Esileht Beebi ja mitmikud Kus te käite oma pisikesega:)

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Kus te käite oma pisikesega:)

Postitas:

Nii ma hakasin mötlema et kuidas teistel pisikeste emmede väljas käigud näevad välja. Täna käisin järve selveris sinna kärutasin pigem ja sees olles hakkasin mötlema ma ei näinud seal ütegi lapse mähkmete vahetamis kohta ja see pood pole vist ainuke. Mis teie teete kui on vaja mähkut vahetada kus te seda teete ma mötlesin et köige loogilisem olek selle vankrikorvi sees vöi mes te välja pakute?Kus te muidu vabal ajal käite pisikesega kas ültse käite ja kui vana beebiga siis?Kas söidate bussiga ka ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei lähegi sellisesse kohta pikemalt aega veetma kus ei ole võimalik mähet vahetada. Teine variant, et lähen sel ajal kui laps vankris magab ehk ei ole vaja mähet vahetada. Muidu sellised toad on olemas kindlasti kristiines, ülemistes ja roccas. Samas kui sa niisama lapsega väljas jalutad, ei hakka ju ka korvi sees vahetama miks siis poes peaks hakkama? Kui kohta pole kus vahetada, tuleb lihtsalt koju minna. Samas ma siiralt kahtlen, et järve keskuses selline koht puudub … selveris võibolla tõesti pole aga keskuses peaks ikka olema. Beebi vanus ei puutu asjasse minu arvates. Käisin lapsega alates hetkest kui õue tohtis minna ehk paaripäevasena ja vaevalt, et mingi hetk enam ei lähe. Kui tahan siis lähen. Kui tahan, lähen ka bussiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll ei tea, et järvel oleks selline koht olemas. Enamasti poeskäigu ajal mähet vahetada pole vaja olnud, aga ühe korra olen vahetanud pannkoogila lastenurga vaibal ja teine kord inva wc-s. Seal mähkimislauda ei ole, vahetasin süles. Talvel eriti vankri ja beebiga kaubanduskeskusesse ei taha minna, sest tüütu on kombekat seljast võtta-tagasi panna. Minu lapsele ei meeldi niisama vankris istuda, aga kui kombekat ära võtta, ärkab üles. 8kuusega käime kõige rohkem Rahumäe mängujaamas, sest suurem vend tahab mängida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole poes mähkmevahetuseks seni vajadust olnud. Käin lapse uneajal vankriga toidupoes, niisama kaubanduskeskusse pole teda vedanud. Muud käigud on sellised, et ujuma, arstile, teistele tittedele külla vmt. Külas on oma tekk ja mähkmed kaasas, ujulas on mähkimislaud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 19:18; 21.02 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin lapsega poes ,võimlemas,kohvikus.Pooleks päevaks ju ei lähe ja mähkmevahetust ka vaja pole olnud teha.Kaua ma seal poes siis ikka olen.Kohvikus teine asi,seal loomulikult ei vaheta mähet ja siiani laps enamuse ajast maganud sellel ajal.Ja vahepeal tuleb ette sedagi ,et emme (hängib) kaubanduskeskuses nii tunnike koos beebiga,näen väga palju selliseid emmesid,vahepeal saab ikka sampoon otsa või jääb silma mõni ilus kleit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mähkimistuba on Järve keskuses täitsa olemas, II korrusel Brezza kõrval http://www.jarvekeskus.ee/est/majajuht/#floor=2&room=1_5
Oma lapsega käin samuti arstil, võimlemas, poes, kohvikus, külas, korra käisime kinos. Viiruste hooajal liigume vähem, teeme ainult hädavajalikud käigud, muidu oleme kodus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ültse, ültse – valus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei tea, mis lapsega käimise koht see Selver on. Vanasti käidi lapsega õues jalutamas, mitte kaubakeskuses hängimas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik emmed ei ela savist onnis paksus metsas ja külapoode pole,tulebki minna kaubanduskeskusesse hängima või vorsti ostma,ebaoluline kuidas seda nimetada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 21:47; 21.02 01:51; 21.02 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peamiselt jalutame Nõmmel.Kaubakeskustes lihtsalt ringi uitamas beebiga ei käi. Liiga lärmakas, lisaks on praegu ju viiruste hooaeg. Küll jõuab neid kleite ka veel proovida;) (tsiteerin ühte eelkirjutajat)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise põhimõtteliselt beebiga poes ei käi – leian talle selleks ajaks jalutaja või on issiga kodus. Nii on endal mõnusam ja ma arvan, et beebil ka. Emmet võivad ju kleidid huvitada ja veidi vaheldust vaja, kuid beebi vajaduste hulka shoppamine kindlasti ei kuulu 🙂 Eelkõige viiruste tõttu, kuid poes on beebi jaoks liiga ere valgus ja palju müra.
Käime kahekesi palju õues ja teistel beebidel külas. Suvel lâheme kindlasti rohkem loodusesse ja saab ka linnas suuremaid tiire teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kodus rohkem kui üks laps ja need viirused tulevad nii või naa (siiani kõik terved).Mulle meeldib käia koos beebiga,see on minu jaoks ainus variant,issi on tööl ja toidu ostmisega saan väga hästi ise hakkama.Sellel ajal kui poes asju ajan,magab laps magusasti vankris ja ere valgus ei paista ta silma kuidagi ja pole see lärm ka nii suur.Olen töine emme ,kes vabatahtlikult koos beebiga tööd teeb ja laps on minuga kaasas koguaeg.Ja õues magab ka iga päev tunde.On erinevaid peresid ja erinevaid arvamusi aga arvata ,et beebiga peab ainult kodus olema on ka iganenud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 21:47; 21.02 01:51; 21.02 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, vist olengi \”iganenud\” mõtlemisega emme, sest pole oma lapsega kaubanduskeskuses hänginud, ega koos kohvikus käinud. Meil tuleb selleks ajaks vanaema külla, kuniks me poeskäigud teeme või läheme välja sööma. Ei tunne vajadust (toiduaineid ostame ette)minna oma pooleaastase lapsega poodidesse kolama.
Olin lapse saamisel arvestanud sellega, et teatud ajaks jäävad mu shoppamised ja hängimised ära.Mulle sobib nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore kui keegi \”põhimõtteliselt\” beebiga poes ei käi. Mis peavad aga need tegema, kellel pole võimalik last kuhugi ära sokutada, et ise süüa ostma minna?
Ära tüütab see pidev arvustamine siin perekoolis. Ükskõik mida öeldakse, kohe on trobikond targutajaid platsis, kes teavad kuidas peab ning mitte sõbralikult ja nõuandvalt, vaid kritiseerivalt ja vihaselt. Kas te silmast silma julgeksite kellegagi niimoodi rääkida, nagu siin perekoolis arvustate. Natuke lugupidamist teiste suhtes ei teeks paha.

Katsuge ikka sõbralikumad olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 09:31; 21.02 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen vai hädavajadusel käinud poes. Üritan jätta alati kellegi juurde vankriga magama. Olgu selleks vanaema, sõbramma või naabrinaine. Oste teen korra nädalas, et mitte tülitada liialt inimesi lapse valvamisega ja kleite proovimas ei käi. Seni oleme hakkama saanud ja ainult hädapärast ununenud pudrupiima emale kääinud ostmas.

Järve Selver on küll vale koht lapsega olelemiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 09:33; 21.02 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaubanduskeskustes tavaliselt ei käi pikki tunde jalutamas lapsega. Lippame söögipoodi ja see on ka kõik. Seni pole olnud vajadust mähet vahetada. Enamasti käin Kristiine keskuses, seal pole probleemi vajadusel vahetada, Mothercares on täitsa olemas vastav ruum.
Kui vaja shopata midagi siis käin üksi, lapse jätan mehega koju paariks tunniks.

Muidu käin beebiga niisama jalutamas õues, erinevates piirkondades.
Laps 4k.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kain lapsega ujumas, beebiringis ja natuke jalutamas. Tegelikult olen suhteliselt kodune kuna nii on palju mugavam. Kui palju sa poodides ikka kaid?! Kuna tool ei kai siis pole ka riideid vaja. Enamus asju ostan netist (Ebay, gumtree). Tahaks kaia ilma lapseta kuid praegu on see suht keeruline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin koos lapsega igal pool, kus käia on vaja. Tundide viisi shoppamist ei harrastanud ka enne lapse saamist. Süüa ostan iga päev, ühendan jalutuskäiga poes käimisega. Ja kuigi tööl ei käi, siis mingeid riideid on ikka vaja. Ja kui vaadata, kui palju kaubanduskeskustes on kärudega emasid, siis pole ma ilmselt ainuke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand jumal, mis teil selle Järve Selveri vastu on? Keegi ei räägi siin mingisugusest hängimisest, aga söögipoes peab ju mõnikord käima, ilma, et peaks kohe lapsehoidja palkama. Nii need haiged ja ülitundlikud lapsed tulevadki, kui nendega kuskil ei käida ning neid nagu vati sees hoitakse.
Mina olen oma kahte vanemat last alati igale poole kaasa võtnud, sest teisiti polnud võimalik. Lapsed on terved ja seltsivad, normaalse närvikavaga, mitte mingid hellikud.
Tulge ikka mõistusele, elada peab ikka normaalselt saama ka lapsega, ei tasu endal ise probleeme tekitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 09:31; 21.02 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panen oma kullakese riidesse ja võimlema temaga ja siis pOOdi lõnga ostma ja ühtlasi piilun küll mida ilusat veel on.Aasta otsa peidus ei taha kuidagi olla .Kõrval rubiik kubiseb neist muredest,et sain beebi aga näe mees nelja tuule poole kapanud ja ise nii hall,et peegel ei näita pilti enam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.02 21:47; 21.02 01:51; 21.02 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Issand jumal, mis teil selle Järve Selveri vastu on? Keegi ei räägi siin mingisugusest hängimisest, aga söögipoes peab ju mõnikord käima, ilma, et peaks kohe lapsehoidja palkama. Nii need haiged ja ülitundlikud lapsed tulevadki, kui nendega kuskil ei käida ning neid nagu vati sees hoitakse.
Mina olen oma kahte vanemat last alati igale poole kaasa võtnud, sest teisiti polnud võimalik. Lapsed on terved ja seltsivad, normaalse närvikavaga, mitte mingid hellikud.
Tulge ikka mõistusele, elada peab ikka normaalselt saama ka lapsega, ei tasu endal ise probleeme tekitada.
[/tsitaat]

Minu meelest on siin küsimus lapse vanuses – vankris tunde magav paarikuune on midagi muud kui juba istuv ja ärksalt ümbrust uudistav nö suur beebi. Kui laps veel ümbrusest midagi ei jaga, siis minu arvates tal parem olla rahulikus keskkonnas, et teda mitte liialt väsitada.
Aga lõpuks igaúks elab oma elu ise. Ma ei saa aru, miks teid häirib, kui keegi teine teeb teistmoodi? On keegi poes ligi tulnud ja kritiseerinud? 🙂
See on ju hea, kui siin vastavad erinevad emad. Nö noortele emadele on ju hea teada, et ükski tegevus pole NORM. On emasid, kes käivad ise piima toomas (ehk ennast tuulutamas) ja teised saadavad mehe – ise otsusta, kuidas sulle parem. Mõnele on väga vaja siit sellist tuge, et nt mees või eluolud pähe ei istuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin iga päev kodualevis jalutamas, kui vaja, siis käin selle jalutuskäigu käigus ka kohalikust toidupoest läbi.

Kord nädalas käin u 50 km kaugusel emal ja vanaemal külas, järgmisel nädalal üritan esimest korda beebi vanniujutamisesse viia. Kui talle meeldib, hakkan tihedamini seal käima. Need käigud käigud teen kõik autoga.

Paar korda oleme mehega nädalavahetusel Ülemistes ka käinud. Ikka ju üht-teist vaja ja ma ausalt ka ei kujuta ette, et mingi pool aastat lihtsalt kodus istuksin ja minu käigud piirduksid vaid kodutänavatel kärutamisega. Oleks vist paari nädalaga omadega Paldiski maanteel, ausalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]gita1000 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oh, vist olengi \”iganenud\” mõtlemisega emme, sest pole oma lapsega kaubanduskeskuses hänginud, ega koos kohvikus käinud. Meil tuleb selleks ajaks vanaema külla, kuniks me poeskäigud teeme või läheme välja sööma. [/tsitaat]

Minu unistus – et oleks vanaema, kes tuleks ja kasvõi tunnikeseks emmele aega annaks. Hea meelega käiks toidupoes üksi, mitte vanker käte külge needitult. Kahjuks meil ei ole vanaemasid. Mees on pikad päevad tööl, nii et toidupoes käin päeva ajal mina lapsega, kui ilm vähegi kannatab. Kui praegu järgi mõtlesin, siis pole minu tutvuskonnas mitte ühelgi väikse lapsega perel sellist igapäevaselt kõrval olevat või sageli külas käivat vanaema või lähedast. Vanaemad on kas teises linnas, pole üldse, käivad ise tööl vmt. Nii et minu tuttavad emad käivadki oma käigud koos lapsega – toidupoes, pangas, arstil jne. Kui niikuinii päeva ajal lapsega õue minek, siis kärutataksegi toidupoest ka läbi. Milleks piimapaki pärast meest veel õhtul pärast tööd poodi saata, kui toidupoetiiru võib ema päeva ajal koos lapsega ära teha. Parem olgu isa õhtul kodus pere juures 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 19:18; 21.02 12:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]gita1000 kirjutas:[/small]

Minu unistus – et oleks vanaema, kes tuleks ja kasvõi tunnikeseks emmele aega annaks. Hea meelega käiks toidupoes üksi, mitte vanker käte külge needitult. Kahjuks meil ei ole vanaemasid. Mees on pikad päevad tööl, nii et toidupoes käin päeva ajal mina lapsega, kui ilm vähegi kannatab. Kui praegu järgi mõtlesin, siis pole minu tutvuskonnas mitte ühelgi väikse lapsega perel sellist igapäevaselt kõrval olevat või sageli külas käivat vanaema või lähedast. Vanaemad on kas teises linnas, pole üldse, käivad ise tööl vmt. Nii et minu tuttavad emad käivadki oma käigud koos lapsega – toidupoes, pangas, arstil jne. Kui niikuinii päeva ajal lapsega õue minek, siis kärutataksegi toidupoest ka läbi. Milleks piimapaki pärast meest veel õhtul pärast tööd poodi saata, kui toidupoetiiru võib ema päeva ajal koos lapsega ära teha. Parem olgu isa õhtul kodus pere juures :)[/tsitaat]

Jah, olen üks õnnelik et saan iga päev jätta vajadusel lapse vanaema juurde magama ja nii endale 2-3 tundi vaba aega. Pole mind miski depressioon ega muu negatiivne asi kimbutama tulnud. Laps häppi värskes õhus ja emme õnnelik korraks oma ette olles.

Mis puutub minu miinustamisse, et selver ei ole sobilik koht lapsega olelemiseks siis ….ma ei poolda alla aastasele lapsele kõiksugu vilkuvate, tugevate valgustusega kirjud letid jne jne. liialt erinevat emotsiooni lapsele luua. Hiljem kui suurem, miks mitte aga nii tähtsas arengu faasis võiks olla ümbrus võimalikult rahulik ja perekeskne. See on MINU arvamus ja teised ei pea sellega nõustuma. Kui keegi tahab lapsega poodi jalutama minna siis palun väga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.02 09:33; 21.02 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

üleelmisele käole;
Mul ei ole igapäevaselt võtta vanaema kes lapsega oleks.Vanaema all mõtlesin oma ema (lapsele vanaema), kes käib tööl ja tal ka oma elu.Paaril korral kuus käib meil ja loovutab oma vaba päeva meie perele, et saaksin mehe ja vanema lapsega välja sööma minna , basseini vms.
Poes käib enamasti mees, sest süüa teeb ka mees(ta ise vaatab mis toiduaineid ta millekski vajab), üldiselt kui ostame toiduaineid, siis varuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peamiselt käime autoga massaa¸is, ujumas ja võimlemas. Haruharva sõidame ühistranspordiga, aeg-ajalt teen oma käike vankri või auto asemel linaga. Veel käime teistel beebidel külas või kutsume ise külla.
Toidupoes käime väga harva, kaubanduskeskuses veel harvem. Kord kahe jooksul ehk ja siis ka oleme maksimum tund aega. Kui on vaja asju ajada apteegis, pangas jne, siis lähen sinna alati koos lapsega. Kõik shopingud teen ilma lapseta, isa vaatab lapse järele. Ka meie peres ei käi enam vanaema abiks, kuigi hea meelega tuleks. Lihtsalt laps võõrastab nii palju, et pole võimalik peale isa kellegi teisega jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle lausa MEELDIB lapsega kohvikus ja poes käia 🙂 Vot sedamoodi imelik olen jah. Laps on mul 5 kuune ja magamise ajal on vankris ning kui ärkab siis võtan sülle või panen vankrisse poolistuvasse asendisse, et ta näeks ümbrust uurida. Ka kahekuuselt käisin samamoodi temaga väljas. Lükkasin vankri varju alla, et ta näeks tulesid ja ümber toimuvat – ta oli lummatud ümbrusest. Praegu ka näen väljas käies kuidas ta ümbrust uudistab ja inimesi vaatab kilgates. Samal põhjusel käin palju lapsega inimestel külas ja kutsun külla – laps harjub inimeste ja erineva ümbrusega. Minu peale on mitmeid kordi halvustavalt vaadatud aga mul laps elabki minu elu rütmis. Kui mul on vaja välja minna siis magabki seal kus saab – autos näiteks sõidu ajal. Ei ole nii, et lapsel on oma graafik ja kui rikun tema graafikut siis on päevakava sassis. Ma ka ei halvusta neid kes last koduseinte vahel hoiavad ja pisikuid kardavad, igaühe oma otsustada, ma lihtsalt kaitsen oma seisukohta ja käitun teadlikult nii \”vastutustundetult\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahtraleht, eks sa kunagi saad oma käitumise vilju maitsta. See ei olnud praegu sarkastiliselt öeldud, ma siiralt mõtlen seda. Võib-olla saab tänu sinu praegusele käitumisele lapsest tõeline seltskonnalõvi, kellel pole probleeme lasteaeda mineku ega millegi muu taolisega. Aga võib-olla saab temast hoopis lõhutud närvikavaga, hüperaktiivne ja ärev laps.

Mina tegin rohkem käike lapsega koos siis, kui ta veel mõnekuune oli ja ilusti sügavalt magas ega tekitanud ümbritsev temas mingeid emotsioone, kui ta ka ärkas. Nii käisime paar korda raamatukogus, mõned korrad toidupoes, korra beebikinos, mitu korda külas jne. Nähes, kuidas laps areneb ja ümbritsevale tundlikumalt reageerima hakkab, tuli käike piirata. Nii käime kuuekuusega nüüd ujumas ja võimlemas, vahel harva külas, mehe vanemate pool 100 km kaugusel, korra spa-s käinud ka. Iga päev jalutame 2,5 h värskes õhus. Kuna vanaema käib ka vahel jalutamas, saan ka mina oma käigud käidud. Kui seda võimalust poleks, siis ikkagi lapsega koos neid käike ette ei võtaks, otsiks muid võimalusi. Aga iga ema otsustab siiski ise, kuidas ta oma last kasvatab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No ei tea, mis lapsega käimise koht see Selver on. Vanasti käidi lapsega õues jalutamas, mitte kaubakeskuses hängimas. [/tsitaat]

Selver on super koht, üks parimaid:) Eriti Järve.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kus te käite oma pisikesega:)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.