Esileht Pereelu ja suhted Kus sooritada vasektoomia?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Kus sooritada vasektoomia?

Postitas:

Kuna nii vanust kui lapsi piisavalt siis on huvi vasektoomia vastu.

Kas kellelgi on häid/halbu kogemusi või oskab mõnda arsti/polikliinikut soovitada?

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 03:02; 07.05 07:34; 07.05 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öösel kell 3 tuli vasektoomia isu? No kannatage hommikuse kusekõvani, mõtlete ümber.

+8
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.05 07:20; 07.05 10:37; 07.05 11:05; 07.05 11:49; 07.05 19:33; 07.05 19:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öösel kell 3 tuli vasektoomia isu?

😀

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näidake mulle meest, kes tuleb sellise asja kohta küsima perekoolist? Ma ei usu tappes ka, et küsija on mees. Jälle mingi tädike, kellel mees vaja lühema keti otsa vms. saada.

+10
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koomikud olete siin koos.

Midagi kasulikku öelda ei ole aga targutamas kohe esimesed 🙂

Oskab keegi teema kohta ka kaasa rääkida?

 

PS! Tegu ei ole libateemaga ega naisega ning kedagi keti otsa ei panda 😉

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 03:02; 07.05 07:34; 07.05 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vasektoomia teema on siin nagu härjale punase räti näitamine, alati arvatakse, et vaene mees on nüüd kurja naise sunnil sunnitud seda tegema ning jäädavalt teiste naiste jaoks ära rikutud.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda teevad ju nii riiklikud suuremad haiglad kui erakliinikud, vali ise, millisesse tahad minna, põhimõtteliselt kus päevakirurgia on, seal ka tehakse. Me ei tea ju linnagi. Meeste- või perearsti käest saad saatekirja, meestearst vast teab paremini soovitada.

Esimene vastaja ei saa vist vasektoomiast üldse aru ja arvab, et siis enam ei tõuse või mis… hommikul vara on nii lolli juttu ajada vaja.

+15
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 08:39; 10.05 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda teevad ju nii riiklikud suuremad haiglad kui erakliinikud, vali ise, millisesse tahad minna, põhimõtteliselt kus päevakirurgia on, seal ka tehakse. Me ei tea ju linnagi. Meeste- või perearsti käest saad saatekirja, meestearst vast teab paremini soovitada.

Esimene vastaja ei saa vist vasektoomiast üldse aru ja arvab, et siis enam ei tõuse või mis… hommikul vara on nii lolli juttu ajada vaja.

Terve mõistusega mees magab öösel kell kolm või siis perioodiliselt on naisega kolmandal ringil. Ilmselgelt treib mingi üsna vähese IQ-ga naisterahvas võib-olla isegi palgatööna arusaamatuid teemasid siia foorumisse. Natuke ilkumist pole patt.

+1
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.05 07:20; 07.05 10:37; 07.05 11:05; 07.05 11:49; 07.05 19:33; 07.05 19:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda teevad ju nii riiklikud suuremad haiglad kui erakliinikud, vali ise, millisesse tahad minna, põhimõtteliselt kus päevakirurgia on, seal ka tehakse. Me ei tea ju linnagi. Meeste- või perearsti käest saad saatekirja, meestearst vast teab paremini soovitada.

Esimene vastaja ei saa vist vasektoomiast üldse aru ja arvab, et siis enam ei tõuse või mis… hommikul vara on nii lolli juttu ajada vaja.

Terve mõistusega mees magab öösel kell kolm või siis perioodiliselt on naisega kolmandal ringil. Ilmselgelt treib mingi üsna vähese IQ-ga naisterahvas võib-olla isegi palgatööna arusaamatuid teemasid siia foorumisse. Natuke ilkumist pole patt.

A äkki vaene mees sellepärast magada ei saagi, et naine käskis teha ja siis nüüd treib siin teemat…..

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 10:58; 07.05 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda teevad ju nii riiklikud suuremad haiglad kui erakliinikud, vali ise, millisesse tahad minna, põhimõtteliselt kus päevakirurgia on, seal ka tehakse. Me ei tea ju linnagi. Meeste- või perearsti käest saad saatekirja, meestearst vast teab paremini soovitada.

Esimene vastaja ei saa vist vasektoomiast üldse aru ja arvab, et siis enam ei tõuse või mis… hommikul vara on nii lolli juttu ajada vaja.

Terve mõistusega mees magab öösel kell kolm või siis perioodiliselt on naisega kolmandal ringil. Ilmselgelt treib mingi üsna vähese IQ-ga naisterahvas võib-olla isegi palgatööna arusaamatuid teemasid siia foorumisse. Natuke ilkumist pole patt.

A äkki vaene mees sellepärast magada ei saagi, et naine käskis teha ja siis nüüd treib siin teemat…..

Siis ilmselt on juba tegu vaimse häirega, kui naise käsk enam magada ei lase. Mingu juutide vastuvõtule, instrument tõmmatakse eesnahast pingule paku peale ja kaksatakse kogu aparatuur maha. Seejärel politseisse avaldus naise vastu: raske tervisekahjustuse tekitamisele sundimine. Huvitav, kas nii osalise töövõime ka saab? Pole üldsegi paha mõte … 258.72€ eesnahk koos muude jublakate eest. Puudetoetus juurde …

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.05 07:20; 07.05 10:37; 07.05 11:05; 07.05 11:49; 07.05 19:33; 07.05 19:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vasektoomia teema on siin nagu härjale punase räti näitamine, alati arvatakse, et vaene mees on nüüd kurja naise sunnil sunnitud seda tegema ning jäädavalt teiste naiste jaoks ära rikutud.

Ja mitte ainult! Jätkuvalt on olemas seltskond inimesi (nii naiste kui ka meeste seas), kes on kindlad, et see toiming tähendab meestel munade maha võtmist.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vasektoomia teema on siin nagu härjale punase räti näitamine, alati arvatakse, et vaene mees on nüüd kurja naise sunnil sunnitud seda tegema ning jäädavalt teiste naiste jaoks ära rikutud.

Ja mitte ainult! Jätkuvalt on olemas seltskond inimesi (nii naiste kui ka meeste seas), kes on kindlad, et see toiming tähendab meestel munade maha võtmist.

Läbi aastakümnete poliitilist elu vaadates tundub, et munade mahavõtmine on kõige väiksem asi. Mõni lausa nurub lobotoomia osas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.05 07:20; 07.05 10:37; 07.05 11:05; 07.05 11:49; 07.05 19:33; 07.05 19:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Terve mõistusega mees magab öösel kell kolm

Mina tean väg palju täiesti normaalse mõistusega mehi, kes on öösel aktiivsed. Ise olen ka ööinimene ja olen täiesti vabalt võimeline öösel kell 3 postitama.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

 

Siis ilmselt on juba tegu vaimse häirega, kui naise käsk enam magada ei lase. Mingu juutide vastuvõtule, instrument tõmmatakse eesnahast pingule paku peale ja kaksatakse kogu aparatuur maha. Seejärel politseisse avaldus naise vastu: raske tervisekahjustuse tekitamisele sundimine. Huvitav, kas nii osalise töövõime ka saab? Pole üldsegi paha mõte … 258.72€ eesnahk koos muude jublakate eest. Puudetoetus juurde …

Huvitav, mõni on asjaga nii kursis, kas ise hiljuti paku peal  kaksamas käinud?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 13:48; 07.05 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud üksikute mõistlike postituste eest. Uurin siit ise edasi.

Ilkujatele teadmiseks, et kui mees on üle 40, lahutatud, lapsed teismelised ning on majanduslikult kindlustatud siis tõesti ei viitsi nullist enam alustada 🙂

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 03:02; 07.05 07:34; 07.05 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

A kas kondoomist pole midagi kuulnud vä

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 10:58; 07.05 15:39;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Tänud üksikute mõistlike postituste eest. Uurin siit ise edasi.

Ilkujatele teadmiseks, et kui mees on üle 40, lahutatud, lapsed teismelised ning on majanduslikult kindlustatud siis tõesti ei viitsi nullist enam alustada ????

Kusjuures, mul oli üks tuttav, oma alal väga tuntud mees, ta lasi ka vasektoomia teha, et ühelgi naisel ei tekiks  mõtet temaga ups lapsi saada. Igati mõistlik minuarust ja teemaalgataja kallal ilkuda on äärmiselt rumal.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 13:48; 07.05 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud üksikute mõistlike postituste eest. Uurin siit ise edasi.

Ilkujatele teadmiseks, et kui mees on üle 40, lahutatud, lapsed teismelised ning on majanduslikult kindlustatud siis tõesti ei viitsi nullist enam alustada ????

Kusjuures, mul oli üks tuttav, oma alal väga tuntud mees, ta lasi ka vasektoomia teha, et ühelgi naisel ei tekiks mõtet temaga ups lapsi saada. Igati mõistlik minuarust ja teemaalgataja kallal ilkuda on äärmiselt rumal.

See tuntud mees vist ei olnud Bond, James Bond? Äkki siis “külmkapi Taavi”?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.05 07:20; 07.05 10:37; 07.05 11:05; 07.05 11:49; 07.05 19:33; 07.05 19:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis ilmselt on juba tegu vaimse häirega, kui naise käsk enam magada ei lase. Mingu juutide vastuvõtule, instrument tõmmatakse eesnahast pingule paku peale ja kaksatakse kogu aparatuur maha. Seejärel politseisse avaldus naise vastu: raske tervisekahjustuse tekitamisele sundimine. Huvitav, kas nii osalise töövõime ka saab? Pole üldsegi paha mõte … 258.72€ eesnahk koos muude jublakate eest. Puudetoetus juurde …

Huvitav, mõni on asjaga nii kursis, kas ise hiljuti paku peal kaksamas käinud?

Hiljuti kaksasin paku peal puid lõhkuda, et midagi pliidi august sisse mahuks ja tule alla saaks ja ka sooja ja süüa. Rahuldunud?

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.05 07:20; 07.05 10:37; 07.05 11:05; 07.05 11:49; 07.05 19:33; 07.05 19:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vasektoomial ja munade mahavõtmisel on sama palju vahet kui poest virutamisel ja näppamisel. Lõpptulemus on ikka sama. Mul tuttav mees oli Räpina kandis mihkel iga asja peale ja muuhulgas oli ta omakandi hulgas tuntud kui väle kastreerija. Oli mehel selline lugu, et naabrite emase koera juures pidevalt kükitas mingi isane krants ja kui vähegi sai, siis kargas selga. Tuttavale oli välja pakutud liitrine viin tülikalt penilt munade maha lõikamise eest. Universaalsete oskustega spetsialist tegi oma töö kiiresti ära ja viskas koera munad sinnasamasse kraavi. Võttis viina kaenlasse ja läks koju. Järgmine päev juba varahommikul tulevad kaebekõned, et kastreeritud koer ikka  kargab nende emast. Mees ei uskunud oma kõrvu. Võib ju loomade hulgas olla samuti psühholoogilise äratundmise hilinemist, umbes et pead enam ei ole aga süüa tahad ikka. Mees järgmisel päeval kohe läks kraavist koera mune üles otsima tõestamaks, et ta pole pettust teinud. Teada on, et kõne all olev koer peale mõningasi üritamisi pikapeale loobus ehal käimisest. Jõudis kohale.

Selles mõttes oleks vasektoomia koerte puhul isegi inimlikum lahendus kuna loomad saaksid oma mõnusat nühkimist ilma järglaste saamiseta edasi teha. Kellelgi empaatilisel koeraomanikul poleks ju sooja ega külma, kui küla suguvõimetud krantsid nende emast tõulooma ilma järeltuleva põlve saabumiseta armastusega vemmeldaksid. Hea tuju ja rahuldatud himud panevad võistluskoera karva läikima

0
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 03:19; 12.05 01:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud üksikute mõistlike postituste eest. Uurin siit ise edasi.

Ilkujatele teadmiseks, et kui mees on üle 40, lahutatud, lapsed teismelised ning on majanduslikult kindlustatud siis tõesti ei viitsi nullist enam alustada ????

Fertilitases näiteks saab vasektoomiat teha. Ja 5+.,et seda teed. Elu on kindlasti mugavam ning muretum????

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees käis hiljuti tegemas. Vanus 40+, lapsi rohkem ei soovi. Käis meestearsti juures, anti väike mõtlemisaeg ja pandi opile kirja. Hommikul läks ja peale lõunat koju. Tilluke haavake kottide all, paranes kiiresti.  Mingi aeg, ei mäleta mitu nädalat, oli seksikeeld. Aga nüüd… mõnus ja muretu 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teatud väike aeg on seksikeeldu lihtsalt pisikese haava paranemise huvides ja mitu kuud peab igaks juhuks veel lisaks rasedusvastaseid vahendeid kasutama (et mõni allesjäänud ja seemnejuhades uitav sperm veel ups ei teeks), aga edasi on nii mehel kui oma naisel suht muretu elu.

Riiklik vs erakas ei erine op (ega tegijadki) iseenesest kuidagimoodi, erakliinikus maksab lihtsalt just see “isiklikum suhtumine” ja palati mugavus (riiklikus pekstakse voodist varsti üles, kui sinnagi lastakse kohaliku tuimestusega haavaga…).

 

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 08:39; 10.05 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näidake mulle meest, kes tuleb sellise asja kohta küsima perekoolist? Ma ei usu tappes ka, et küsija on mees.

Aga palun – vaata siis mind ka. (lisaks TA-le)
Mina küll samuti tuleks ja üsna vabalt.

Sest MEESTEGA SEL TEEMAL rääkida on ju veel keerulisem, sest ei tunnista ega taha puudutada neist keegi sellist asja.

Ok, mul on üks sõber, kes üsna vabalt rääkis oma eesnäärmevähist (hästi varakult avastati) ja sellest, kuidas see välja tal lõigati. Jne.
(ja sellestki, kui rõõmus ta oli ja mis nippe ta välja mõtles, et arsti kuigagigi pärast tänada; aga ma ei pane neid “altkäemaksuskeeme” siia kirja)

Aga üldiselt on nad (mehed) kõik üsna suu peale kukkunud, sel teemal.
Eesti mehi ei tea siis või? Hea, kui oma aastatega tekkinud impotentsusest julgevad kokutades mainida.

Seega, lgp. tsiteeritu, ära tapa ennast ära.
Aga sa räigelt eksid.

PS. Mu edukas “vähisõber” oli PERHis. Ja mina sinna selle vasekaga samuti lähekski.
Isegi sama venna juurde. (meeskirurg oli)
Perh on ikkagi Eesti üks parimaid haiglaid.
(ja tartlased, ärge hakake nüüd oigama)

PS2. Ma ei tea, kas haigekassa sellist asja maksab. Vblla mitte. Siis uuriks, kas sealsed “ässad” ka mujal raha teenivad.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.05 18:28; 10.05 19:45; 12.05 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehakse haigekassa kulul ka, aga sel juhul on see suht konveieritöö, nagu mu mees kirjeldas – veerand tundi patsiendile. Mitte et seal rohkem vaja oleks, aga kui tahad kuidagi isiklikumat teenindust, siis vist tasuks erameditsiini poole vaadata.
pärast on nädal-kaks paranemist niikuinii, mille jooksul tasuks vältida erektsiooni tekitavaid olukordi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 19:18; 11.05 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehakse haigekassa kulul ka, aga sel juhul on see suht konveieritöö, nagu mu mees kirjeldas – veerand tundi patsiendile.

Järelikult sinu mees on seda korduvalt lasknud igal pool omale teha, et tal võrdlusmaterjal on olemas.

Samas, see mees, kellel see eesnäärmeasi välja lõigati, temal polnud mingit haiglakogemust üldse. Viimase 20a jooksul.
Ja tema oli ülivaimustuses. Sellest eesnäärme “konveierist”.

Ehk siis kõik sõltub taustsüsteemist, kust asja vaadata.
Ja mingi erakas võib sulle a`la tonni eest vabalt samasuguse konveieri organiseerida.
Ju siis ongi tegu ikkagi väga lihtsa opiga. Ja endiselt, mina läheks sinna, kus asi kiirelt ja profilt ära tehakse vs kohta, kus pead paitatakse, komm suhu pannakse ja Push Up-i õde käib üliminiga ringi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.05 18:28; 10.05 19:45; 12.05 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mu abikaasal oli üldnarkoosis. Meestearstist alustas. Üsna konveier oli tõesti. Ca 7 hommikul oli haiglas, kell 15 kirjutati välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

#3768290: Tehakse haigekassa kulul ka, aga sel juhul on see suht konveieritöö, nagu mu mees kirjeldas – veerand tundi patsiendile. Järelikult sinu mees on seda korduvalt lasknud igal pool omale teha, et tal võrdlusmaterjal on olemas.

Järelikult on sul ülinõrk funktsionaalse lugemise oskus –

konveieritöö ses mõttes, et veerand tundi patsiendi peale, kohalik tuimestus ja palun lahkuge ja kohe võeti järgmine mees ette. Ise sõitis koju, lõplik taastumine võttis kaks nädalat, enne kui sai jälle seksida.

Korduvalt ei anna vasektoomiat teha. Erameditsiini soovitasid siin teised ja ma eeldan, et seal annab suhtumist ning ajakulu natuke rohkem oma maitse järgi tellida. Võibolla eeldan valesti, aga uurida ju tasub.

Push Up-i õde käib üliminiga ringi.

Einoh, see oleks väga ohtlik – erektsioon on alguses valus.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 19:18; 11.05 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korduvalt ei anna vasektoomiat teha.

Nii, nagu saab kahe eraldi operatsioonidega kõrvad maha lõigata, nii saab ka meestel läbilõikamise teel munad ühekaupa välja lülitada. Olekski napi fertiilsusega meestel väga kaval niikaua ühe munaga seksida, kuni seemet tuleb ja siis refresh-opi kaudu varupaagi peal edasi rühkida

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 03:19; 12.05 01:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korduvalt ei anna vasektoomiat teha.

Selles mu iroonia ju seisneski.
Millest sa muidugi aru ei saanud.
Üks kägu siin kirjeldas, et tegelikult käis asi konveieril 7.00-15.00 (sinu mehel 15min) ja ilmselt erakad samuti seda kaks päeva ei tee.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.05 18:28; 10.05 19:45; 12.05 12:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Pereelu ja suhted Kus sooritada vasektoomia?