Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kus shopata edaspidi?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )

Teema: Kus shopata edaspidi?

Postitas:
Kägu

Endale tulid meelde Prisma ja Selver, kus riideid ja nänni müüakse. Veel mõni pood?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Endale tulid meelde Prisma ja Selver, kus riideid ja nänni müüakse. Veel mõni pood?

Säästa maailma natuke aega!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

E-poed ju kõik lahti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mine Lõunakasse, seal osa poode lahti, endal ei teki mõtetki hilpe otsida. Valik on sinu muidugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milleks üldse on vaja praegu shopata?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No ma ei viitsi istuda kodus enam. Kaua võib. Hakkab vaimsele tervisele niigi juba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Toidupoed ju on avatud ja kas kohe ILMTINGIMATA peab kogu aeg kuskil “shoppamas” käima? Selliseid asju lugedes tekib küll tunne, et mõnele oli sellist raputust ikka väga vaja..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üritaks nüüd natukenegi olla. Riideid on enamikul shopahoolikutest nagunii rohkem kui kanda jõuab, MIDA sul nüüd nii põletavalt vaja on?
See on see, et siis hakatakse netist rämpsu kokku ostma, ilma ostmata ei saa enam ollagi. Mõttetus. Kui muidu ei saa olla, mine metsa ja jaluta niisama, mitte ära roni poodi hängima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Stockmann ja Kaubamaja jäävad ka avatuks

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ma ei viitsi istuda kodus enam. Kaua võib. Hakkab vaimsele tervisele niigi juba.

Ja siis ainuke lahendus on minna shoppama?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lähed õue, võtad mingi istumisaluse kaasa ja hakkad aga telefonis shoppama. Kohad sõltuvad su majanduslikust seisust.

Tänada pole vaja.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis panka sa kasutad? Teiste pankade kohta ei oska öelda, aga LHVs saab näiteks lisaks teha virtuaalkonto, millele saab mängult väärtpabereid osta. Enda raha ei kuluta, aga saad õppida uusi teadmisi, lõputult väärtpabereid osta ja nii oma shoppamishimu rahuldada. Väga põnevad ajad on, hinnad käivad iga päev üles-alla, seda kõike on huvitav jälgida ja igav juba ei hakka.

Please wait...
Postitas:
leeni

oo. teemalagataja – aitäh Prisma-idee eest!
Panen kõrva taha, vahest on vaja äkiliselt midagi. Aastaaegade vaheldusega tavaliselt tulevad väikeste lastega hädaostud. Hiljuti oli mul kaks juhust, kus 5-aastasele jäid üleöö tennised väikeseks ja teine kord, kus reedeõhtune õueskäik lõppes lõhkiste õuepükstega ning järgmine päev oli vaja metsa minna. Mõlemal korral oli hea poest 10 minutiga vajalikud asjad ära osta. E-poed on riiete ostmiseks üks rist ja viletsus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No Stock-is on virtuaal-hullud-päevad.
Aga kui tõsiselt, siis loe parem mõni raamat vmt. Kui vaimsele tervisele hakkab. Lisaks ka säästad.

Please wait...
Postitas:
Ilus Elu

Kus shopata edaspidi?

Palju olulisem küsimus on ju hoopis see, et kus ripsmeid saaks omale osta või kus geelküüsi panna.

Lihtlabane shoppamine, see on titemäng.

Please wait...
Postitas:
Kägu

E-poed ju kõik lahti.

Kas nad tarnivad ka kõik praegusel ajal? Mul on süüa vaja osta, aga igas e-poes on tõrge, et minu piirkonda ei pakuta teenust. Kaks kohalikku toidupoodi pandi kinni ja nüüd peab tellima või ise kuhugi kaugemale sõitma. Ei tahaks ilmaasjata sõitu minna, kui oleks võimalik koju tellida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei jää, mõlemad asuvad kaubanduskeskustes ja ei tohi avatud olla. Ainult alumise korruse toidupoed võivad mõlemal lahti olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

E-poed ju kõik lahti.

Kas nad tarnivad ka kõik praegusel ajal? Mul on süüa vaja osta, aga igas e-poes on tõrge, et minu piirkonda ei pakuta teenust. Kaks kohalikku toidupoodi pandi kinni ja nüüd peab tellima või ise kuhugi kaugemale sõitma. Ei tahaks ilmaasjata sõitu minna, kui oleks võimalik koju tellida.

Toidupoodide kohta ei oska kahjuks öelda, aga muud kaupa tänase ja eilse seisuga sai tellida ja tuli ka saatmise kinnitus. Näiteks Tallink e pood, üks väiksem raamatupood.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja siis ainuke lahendus on minna shoppama?

Nagu näha, siis see on jah igava inimese ainus lõbustusvahend.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hansapostis on kõik asjad olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma vist pean netipoest, elektr.mingi blenderi ostma. Mul oli vana nuimikseer, aga see läks mõne kuu eest katki ja sügavkülmas on palju marju, millest olen kevadeti smuutiks ära tarvitanud. Nüüd oleks ka hea seda teha, mitmel põhjusel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kasutan juhust ja küsin, millisest netipoest te koduloomade toitu ostate?

Please wait...
Postitas:
Kägu

koeratoit.ee – kvaliteetne toit ja tuleb tasuta transpordiga kiiresti kohale

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rataski ütles eile, et loomatoitu müüakse ka toidupoes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Zooplus.com või zooplus.de, sõltub, kust ostukorv koos saatmisega soodsam tuleb. Paari päevaga tuleb kohale.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei ole mingi shoppaja kunagi olnud. Aga probleem on tegelikult tõesti lapse jalanõude osas. Eelmise hooaja jalanõudest on välja kasvanud. Nüüd saab saabaste aeg läbi ja tal tõesti pole midagi jalga panna. E-poest jalanõusid talle ei telli, peab kindlasti jalga proovima. Olengi siin juba nädal aega kahevahel, kas minna temaga poodi. Kohe kuidagi ei taha minna, aga täna-homme oleks viimane võimalus praktiliselt. Täiesti probleem praegu. Tundub, et peab ikkagi minema, jalanõusid on ju vaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Osal inimestest võib päriselt ka midagi vaja olla peale toidu. Vahel riided lähevad katki või jäävad väikeseks, mõni äkkki on juba kaua mingi kulunud jopega käinud, mis nüüd päris katki läks või midagi, lapsed kasvavad ka kriisiolukorras ja kõigil pole vanadest aegadest varusid. Kasvõi pann või pannilabidas võib ära kuluda või katki minna. Hea on, kui mingi võimalus muu kraami soetamiseks ikka säilib. Kuigi mõni töökam ja tegusam kindlasti ütleb, et tema meisterdab ja õmbleb endale kõik ise ja õmblustarbeid ning meisterdamiseks vahendeid ja toorainet on ka kodus tohutu varu, aga kõik ei ole nii tublid. Muidugi on küsitav, kas on mõistlik karmil ajal raha kulutada, aga vahel on mõne asja soetamine ikkagi üsna tungivalt vajalik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõega või? Kus sinna siis alles koguneb hulle viirust levitama!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Osal inimestest võib päriselt ka midagi vaja olla peale toidu. Vahel riided lähevad katki või jäävad väikeseks, mõni äkkki on juba kaua mingi kulunud jopega käinud, mis nüüd päris katki läks või midagi, lapsed kasvavad ka kriisiolukorras ja kõigil pole vanadest aegadest varusid. Kasvõi pann või pannilabidas võib ära kuluda või katki minna. Hea on, kui mingi võimalus muu kraami soetamiseks ikka säilib. Kuigi mõni töökam ja tegusam kindlasti ütleb, et tema meisterdab ja õmbleb endale kõik ise ja õmblustarbeid ning meisterdamiseks vahendeid ja toorainet on ka kodus tohutu varu, aga kõik ei ole nii tublid. Muidugi on küsitav, kas on mõistlik karmil ajal raha kulutada, aga vahel on mõne asja soetamine ikkagi üsna tungivalt vajalik.

Kõike saab e-poest. Kui ei sobi, saadad tagasi, lihtne ju?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei olegi, niisama oli vaja provokatiivne teema teha. Väike riigimutrike, tiksub kodus, palk jookseb, aga ühtlasi on ka meeletult igav, mõistab oma ebaolulisust… You know the rest.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kus shopata edaspidi?