Esileht Pereelu ja suhted Küsimus!

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Küsimus!

Postitas:

Mis jäi teil partneri juures silma kui esimene kord kohtusite? Minu mehel jäi silma mu tagumik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.03 17:08; 10.03 17:14; 10.03 18:52; 10.03 18:54; 13.03 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No palju õnne sulle siis!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitähh, õnne läheb ikka vaja! Ja ma sugugi ei nuta, et sa miinustad!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.03 17:08; 10.03 17:14; 10.03 18:52; 10.03 18:54; 13.03 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sul on väga lahe mees siis, ja teil on väga sügavatele väärtustele püsinev suhe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tõeline perse ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust tead,oled näinud? Ma ütleks, et täitsa tavaline kuid sul vist kadedus või mis? Ei tasu lisada mõttetuid komme kui pole inimest näinud eksole! Ma olen täiesti tavaline inimene,ei ole ilus ja koledaks ka end ei pea!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.03 17:08; 10.03 17:14; 10.03 18:52; 10.03 18:54; 13.03 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sust küll kahju kui sa oma naisega kinnisilmi tutvusid…esmamuljetest rääkimne näitab tõesti suhte sügavust…vb sinu peres mitte minu. Meil siiski loevad teod ja hingeline mõistmine!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.03 17:08; 10.03 17:14; 10.03 18:52; 10.03 18:54; 13.03 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vastus![/tsitaat]

nâh!
âra nâpsas minu vastuse!
tohoh tillae!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees oli elus esimest korda Eestis. Tundsime üksteist läbi ühe hobisaidi ja aeg-ajalt veidi olime suhelnud. Kui ta aga otsustas Eestisse reisida, siis loomulikult leppisime kokku, et kohtume ühel õhtul. Mul polnud mingeid mõtteid temaga seoses, pidasin teda lihtsalt üheks internetituttavaks ja vastavalt ka käitusin. Viisin teda siia-sinna, näitasin mõningaid kohti ja käisime õhtust söömas ja Clazzis tantsimas. Oli lihtsalt tore õhtu, ei midagi nii väga erilist. Järgmisel 3-l päeval sisustas ta oma aega ise. Mina elasin oma tavalist elu. Kui ta Ameerikasse tagasi jõudis, siis huvipärast küsisin, et kus ta käis ja mida tegi. Tema siis jutustas. Küsisin, et mis oli tema jaoks Tallinnas kõige suurem elamus. Ta vastas, et mina… Olin siiralt üllatunud ja mõtlesin, et ta ajab pada. Et mis mõttes. Naersin isegi. Hiljem siiski sain aru, et ju ma siis kuidagimoodi muljet avaldasin, sest aasta aega suhtlesime jälle üpris tihedalt internetis, kusjuures paar korda kutsus ta mind endale külla, aga mina keeldusin, sest ma võtsin teda kui sõpra, kuid teadsin, et temale ma meeldin, kui naine. Siis tuli ta uuesti Tallinnasse ja veetsime nädala koos Saaremaal imekaunil suvisel ajal ja peale seda olin ka mina kõrvuni sees…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis jäi teil partneri juures silma kui esimene kord kohtusite? Minu mehel jäi silma mu tagumik.[/tsitaat]

A mis sul siis jäi parteri juures esimesena silma? Oma taguots tema silmades või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis jäi teil partneri juures silma kui esimene kord kohtusite? Minu mehel jäi silma mu tagumik.[/tsitaat]

Kas oli paljas või lihtsalt nii suur?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas oli paljas või lihtsalt nii suur?[/tsitaat]

Kui esimesena tagumik silma jääb, siis ilmselt ikka suur 🙂
Maakera mõõtu 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 15:31; 13.03 07:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 kommijat viimast on küll tüüpilised Eestlased!Et saaks ikka ,,ära panna!”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina täiesti esimest korda oma tulevast nägin, siis pidin lausa kaks korda vaatama. Ta tuletas näo poolest meelde minu kunagist ülemust. Ja peab tunnistama, et salaja see kunagine ülemus mulle meeldis. Igal juhul silma jäid tumedad lokkis juuksed ja pruunid silmad. Selline ilmekas nägu, mitte mingi pläss hele. Sellega minu arvamus temast piirdus ja mul polnud õrna aimugi, et meil tuleb aega viita mitu päeva ühes seltskonnas.
Tema märkas mind samuti kohe alguses. Nägi mind istumas ja tema peast käis mõte läbi, et selline võiks olla tema naine. Silma jäi minu armas nägu ja rahulik olek. Kuna mees oli oma sõbrannaga koos üritusel, siis mina talle rohkem tähelepanu ei pööranud. Hiljem märkasin, et kui ma kellegagi juttu rääkisin, siis ta salaja kõrv kikkis kuulas pealt. Ta jälgis mind pidevalt. Ja muidugi mina märkasin selliseid asju kohe. Olin vaba ja vallaline. Olin sellisest salajasest tähelepanust liigutatud. Sõbranna oli tal lihtsalt kaaslaseks kaasas. See vahtis teisi mehi. Neli päeva hiljem sain teada, mida kujutab endast fantastiline seks (mitte, et ma süütu oleks olnud). 2 kuud hiljem sain teada, kuidas näeb välja kooselu mehega. Algas minu esimene püsisuhe.
Nüüd on sellest 7 aastat möödas, oleme õnnelikus abielus ja meil on lapsed.
Nii et ikka välimus oli see, mis esmalt silma jäi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see, et mehed esimesena tagumikku vaatavad, pole ju ometi uudis. See olevat alateadlik instint ja pidavat näitama, kui sigimisvõimeline naine on. Mille järgi mehed seda siis otsustavad, seda ei tea mina ka 😀

Mulle meeldis mehe juures julgus otse silma vaadata ja oma arvamus ausalt välja öelda, ei miilutsenud imalalt, oli selline pisut tahumatu ja esimene mees kes mul suu kinni oskas panna 😀

miks mina talle silma jäin, seda pole ma temalt küsinudki. Mis tähtsus sel on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe puhul jäid esimesena meelde ilmatu suured ja imekaunid silmad. Nüüd on ka mu lastel sellised :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]katu21 kirjutas:[/small]
[tsitaat]2 kommijat viimast on küll tüüpilised Eestlased!Et saaks ikka ,,ära panna!”[/tsitaat]

Ja sina oled tüüpiline huumorisooneta eestlane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 15:31; 13.03 07:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees jäi mulle silma kui mõnus habemik surfar.Kes suudaks sellisele vastu panna.Hiljem muidugi ilmnesid ka tema head iseloomujooned.Aga jah, selline pealiskaudne ma ilmselt olen- sümpaatne välimus ja sportlikkus said alguses määravaks, sisu hakkasin alles hiljem märkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinkohal sa küll eksid,ma pole eestlane ja huumorisoon on mul täitsa paigas!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.03 17:08; 10.03 17:14; 10.03 18:52; 10.03 18:54; 13.03 12:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Küsimus!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.