitte alati.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil Huppa talvepüksid 164suuruses. Kui suuri teemaalgatajal siis vaja on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 20:07; 05.01 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt suusapükste alla pannakse kas retuusid või külmema ilma korral soe pesu. Suusapükse on ju ka erineva paksusega. Meie kliimas pole mõtet neid kõige paksemaid võttagi, sest külma talve praktiliselt pole.

Kus poest ja mis hinnaga saab poisile sooja pesu osta ?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.01 20:17; 05.01 00:03; 05.01 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil Huppa talvepüksid 164suuruses. Kui suuri teemaalgatajal siis vaja on?

Praegused 158 ,kas huppal siis järgmine 164 viimane suurus ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.01 20:17; 05.01 00:03; 05.01 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt suusapükste alla pannakse kas retuusid või külmema ilma korral soe pesu. Suusapükse on ju ka erineva paksusega. Meie kliimas pole mõtet neid kõige paksemaid võttagi, sest külma talve praktiliselt pole.

Kus poest ja mis hinnaga saab poisile sooja pesu osta ?

Ise olen Sportlandist ostnud, olenevalt, kas ale või täishind, siis umbes 10-20€.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 23:11; 05.01 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus poest ja mis hinnaga saab poisile sooja pesu osta ?

Tasub vaadata ka Sportsdirecti, nt sellised:

https://ee.sportsdirect.com/campri-thermal-baselayer-pants-unisex-junior-402089#colcode=40208971

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.01 20:30; 04.01 13:00; 05.01 13:57; 19.01 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil Huppa talvepüksid 164suuruses. Kui suuri teemaalgatajal siis vaja on?

Praegused 158 ,kas huppal siis järgmine 164 viimane suurus ?

Ma ei tea, mis on viimane suurus neil. Noorukite numeratsioon teine ja XS peaks vastama 164 suurusele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 20:07; 05.01 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin siia mõni aeg tagasi umbes sama teema, et kust saada softshell pükse talveks, sest olin läbi käinud Rocca al Mare kaubanduskeskuses kõik poed, kus vähegi võis selliseid pükse müügil olla, aga pükse ei leidnudki. Enne jõule tegin teise tiiru veel, tulemus ikka sama. Ostsin ühed softshellid Prismast, aga neil polnud voodrit ja oleks pidanud sooja pesu alla panema. Õnneks pärast esimest otsiringi tellisin Aliexpressist softshellid ja olen nendega rahul. Maksid ca 15 eurot, on pehme voodriga, vetthülgavad, soojad ja mõnusad.

Ühtlasi kasutan teemat järgmisteks talvepükste ostuks ja küsin, et mida te panete lapsele muidu lapsele suusapükste alla? Poes katsudes oli pea kõigil suusapükstel kilevooder, mis on ju ebameeldivalt külm keha vastu puutudes? Suusapüksid ise on paksud, kas sinna alla pannakse siis veel mingid pikad püksid? Palav hakkab ju? Sellepärast eelistan ise pehme voodriga softshelle, et sinna ei pea midagi alla panema ja on ihu vastas mõnusalt soojad ning lisaks vee- ja tuulekindlad, aga samas ei hakka nendega palav.

Kas saaksid palun lingi saata, mida täpsel tellisid? Ja mis suuruse ja kui pikk on laps? Meil oleks ka hädasti vaja.

Lugesin ise ka sama teema ja käisin ka mitu korda Prismad läbi aga mitte ühegi softshell õuepükse ei näinud. Kuna e-pood näitas, et on  olemas, siis tellisin kolm asja e-poe kaudu. Kättetoimetamise päeva lõunal helistas Rocca prisma töötaja, et mitte ühtegi tellitavat toodet pole ja kannavad raha tagasi. Ma olin just tellimust tehes Rocca prismas käinud. Ma arvasin, et neil  on mingi keskladu aga ei midagi – komplekteeritakse suvalises prismas ja kui seal pole, siis pole…

Suusapükste alla käib tavaliselt see nn. soe aluspesu (inglise keeles baselayer), me ostsime paar aastat tagasi sportsdirect eesti poest mingd kõige odavamad ja see on nii mu enda kui lapse lemmikud. Need on küll täissüsteetika aga nahale hästi mõnusad (mul on endal küll ka HH kallis meriinovillane soe aluspesu aga igal juhul eelistan seda odavamat).  Nii et soovitan Sportsdirecti vaadata.

Sellised püksid aga neil on pluusid ka samas sarjast (tegelikult pluus võib ka suvaline pikkade varrukatega olla).

https://ee.sportsdirect.com/nevica-meribel-thermal-pants-junior-boys-402330#colcode=40233090

 

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 10:29; 08.01 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas on Pae tänaval outleti pood, kust ostsin lapsele ja ka endale talvepüksid ja suusajope. Valik oli päris suur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.01 14:20; 11.01 15:33; 17.01 22:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühtlasi kasutan teemat järgmisteks talvepükste ostuks ja küsin, et mida te panete lapsele muidu lapsele suusapükste alla? Poes katsudes oli pea kõigil suusapükstel kilevooder, mis on ju ebameeldivalt külm keha vastu puutudes? Suusapüksid ise on paksud, kas sinna alla pannakse siis veel mingid pikad püksid? Palav hakkab ju? Sellepärast eelistan ise pehme voodriga softshelle, et sinna ei pea midagi alla panema ja on ihu vastas mõnusalt soojad ning lisaks vee- ja tuulekindlad, aga samas ei hakka nendega palav.

Mina ka ostan lapsele talveks püksid õhukese vatiiniga (80g) ehk siis pigem nagu külmema sügise püksid ja alla retuusid või tavaline pikk pesu (nt Prismast). Päris kelgumäel käies eelistab poiss ikkagi kombet, praegu läheb veel nr 140, aga suuremaid numbreid juba vähematel firmadel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas on Pae tänaval outleti pood, kust ostsin lapsele ja ka endale talvepüksid ja suusajope. Valik oli päris suur.

Kus täpsemalt Pae tänaval?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 10:29; 08.01 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pae 1, suur hall maja. T1 lähedal.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.01 14:20; 11.01 15:33; 17.01 22:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus poest ja mis hinnaga saab poisile sooja pesu osta ?

Tasub vaadata ka Sportsdirecti, nt sellised:

https://ee.sportsdirect.com/campri-thermal-baselayer-pants-unisex-junior-402089#colcode=40208971

Meil olid antud soojapesupüksid koguaeg. Nüüd väljakasvanud. Praegused ostsin Rademarist

suusapüksid ostsin samuti Rademarist.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin siia mõni aeg tagasi umbes sama teema, et kust saada softshell pükse talveks, sest olin läbi käinud Rocca al Mare kaubanduskeskuses kõik poed, kus vähegi võis selliseid pükse müügil olla, aga pükse ei leidnudki. Enne jõule tegin teise tiiru veel, tulemus ikka sama. Ostsin ühed softshellid Prismast, aga neil polnud voodrit ja oleks pidanud sooja pesu alla panema. Õnneks pärast esimest otsiringi tellisin Aliexpressist softshellid ja olen nendega rahul. Maksid ca 15 eurot, on pehme voodriga, vetthülgavad, soojad ja mõnusad.

Anna palun aliexpressi link mille sa tellisid. Sealt saab head ja ka halba kaupa ja oleks hea kui on link millega rahul oletakse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui enne olid Huppa püksid ja rahul, siis on võimalik ju järgmine number osta. Huppal on erineva lõike ja paksusega, meil 10-aastane väga pakse ei taha, nii et need klassikalised talvepüksid on tema jaoks liiga paksud. Aga Mustika keskuse Huppa poest leidsime sellise vahepealse vatiiniga sirge lõikega püksid. Prismast tasub ka vaadata, Lassie omi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas on Pae tänaval outleti pood, kust ostsin lapsele ja ka endale talvepüksid ja suusajope. Valik oli päris suur.

seal on siis täiskasvanute mudelid ka või oled ise nii väike suurus, et saad lasteosakonnast osta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas on Pae tänaval outleti pood, kust ostsin lapsele ja ka endale talvepüksid ja suusajope. Valik oli päris suur.

seal on siis täiskasvanute mudelid ka või oled ise nii väike suurus, et saad lasteosakonnast osta?

Seal müüakse nii lastele kui täiskasvanutele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.01 14:20; 11.01 15:33; 17.01 22:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel just 164 suurus softshellid sobiks siis aboutYou-s üks paar veel on https://www.aboutyou.ee/p/name-it/puksid-alfa-5108614 Kui soovi veel soodsamalt saada siis kood Agne25 annab sellest juba niigi heast hinnast veel 25% alla 😉

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.01 13:19; 18.01 17:32; 19.01 09:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Koolilaps Kus saab sooja voodriga pükse koolilapsele