Esileht Pereelu ja suhted Kus te olete naised, kes lapsi ei taha

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: Kus te olete naised, kes lapsi ei taha

Postitas:
Kägu

Mehena oleksin väga huvitatud sellisest naisest, paraku ei ole ühegi sellisega kohtunud. Teate küll nagu ilmaime, et kõik räägivad aga keegi pole sellist näinud. SIin ka kõik muudkui kiitlevad kuidas ei taha lapsi, aga päriselt ei ole sellistega väga kokku juhtunud.
Kust ma sellise naise küll leida võiks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mind on juba leitud ja sõrmusega ehitud. Kui mõni statistikat tahab teha, siis mina olen õpetaja, aga nende hulgast lapsi mittesoovivat naist pole tõenäoliselt mõtet otsima minna, eks. 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pysisuhtes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

jaa, ma ka hõivatud.
Eks need sellised isepäisemad naised ole, kes julgevad riskida ühiskonna pideva survega (ja ema pisaratega, et lapselapsi ei saa). Ise tegutsen õigusalal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mehena oleksin väga huvitatud sellisest naisest, paraku ei ole ühegi sellisega kohtunud. Teate küll nagu ilmaime, et kõik räägivad aga keegi pole sellist näinud. SIin ka kõik muudkui kiitlevad kuidas ei taha lapsi, aga päriselt ei ole sellistega väga kokku juhtunud.

maa paari sellist tunnen, aga ma kardan, et sinusugune küll nendega välja ei veaks…
Nad on ikka päris isepäised ja karmid mutid, lisaks veel ka targad.
Sa lihtsalt ei saa sellise taltsutamisega hakkama.
Ema lapsega (lastega) sobiks sulle palju rohkem.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

maa paari sellist tunnen, aga ma kardan, et sinusugune küll nendega välja ei veaks…

Nad on ikka päris isepäised ja karmid mutid, lisaks veel ka targad.

Sa lihtsalt ei saa sellise taltsutamisega hakkama.

Ema lapsega (lastega) sobiks sulle palju rohkem.

Kas siis ema lapse või lastega ei või olla päri sisepäine ja karm mutt, ja lisaks veel väga tark? 😀 justkui laste olemasolu või puudumine, laste saamise soov mitte soov, sõltub sellest, kas inimene on isepäine, karm ja tark või mitte 😀

kusjuures suurem osa väga isepäistest, karmidest ja tarkadest naistest tahavad lapsi ja ka saavad need, kui nüüd puhtalt statistiliselt asju vaadata 😛

Ja kindlasti on laste mitte soovijate seas väga palju tagasihoidlikke, malbeid ja introvertseid naisi, kes just seetõttu ei soovi lapsi, et nad oma isiksuseomaduste tõttu ei tuleks sellega toime. Ega laste saamine siis nõrkadele ole, tean seda omast käest 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tinderis olen.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas siis ema lapse või lastega ei või olla päri sisepäine ja karm mutt, ja lisaks veel väga tark?

Loomulikult võib?

Kui ma ütlen, et jaanalind on kiire jooksja ja tark lind, miks sa arvad, et on kohane selga sõita küsimusega, et kas siis gepard ei olegi kiire jooksja ja arukas loom?

Muidugi on, aga mis see siia puutub?
(gepard on 2x kiirem, kui jaanakas, tegelt)

Please wait...
Postitas:
Kägu

enamik sellistest naistest on iseseisvad ja isepäised feministid ja ei tegele meheotsingutega aktiivselt. ammugi ei saa neid ‘endale’. kui pole siduvaid asju nagu lapsed siis on naisel üsna vaba voli minna kui tahab. samuti ei pruugi nad teistele meeldimise nimel välimusega pingutada ja vaataksid neist mööda.
mina olen abielus oma lapsepõlvesõbraga. oleme mõlemad pärit väga ebameeldivatest ja katkistest peredest ja selle pärast arvame et maailmas on juba küllalt kannatusi. aga kahekesi on meil lõbus, seks on tore ja kohustustevaba elu samuti. saame olla koos vaid selle pärast et soovime, mitte laste, raha, mille iganes muu pärst. ja kui enam ei soovi koos olla siis saame lahku minna nii et see pole kõigile kõrvalistele inetu, vaid jääb meie vahele.
olen kontorirott suures ettevõttes, vabal ajal matkan, maalin
mu kolleegid kindlasti hoiavad hinge kinni ja ootavad millal rasedaks jään – olen veel selles vanuses. küsivad ikka päris sageli et millal sina siis.. see on suisa naljakas kuidas nad pole aru saanud et kui inimene ütleb neli korda et ta ei kavatse lapsi saada siis ikka küsitakse viiendat korda ka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

see on suisa naljakas kuidas nad pole aru saanud et kui inimene ütleb neli korda et ta ei kavatse lapsi saada siis ikka küsitakse viiendat korda ka.

Ma vastaks juba kolmandal korral, et vaadake ma kahjuks ei saagi ja kaua te kavatsete mu terviseprobleemiga oma aega sisustda…
No, lihtsalt, et see jama ükskord lõpeks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks mitte võtta naist, kel laps juba pesast lennanud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pysisuhtes.

Vat vat, ma ka. Abielus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuidas te soovimatut rasedust ära hoiate suhtes olevad, aga last mitte soovivad naised?
Uudishimust küsin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas te soovimatut rasedust ära hoiate suhtes olevad, aga last mitte soovivad naised?

Uudishimust küsin.

Spiraal. Aastaid. Ei taha muretseda, et pillid unustan võtmata vms. Ja asja selgeksmõtlemise küsimus ka. Mul ei ole spiraal kordagi alt vedanud, aga kui veaks, teen aborti.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Praegu olen bussis. Enne seda olin jõusaalis.
Mis sul pakkuda oleks?

PS sa arvad, et mul on otsaette kirjutatud, et lapsi ei taha?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vat,vat.
On sul endal lapsed?

Ma olen märganud, et lapsi mitte tahtvat naist otsivad mehed siis kui

1) endal on lapsed olemas ja rohkem ei soovi
2) pole kindlad, kas ikka on õige naine ehk siis tahaks lihtsalt pisut “mürada” ja küll kunagi üle 40-selt võetakse mõni uus ja noor ja tehakse sellele lapsed ää

Mees, kes kunagi lapsi ei soovi, võiks päris tõsiselt kaaluda vasektoomiat. Siis pole ohtugi, et keegi su salaja isaks teeb.

Tegelt neid naisi, kes lapsi ei soovi, neid on palju. Eriti juhul kui neil juba on lapsed.
seega, kui otsid naist, kes lapsi ei soovi, siis võta mõni selline, kellel juba on lapsed.
Need üldjuhul ei kipu sind isaks tegema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui vana sa oled? Ma tean alla 30ste seas mõnda üksikut, kes on lapsed saanud või neid aktiivselt saada püüavad. Samas, see oleneb, kellega suhelda. Minu endised klassikaaslased on näiteks paljud suhtes ja elavad mehega koos, lapsi tahavad ka või juba ongi. Inimesed, kellega olen ülikoolis tutvunud, on lastetud ja ei mõtlegi selle peale. Suurem osa ei taha suhetki. Mitte, et mu klassikaaslased kõik keskharidusega oleks, enamik tüdrukuid vähemalt on ülikooli lõpetanud. Aga lihtsalt seda tüüpi paiksemad inimesed, kes nooruse üsna varakult läbi elasid. Meie koolis oli 13-15aastasena läbustamine tavaline, keskkooliks olid nad juba välja kasvanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uudishimust küsin.

Pillid

Please wait...
Postitas:
Kägu

Noored naised palju ei taha (veel) selline kuni 27 võib vabalt olla, et ei taha, mõnikord isegi 32 veel ei taha, mida rohkem karjäärile või õppimisele orienteeritud, seda tõenäolisem on, et veel ei taha, aga ka ilged klubi- ja möllumutid ei taha või aktiivsed seiklejad- kirglikud maailmarändurid, nende seast peaks leidma. Ligi neljakümneste lastetute ja üle neljakümneste hulgas on ka palju, kes ei taha (või siis üle neljakümnesena enam ei julge saada). Nii et seal on rohkem leidmisrõõmu. Muidugi nende neljakümne ümber tüüpidega võib olla, et tal just bioloogiline kell on mõistuse hääle summutanud ja paneb tite suisa luba küsimata hakkama. Vahepealsete hulgast on nii ja naa, mõni ütleb algul, et ei taha, aga stabiilses suhtes olles võib üsna ruttu tahtmine peale tulla, samas- on ka kirglikke lastevihkajaid (ses mõttes, et ise kasvatada ja hoolitseda ei taha, mitte et kiusaks lõbu pärast lapsi või piinaks neid kuidagi või) ja muidugi on ka naisi, kes ei saa lapsi, aga need võivad mingil hetkel soovida adopteerida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uudishimust küsin.

Steriliseerimine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uudishimust küsin.

Jeerum, eks samamoodi nagu kõik teised naised, kes saavad lapsi planeeritult. 23 aastat abielu ja 2 planeeritud last, seega on väga pikki perioode, kus tuli ja tuleb siiani rasedusvastaseid vahendeid kasutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lol.
Küsib küsimuse ja siis laseb jalga. Ja siis imestab, et naisi ei leia.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lol.

Küsib küsimuse ja siis laseb jalga. Ja siis imestab, et naisi ei leia.

Sa tahtsid Teele moodi vastata, et “ennekõike ma pakuks iseennast! ?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, Sa pead siis vist väga noor olema. Muidu võiksid 43+ (laest võetud number) naise võtta ja eriti kartma ei peaks.

Uudishimust küsin.

Spiraal, olen steriliseerimiseks noor ja nii palju kui arstil seda teemat üles olen võtnud tundub et nad ei taha seda protseduuri eriti kergelt lubada

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei, ms küsisin, et mis tal pakkuda on. Kas tal on endal viis last. Kas ta on nt 50a ja elab ems juures ja nüüd otsib uut eluaset koos uue “emmega”. Et miks peaks üks naine temast huvituma?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma oleksin ka selline, kui poleks pidanud liiga vara kodust lahkuma ja kui poleks allunud vanavanemate survele, et aga mees tahab ju ka last, et pole ühtegi. Nüüd on närvid läinud, elu raske ja muuta ei saa enam midagi. Üks suisa andis lubaduse aidata last kasvatada, aga kui laps nüüd olemas, pole seda aitajat kuskil.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas ta on nt 50a

Jah, loogiline, sest paljud (lausa enamus!) temavanuseid naisi sooviksid veel ühe lapse saada ning seetõttu oleks 50a mehe selleteemaline küsimus täiesti põhjendatud.
Sa oled väga arukas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas ta on nt 50a

Jah, loogiline, sest paljud (lausa enamus!) temavanuseid naisi sooviksid veel ühe lapse saada ning seetõttu oleks 50a mehe selleteemaline küsimus täiesti põhjendatud.

Sa oled väga arukas.

Ma olen tõesti väga arukas.

Aga miks sina arvad, et ta endavanust naist otsib?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas ta on nt 50a

Sa oled väga arukas.

Ma olen tõesti väga arukas.

Aga miks sina arvad, et ta endavanust naist otsib?

mulle jäi ka mulje miskipärast et 40-50a mees kellel on alimendid üle pea otsib uut naist kes tingimata peab veel olema noor aga mitte lapsi tahtma.
või siis tahab mees kohustustevaba tasuta seksi millest on hea ja kiire järgmisesse suhtesse minna

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänan pakkumast, 36 aastane meesterahvas, haridus, töö, omaette elan ja lapsi mul ei ole. Kaks kooselu purunenud, kuna algul väideti ka, et lapsi ei soovita, aga paari-kolme aastaga mõeldi siiski ümber ja hakati survestama.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Esileht Pereelu ja suhted Kus te olete naised, kes lapsi ei taha