Esileht Hobinurk Kus Tallinnas klubitavad 40+ inimesed?

Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )

Teema: Kus Tallinnas klubitavad 40+ inimesed?

Postitas:
Kägu

Teema võib ka laieneda.

miks peaks, tee uus teema

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

miks peaks, tee uus teema

Uusi ju ei tohi teha (kas sina või teine ohhoo keelab ka seda).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

miks peaks, tee uus teema

Uusi ju ei tohi teha (kas sina või teine ohhoo keelab ka seda).

mis ohhoo vastus see selline on, kui sa tead, siis lihtsalt selgita, mitte ära ohhoota, mingi uus trend vä

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks uhhuuu toiduhinna teemas käsutas jah, et uut teemat ei tohi teha, tuleb aastate tagune üles kaevata ja sinna lehekülgi veel juurde kirjutada. Kõik kasutajad ei ole siin päris…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen nii rahul, et ei pea enam klubides käima:)   50+ olen, käidud rohkem kui küll.

Algatuseks olid Szolnok, Regatt ja 80-ndate lõpp, oh aegu ammuseid…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen nii rahul, et ei pea enam klubides käima:) 50+ olen, käidud rohkem kui küll.

Algatuseks olid Szolnok, Regatt ja 80-ndate lõpp, oh aegu ammuseid…

No vat, mul need kohad käimata, sest olen natsa noorem. Aga kuidas siis sina pidutsed? Aiatööd? Käid pigeb kohvikus kuiklubis?
Nagu vara pole end maha kanda?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No vat, mul need kohad käimata, sest olen natsa noorem. Aga kuidas siis sina pidutsed? Aiatööd? Käid pigeb kohvikus kuiklubis? Nagu vara pole end maha kanda?

Kodus saab ka musa põhja panna ning end hingetuks tantsida, kui vaja.

Mine Ibizale, seal mõnna.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu vara pole end maha kanda?

Mida sa sellega mõtled? Et kui ei meeldi ööklubi enamasti  purjakil võõras seltskond, siis oled end maha kandnud? Millest maha? Samad ansamblid esinevad ka mujal ja veidike teistsugustes kohtades. Kes tantsimist armastab, ei pea selleks tänapäeval samuti just  ööklubisse minema. Ja igasuguseid üritusi toimub palju-palju, igale maitsele.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ööklubid on üldse so yesterday.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ööklubid on üldse so yesterday.

Kuule, su sõnakasutus “so yesterday” on nii eilane. Seda on sulle ka enne öeldud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No vat, mul need kohad käimata, sest olen natsa noorem. Aga kuidas siis sina pidutsed? Aiatööd? Käid pigeb kohvikus kuiklubis? Nagu vara pole end maha kanda?

Kodus saab ka musa põhja panna ning end hingetuks tantsida, kui vaja.

Mine Ibizale, seal mõnna.

Vaesed naabrid

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No vat, mul need kohad käimata, sest olen natsa noorem. Aga kuidas siis sina pidutsed? Aiatööd? Käid pigeb kohvikus kuiklubis? Nagu vara pole end maha kanda?

Kodus saab ka musa põhja panna ning end hingetuks tantsida, kui vaja.

Mine Ibizale, seal mõnna.

Vaesed naabrid

Mul pole mingeid naabreid, õnneks. Võin pidusid pidada küll. Suviti peangi kodus. Aga enamasti on suuremad peod siiski üüritud paikades, kuhu mahub ka külmal aastaajal palju rahvast. Väljas käime tihti, aga ööklubid enam tõesti ei huvita eriti. Just üks sõber, kes meiega viimati kaasas oli üle 7-8 aasta, ütles, et mitte midagi pole muutunud, kõik ikka sama. Lõpuks läheb ikka igavaks, kui nooruses tihti käia. Otsid midagi muud juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaesed naabrid

Mis naabrid? Elan eramajas loomulikult. Lisaks on mul tuntud peokoht, mida välja üürin. Kuhugi klubisse Eestis ei roni, sellised soovid saab Ibizal rahuldatud.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, ma olen nii eriline, ma käin Ihbitsal klubis.

Ma käin ennukal ja olen kah rahul.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No vat, mul need kohad käimata, sest olen natsa noorem. Aga kuidas siis sina pidutsed? Aiatööd? Käid pigeb kohvikus kuiklubis? Nagu vara pole end maha kanda?

Minu ideaalne laupäeva õhtu on kodus hea toidu ja filmiga. Vahel külalistega või ise külas, või restoranis. Pigem kohvikus kui klubis iga kell!

See pole mahakandmine vaid kvaliteedist arusaamine:) Viimatine klubikülastus paar aastat tagasi – vali ja kole muusika, kohutav rahvamass, lõhnad, kleepuv põrand, keegi läigatas oma alko ka mu varruka pihta. Uhh, jube.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No vat, mul need kohad käimata, sest olen natsa noorem. Aga kuidas siis sina pidutsed? Aiatööd? Käid pigeb kohvikus kuiklubis? Nagu vara pole end maha kanda?

Minu ideaalne laupäeva õhtu on kodus hea toidu ja filmiga. Vahel külalistega või ise külas, või restoranis. Pigem kohvikus kui klubis iga kell!

See pole mahakandmine vaid kvaliteedist arusaamine:) Viimatine klubikülastus paar aastat tagasi – vali ja kole muusika, kohutav rahvamass, lõhnad, kleepuv põrand, keegi läigatas oma alko ka mu varruka pihta. Uhh, jube.

Muudel õhtutel on siis halb toit ja halb film.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, ma olen nii eriline, ma käin Ihbitsal klubis. Ma käin ennukal ja olen kah rahul.

Mida sa tõmbled? Kui oled klubi-inimene, siis peaksid Ibizal käima. Tead ikka sellist klubide saart?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh issand, järjekordne tuleb hüppama, et kas sa ikka tead ja ikka tead. Teadsin 20 a tagasi. Kas see peaks kuidagi muljet avaldana, et sa tead Ibizat?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muudel õhtutel on siis halb toit ja halb film.

Ei, on lihtsam toit ja filmi pole ka tihti aega vaadata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh issand, järjekordne tuleb hüppama, et kas sa ikka tead ja ikka tead. Teadsin 20 a tagasi. Kas see peaks kuidagi muljet avaldana, et sa tead Ibizat?

No ja miks ei sobi siis seal klubitamas käia? Ennukas on etem? Räägi, mis sulle seal ei meeldinud.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh issand, järjekordne tuleb hüppama, et kas sa ikka tead ja ikka tead. Teadsin 20 a tagasi. Kas see peaks kuidagi muljet avaldana, et sa tead Ibizat?

No ja miks ei sobi siis seal klubitamas käia? Ennukas on etem? Räägi, mis sulle seal ei meeldinud.

Miks ma peaksin tuhandete kilomeetrite taha sõitma?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

40+ klubitaja 😀 Selles eas inimesed oskavad juba heal ja halval vahet teha, ei raiska ööklubides oma aega. Käib vaid teatud tüüpi kontingent, kes ajast veits maha jäänud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

40+ klubitaja ???? Selles eas inimesed oskavad juba heal ja halval vahet teha, ei raiska ööklubides oma aega. Käib vaid teatud tüüpi kontingent, kes ajast veits maha jäänud.

Küsimus oli, kus. Mitte kas ja miks. Ei saa vahest aru? Absoluutselt ei pea klubis tantsimas või niisamas käima, aga milleks tulla oma “erilisust” rõhutama?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ma peaksin tuhandete kilomeetrite taha sõitma?

Käid ju nagunii 3-4 korda aastas reisimas tuhandete km taha, miks mitte sinna, kui klubitada meeldib?

Mina ei viitsi klubitada. Pigem panen majapeo püsti.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )


Esileht Hobinurk Kus Tallinnas klubitavad 40+ inimesed?