Esileht Ilu ja tervis Kuseteede põletik,mida ei ravi välja

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kuseteede põletik,mida ei ravi välja

Postitas:

Jube väsinud olen juba sellest. 7 kuud juba ja ükski arstipoolne ravi ei allu. Tehtud on külvid ja sealt ka teada saadud ,millistele ravimitele kõige tundlikum on. Pidev valu,seljavalu,iiveldus ajab hulluks. Nüüd jälle ravi läbi ja asi läheb aina hullemaks. Ootan praegu ultraheli aega aga mõtleni,et mis saab- neerupuudulikkus-surm? Neerud on haiged olnud väiksest saati. Sain lahti probleemidest ca. 11-aastaselt. Rasedusega(20a) hakkas jälle pihta ja pidama ei saa. Kokku siis praegu olnud hädas viimased 5aastat. Kõik on muidugi alati ravile allunud aga nüüd viimane kord (ca.7kuud tagasi siis,kui jälle tekkis) mitte ühelegi ravile ei allu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean, kui vastik see on. Mul on samamoodi, juba suve lõpust kannatan. Ei ole isu kodust kaugemale minnagi, olen reisidest-matkadestki loobunud selle pärast. Varem on asi maksimaalselt nädalaga kontrolli alla saadud, ent nüüd ei tundu midagi aitavat. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oskagi mingit nõu anda. Aga endal oli ka paar aastat tagasi kuseteedes selline põletik, mida ei ravinud ka topelt antibiootikumikuur. Lõpuks aitas mind leesikatee. Ja see ka mitmenda kuuri järel. Olen kuulnud, et leesikakuuri ei tohigi üle paari korra aastas teha. Aga lõpuks see mind aitas. Tahtsin küsida hoopis, et mida külv näitas, kui soostud vastama. Kõike head soovides.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lase võtta klamüüdia proov…kindlasti. Väga sarnased sümptomid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Kuseteede põletik,mida ei ravi välja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.