Esileht Pereelu ja suhted Küsiks targematelt nõu

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Küsiks targematelt nõu

Postitas:

Hea teemaalgataja, miks on piinlik lähedastele rääkida? Potentsiaalsed vägivallatsejad seda ju ära kasutavadki ja saavad veel hoogu juurdegi aja jooksul.
Ma tean, lihtne on rääkida ja raske on välja astuda. Aga omaenda perekond on parim tugi, usu mind. Ei tohi piinlik olla ja sellise allasurutud käitumisega mehe tallaaluseks muutuda, vaid avameelsus aitab sul endal enesekindlaks jääda.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jookse ja kiiresti. Alkohol toob välja vägivalla ja nagu saavutab võimu sinu üle, muutub vägivaldseks ka kainest peaga. Alkohol ei ole õigustus vastikule käitumisele. Tean oma elust nii neid juhtumeid, kus alkohol muudab väga vägivaldseks ja ka neid, kus alkoholi joobes inimene muutub üliheaks ja kiidab ja jagab komplimente kõigile, kes vastu tulevad. Alkoholism ise muidugi on haigus. MIdagi teha pole. Aga see, milliseks muutub inimene alkoholi tarbides näitab ,milline ta loomus tegelikult on. Ja on väga vähe vaja, et ta ka kaine peaga muutuks samasuguseks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina elasin 13 aastat sellise manipulaatoriga koos. Ainult selle vahega, et ülalpidajaks olin hoopis mina. Süstemaatiline mõnitamine ja alavääristamine mõjub Sinule lõpuks laastavalt. Varem või hiljem soovid Sa sellest suhtest lahkuda nii või naa.
Minu kallis eks pidas veel teisi naisi ka meie pere kõrvalt ja kui midagi julgesin öelda, siis olin mina see kes asju ettekujutab. Õnneks tuli üks naine lõuks meie koduukse taha ja seda eks ei suutnud enam ümber lõkata, et see minu ettekujutamise vili.
Siit läks asi veel traagilisemaks, kui lahutust küsisin. Mind terroriseeriti 2 aastat. Jälitas ja ähvardas, lõhkus autot, jne. Täiesti psühh- Pöördusin ka politsei poole, sealt erilist abi ei saanud. Mina lõpetasin naistevarjupaigas. See oli esimene koht, kes mind tõesti aitas ja elule tagasi putitas.
Nüüd tagantjärgi mõtlen, et täiesti loll, et nii kaua istusin sellises haiges suhtes. Vat ei oskagi öelda, mis mind seda tegema pani.
Inimesed ei muutu. Oma elu saad muuta paremaks vaid Sina ise!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina elasin 13 aastat sellise manipulaatoriga koos. Ainult selle vahega, et ülalpidajaks olin hoopis mina. Süstemaatiline mõnitamine ja alavääristamine mõjub Sinule lõpuks laastavalt. Varem või hiljem soovid Sa sellest suhtest lahkuda nii või naa.

Minu kallis eks pidas veel teisi naisi ka meie pere kõrvalt ja kui midagi julgesin öelda, siis olin mina see kes asju ettekujutab. Õnneks tuli üks naine lõuks meie koduukse taha ja seda eks ei suutnud enam ümber lõkata, et see minu ettekujutamise vili.

Siit läks asi veel traagilisemaks, kui lahutust küsisin. Mind terroriseeriti 2 aastat. Jälitas ja ähvardas, lõhkus autot, jne. Täiesti psühh- Pöördusin ka politsei poole, sealt erilist abi ei saanud. Mina lõpetasin naistevarjupaigas. See oli esimene koht, kes mind tõesti aitas ja elule tagasi putitas.

Nüüd tagantjärgi mõtlen, et täiesti loll, et nii kaua istusin sellises haiges suhtes. Vat ei oskagi öelda, mis mind seda tegema pani.

Inimesed ei muutu. Oma elu saad muuta paremaks vaid Sina ise!

Miks seda lahutust küsima peab? Saab lihtsalt lahutada!

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õhtust, suur aitäh kõigile.. tegelikult oli ikka abi küll foorumisse kirjutamisest. Rääkisin oma lähedastele kõik lõpuks ära, ema ja vanaema olid üsna šokeeritud, aga häbitunde asemel hakkas hoopis palju palju kergem olla. Terve tänase päeva olen end üle väga pika aja tundnud kuidagi kergemalt, mingid varasemad muremõtted (nt- loodan, et kui koju tööpäeva lõpus jõuan ei ole ta vihane/närviline/purjus või halvas tujus) pole mul enam peas ja võin minna täna õhtul kinno midagi head vaatama, võtta kuskil klaasi veini ja kuulata live muusikat või lihtsalt lugeda voodis end unne… uskumatu kui hea on üksinda olla, ma olen seda tunnet nii igatsenud. Kuidagi pean veel muidugi enda ülejäänud asjad korterist ära organiseerima, leidma uue elukoha ja siis vaikselt ennast uuesti ree peale saama. Kaaslasest on täna veel vaikus olnud, ilmselt kui millalgi tal midagi öelda on, ma ignoreerin.
Praegu on nii aktuaalne teema lähisuhtevägivald ja võin öelda, et ka mina olen muidugi kõiki artikleid või mõtisklusi lugenud ja siis omakorda jäänud mõttesse, et mina ju siiski pole vägivaldses suhtes.. Et olen lihtsalt ajanud kaaslast närvi, ikka tülitsetakse, mõni ongi temperamentsem ja tõuseb käsi.. Umbes sügisel oli radaris ka lugu, vist rääkis kaamera ees naine, kes oli vägivaldses suhtes ja tema kirjeldatud läbielamised meenutasid mulle väga väga olukorda kus mina ühel puhkusel kaaslasega olles olin, seda sama intervjuud nägi ka tema ja ma kuidagi mainisin talle, et ka tema peaks oma vihahoogudega ikkagi midagi ette võtma ja meenutasin talle mis reisil oli juhtunud. Tema vastus- kohutav viha, tema tahtis minust lihtsalt rahu saada kuna ma heitsin ta joomist talle ette, kuidas ma suudan üldse mõelda, et ta on vägivaldne. Ja ma surusin oma tolleaegse mõtiskluse ilusti alla, ehk tõesti oli see öö pigem lihtsalt natuke liiga käest ära läinud sõnelus. ( Lõi mind lahtise käega ja lükkas vastu kappi, ise väga purjus, teised hotelli külalised kutsusid talle politsei, muidugi ma avaldust keeldusin kirjutamast. ) Oh jah, olen ikka eilane olnud, ei eitagi…
Kui keegi peaks siia teemale sattuma, sama mure hingel, siis palun palun palun ära täida enda pead selliste vabandustega, peale konsulteerimist perekooli foorumi ja ka paari lähedasega, oli ka minu olukord siiski lähisuhtevägivald.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.07 17:42; 11.07 18:22; 11.07 19:19; 12.07 18:46; 12.07 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema elustiili kohta veel nii palju, et ta on enamus ajast kodune, käib vaid sõpradega väljas.

Mingi narkoga hangeldaja või muudmoodi kriminaal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kriminaal, sellised võimalused on tal tänu oma varalahkunud vanemale. Muudan – lisan veel seda ka, et kes meid kui paari teab, eraldiseisvatena inimestena, ei arvaks ilmselt iialgi mis meie koduseinte vahel juhtunud on. Pealtnäha edukad, haritud ja rahumeelsed inimesed… aga tegelikult..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.07 17:42; 11.07 18:22; 11.07 19:19; 12.07 18:46; 12.07 22:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Küsiks targematelt nõu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.