Esileht Koolilaps Kus trennides/huviringides käivad teie 13-14a lapsed?

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Kus trennides/huviringides käivad teie 13-14a lapsed?

Postitas:
Kägu

Mõtleme lapsega koos talle sügisest mingit trenni/huviringi ja tahaks teada millistes käivad teie lapsed?

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

tennis

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võrkpall, rahvatants, tantsuline võimlemine. Varem käis ka tennises

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa ei pane ju oma teismelist ometigi meie laste trennide ja huviringide põhjal kuskile? Tal on ju omad eeldused ja huvid.

Minu omad on käinud muusikakoolis, tantsimas, tennises ja kergejõustikus.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Trenni otsides on oluline pigem see, kas õnnestub leida midagi, mida 13a alustada või harrastada saab. Tennises tehakse küll algajate kursuseid, sõudmist/aerutamist alustatakse hiljem. Mingi tantsimine äkki? Kergejõustik võiks ka igale vanusele sobida.

Paljud alad on võistlemisele suunatud ja harrastusgruppe vähe. Kui teised on 6-7a või veelgi nooremana alustanud, on 13a liituda väga keeruline.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ujumas käib juba 7.aastat järjest.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pärimusmuusika.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Judos

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Murdmaasuusatamine. Minu lapse klubis võetakse vastu nii lihtsalt harrastada soovijad kui ka võistlemisele orienteeritud.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

üks purjetab ja teine käib tai poksis, pubekad poisid

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu teismelised poisid käivad muusikakoolis. Varem käisid trennis ka, aga koroona-ajal sai viitsimine otsa. Vähemalt on nad palju õues.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Klaveris, ujumas ja poistekooris käib.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Purilauda harrastab (alustada saab ka praegu). Ülimalt mitmekülgne trenn (talvel teevad kõike muud).

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis mõtted lapsele endal on, mis teda huvitab, mida perega koos teete, mis talle teha meeldib või meeldiks? Minu laps käis see aasta kunstiringis ja loodusringis (poiss). On proovinud erinevatel aastatel erinevaid trenne ja ringe, loodus on olnud püsiv huvi, selles ringis käib juba alates lasteaiast.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

võrkpall, segakoor

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võrkpall ja tai poks

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teatriringis ja lumelauakoolis (mittehooajal üldfüüsilised treeningud)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võrkpall ja tennis, mõlemad trennid toimuvad kooli spordisaalis.
Poiss 14a

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ratsutamine, tai poks.

tõdruk

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

tennis, klaver, laulmine

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muusukakool sai läbi, aga võtab öisa-aasta.

Lisaks 10. aasta ujumist, 4 aastat kergejõustikku.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei käigi kuskil. Kas peab?

Varem käis meisterdamises, aga peale koroonat jäi soiku.

Tänapäeval on nagu suur surve, et laps peab tingimata kuskil trennis või ringis käima. Mina omal ajal ka ei käinud, puudust ka ei osanud tunda 😄. Kui laps ise soovib, siis muidugi.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kitarris ja kergejõustikus, 14a poiss.

Aegajalt jah survestan käima, sest alternatiiv on ju see, et ta muidu istuks ainult arvutis.  Mingit muud survet ma küll ei tunne.

Mind omal ajal ei survestanud keegi, käisin väga paljudes huviringides, mis andis tohutu kogemuse ja palju sõpru-tutvusi. Suvelaagrid koos tuttava seltskonnaga olid hindamatu väärtusega,

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No

Teemaalgataja ei peaks mitte lapsele trenni valima vaid uurima lapselt, mis teda huvitaks. Ja vaatama ka selle järgi kas tahab pigem meeskonnamängu (ühisvastutus kuid ka suurem surve teistelt) või individuaaltegevust, kus ebaõnnestumisel pole kedagi teist süüdistada ja pinget on ka päris palju. Minu lapsed on käinud judos, purjetamises ja jalgpallis, üks on jäänud ainult jalgpalli juurde sest tal on seal sõbrad tähtsad ja individuaalalad pigem ei sobi. Teine käib jalgpallis, suvel purjetamas ja talvel lumelauakoolis, ta saab individuaalaladel ka hästi hakkama, kuid oluline on muidugi, et mõni sõber ka seal trennis käiks, sõpru leiab õnneks lihtsalt. Aga kui vaadata rahaliselt  siis jalgpall on “odav hobi” võrreldes purjetamise või lumelauaga, sest kuutasu algab kõigil seal 60+ eurost kuid varustuse ost kasvavale lapsele (isegi kasutatud) erineb kordades.

0
0
Please wait...

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Esileht Koolilaps Kus trennides/huviringides käivad teie 13-14a lapsed?