Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: küsimus

Postitas:

esimene laps sündis 2a tagasi ja tal avastati kohe vasrsündinu ikterus e.kollasus..saime selle küll fototeraapiaga kohe alla kuid kas sama asi ei või mu järgimist oodatavat last ohustada..kui suur on see tõenäolisus et see kordub,lugesin et selle tekkeks võib osutuda reesuskonflikt kuid lapse isal on 0 ja minul B grupp ja arstid sellest midagi ei arvanud.oodatava lapse isa on teine kui esimesel kuid veregrupp jälle 0

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reesuskonflikt tuleb ikka sellest, kui ema veri on neg. Minul veregrupp AB- ja iga lapse ajal on neid antikehi jälgitud, pole veel õnneks midagi juhtunud.

Minule just öeldi, et kollasus hakkab tekkima tegelikult tänu sellele, et titad ei saa süüa niipalju kui vaja, eks see alguse asi ole. veel öeldi, et veneajal polnud neid kollaseid tittesid niipalju, kuna kohe anti nendele ka glükoosi 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka esimene laps sündides kollane, samuti saime ruttu kontrolli alla. Selle põhjuseks polnud mitte reesuskonflikt, vaid kerge grupikonflikt. Isal A+ ja mul 0-. Järgmiste rasedustega on antikehi hoolsamini jälgitud, teised pole ka kollased olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, sain aru, et selle konflikti vältimiseks tehakse alles peale sündi süsti. Kas raseduse ajal peaks ka kuidagi spetsiaalselt midagi jälgima? Mul reesus negatiivne, mehe veregruppi ei tea isegi. Minu veregrupp määrati spetsiaalselt kohustuslikult raseduse alguses, kuigi suuliselt ütlesin ise ka. Kas tehakse mingi spets vereanalüüs raseduse jooksul konflikti jälgimiseks või näevad nad nondest muudest vereproovidest ka? Muidu kõikvõimalikud analüüsid alati korras olnud, mille iganes pärast neid siis ka tehtud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.