Esileht Hobinurk kus suures valikus postkaarte?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: kus suures valikus postkaarte?

Postitas:

Kus müüakse suures valikus postkaarte? Mitte kutseid ega sünnipäevakaarte , vaid just postkaarte? Tegelen postcrossinguga ja olen üllatunud, et nt postkontorites on nii väike valik. Kust veel otsida? Veidi on ka kauplustes

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui mina veel postcrossinguga tegelesin, ostsin ilusaid postkaarte Huma kirjastusest – http://www.huma.ee/uus/ . kui oled Tallinnast, võid ise kohale minna, aga saadavad ka tellimuse peale posti teel.

Lastekirjanduse keskuses oli tollal huvitavaid kaardikomplekte ja saatsid posti teel ka väga lahkelt. praegu ma kodulehelt ei leidnud, aga helista ja küsi.

muuseumides on ka huvitavaid ja ilusaid kaarte – näiteks Teatri- ja Muusikamuuseumis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas on korralik valik postkaarte Postimaja postkontoris/postipoes. Samas näiteks Huma kaarte on soodsam osta Rahva Raamatust. Huma kirjastusel enam seda esindust/kontorit ei ole, kuhu ise järele saad minna, aga kodulehelt on võimalik kaarte tellida küll.
Kui sulle sobiksid ka vanemad kasutamata postkaardid, tasub silma peal hoida osta.ee oksjonitel. Vahel saab sealt üsna korralikke kaarte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Hobinurk kus suures valikus postkaarte?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.