Esileht Koolilaps Kus saab sooja voodriga pükse koolilapsele

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Kus saab sooja voodriga pükse koolilapsele

Postitas:

Kellel just 164 suurus softshellid sobiks siis aboutYou-s üks paar veel on https://www.aboutyou.ee/p/name-it/puksid-alfa-5108614 Kui soovi veel soodsamalt saada siis kood Agne25 annab sellest juba niigi heast hinnast veel 25% alla

Aitab juba sellest aboutyou promomisest siin. Igas teemas ainult aboutyou. Osta ausalt reklaaami.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.01 20:30; 04.01 13:00; 05.01 13:57; 19.01 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel just 164 suurus softshellid sobiks siis aboutYou-s üks paar veel on https://www.aboutyou.ee/p/name-it/puksid-alfa-5108614 Kui soovi veel soodsamalt saada siis kood Agne25 annab sellest juba niigi heast hinnast veel 25% alla

Aitab juba sellest aboutyou promomisest siin. Igas teemas ainult aboutyou. Osta ausalt reklaaami.

Kes sind hammustas? Tüüpiline – tahad kellegile head teha ja ikka peab keegi mürgitama. Jäid ise neist ilma ja seetõttu nii sapine?

Siinses teemas oli juttu softshellidest, aga nende pükste kirjeldus ei maini seal kuskil, et just softshellidega tegemist. Enda lastel olemas needsamad püksid sealt, seega teadsin, millega tegemist ja sp soovitasin/lingitasin. Palun vabandust siis, et polnud kursis aboutyou üledoosiga siin foorumis (really?! kohe igas teemas?).

AboutYou ostku ise omale reklaami, ma nii lahke nüüd ka ei ole 😀

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.01 13:19; 18.01 17:32; 19.01 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mina olen küll väga tänulik info eest. Sain nimelt selle viimase paari. Ise ei leidnud, sest panin otsingusse softshell.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Koolilaps Kus saab sooja voodriga pükse koolilapsele