Esileht Pereelu ja suhted Kus te olete naised, kes lapsi ei taha

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Kus te olete naised, kes lapsi ei taha

Postitas:

Tänan pakkumast, 36 aastane meesterahvas, haridus, töö, omaette elan ja lapsi mul ei ole. Kaks kooselu purunenud, kuna algul väideti ka, et lapsi ei soovita, aga paari-kolme aastaga mõeldi siiski ümber ja hakati survestama.

vabandust, tegin sulle liiga!

vaata endast paar aastat vanemaid naisi. kui need kohe survestama ei hakka, siis paari aasta pärast nagu pole enam erilist šanssi.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.06 17:30; 13.06 09:51; 13.06 10:23; 13.06 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks vasektoomiat ei tee? Päriselt suudaksid mõnd naist usaldada ja usuksid sellesse “ma ei tahasse”. Naerukoht! Milleks võtta omale mõtetut peavalu.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks vasektoomiat ei tee? Päriselt suudaksid mõnd naist usaldada ja usuksid sellesse “ma ei tahasse”. Naerukoht! Milleks võtta omale mõtetut peavalu.

Tõsi. Ära usalda kedagi. On naisi küll, kes lapsi ei taha ja kasutavad vahendeid ja nii edasi, aga kui midagi alt veab või naine otsustab pahatahtlikult käituda, siis ükski seadus ei võimalda teda vägisi aborti tegema viia. Ja siis oled k*ses.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.06 19:24; 12.06 19:52; 13.06 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks vasektoomiat ei tee? Päriselt suudaksid mõnd naist usaldada ja usuksid sellesse “ma ei tahasse”. Naerukoht! Milleks võtta omale mõtetut peavalu.

Miks naerukoht?
Ta pole ju öeldnud, et ta üldse lapsi kunagi ei taha. Sellepärast ka ei saa vasektoomiat teha, mis siin naerukohta on?

Kui sellisele mehele satub ette tõeline naine, kes paneb ta ikka peast segi minema, siis see sama mees tahab kohe lapsi ja mitu tükki korraga.
Aga siiani ta lihtsalt pole sellist veel kohanud.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.06 15:30; 12.06 16:50; 12.06 18:06; 13.06 08:34; 13.06 10:07; 13.06 11:21; 13.06 14:32; 14.06 04:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks vasektoomiat ei tee? Päriselt suudaksid mõnd naist usaldada ja usuksid sellesse “ma ei tahasse”. Naerukoht! Milleks võtta omale mõtetut peavalu.

Miks naerukoht?

Ta pole ju öeldnud, et ta üldse lapsi kunagi ei taha. Sellepärast ka ei saa vasektoomiat teha, mis siin naerukohta on?

Kui sellisele mehele satub ette tõeline naine, kes paneb ta ikka peast segi minema, siis see sama mees tahab kohe lapsi ja mitu tükki korraga.

Aga siiani ta lihtsalt pole sellist veel kohanud.

Täiendan: mehel, kes vähemalt praegusel eluhetkel lapsi ei taha, pole mõtet luua pikemat suhet naisega, kes kangesti tahab. Rahulolematud on ju sellises suhtes mõlemad — eesmärgid pole yhised.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 😀 aga paraku ei leia meest, kellel ei oleks veel ilma pääl lapsi..ikka ühega siin ja teisega seal 😀 endal vanust natuke alla 30.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ei olegi veel öelnud, et sellised naised tahaksid parema kirjaoskusega meest? Kui muidugi teema polnudki mõeldud nii, et “siin olen ma naine, kes lapsi ei taha, aga seal mujal, seal olen selline, kes tahab”.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ei olegi veel öelnud, et sellised naised tahaksid parema kirjaoskusega meest?

Mis seos võiks olla kirjaoskusel ja laste saamise soovil?

Ehk siis, kas ma sain õigesti aru, et sa piltlikult joonistasid praegu skaala, mille ühes otsas on kirjaoskamatud naised, kes tohutult soovivad vaid üht – paljuneda, ja teises otsas on perfektselt kirjakeelt valdavad filoloogid, kes kunagi ühtegi last omale ei soovi?
Kuskil skaala keskel oleks siis enamus naisi, kes teeb vahel ühe või kaks komaviga ja samas soovib omale ka ühte kuni kolme last.

Kas sa tahtsid seda öelda, või oli selles sinu tsiteeritud mõttes veel midagi sügavam sisu või tarkusetera peidus?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.06 15:30; 12.06 16:50; 12.06 18:06; 13.06 08:34; 13.06 10:07; 13.06 11:21; 13.06 14:32; 14.06 04:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ei olegi veel öelnud, et sellised naised tahaksid parema kirjaoskusega meest? Kui muidugi teema polnudki mõeldud nii, et “siin olen ma naine, kes lapsi ei taha, aga seal mujal, seal olen selline, kes tahab”.

Täiesti seosetu iba.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehena oleksin väga huvitatud sellisest naisest, paraku ei ole ühegi sellisega kohtunud. Teate küll nagu ilmaime, et kõik räägivad aga keegi pole sellist näinud. SIin ka kõik muudkui kiitlevad kuidas ei taha lapsi, aga päriselt ei ole sellistega väga kokku juhtunud.

Kust ma sellise naise küll leida võiks?

Olen siin. Aga sinu kahjuks ei taha ma ka meest… Ma ei taha sulle süüa teha, eelistan väljsa süüa. Ei viitsi sinu järelt koristada ja su pesu pesta. Ei taha sulle aru anda, millal, kellega ja kuhu lähen, millal tagasi tulen.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen samuti üks kindlalt lapsi mittetahtev naine. 30ndate lõpus, püsisuhtes.
Juhtumisi tark filoloog ka:)))
“Kunagi ühtegi kirjaviga ei tee ja ühtegi last ei taha.”

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 37 ja pole lapsi ega ka lapsesoovi. Aga nagu üle-eelmine kägu ütles- ma ei taha ka kellegi järelt koristada, süüa teha, aru anda. Lihtsam on üksinda. Minu jaoks oleks ideaalne suhe vast selline, kus mõlemad elavad eraldi, 24/7 koos olla küll ei tahaks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inglise keelt räägid, siis otsi nende foorumite kaudu
https://www.reddit.com/r/childfree/wiki/love#wiki_how_to_meet_prospective_cf_partners

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan pakkumast, 36 aastane meesterahvas, haridus, töö, omaette elan ja lapsi mul ei ole. Kaks kooselu purunenud, kuna algul väideti ka, et lapsi ei soovita, aga paari-kolme aastaga mõeldi siiski ümber ja hakati survestama.

40-ndates naisel on laps juba täiskasvanu ja vaevalt ta järgmise mehega uut last tahaks 😀

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 18:43; 21.06 14:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )


Esileht Pereelu ja suhted Kus te olete naised, kes lapsi ei taha

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.