Esileht Lapse ootamine Küsimus!

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Küsimus!

Postitas:
Kägu

Tere,

eelmist teemat vist ära ei saadetud.. igatahes.. Täna on 32 päev ja päevi ei ole endiselt kohal. Tavaliselt on mul alati väga korralik tsükkel ja koguaeg päevad õigel ajal platsis.
Kõhuvalu samuti algab, siis tund aeg hiljem päevad kohal. Hetkel aga kõht valutanud 3 päeva ja päevi ei ole mitte kuskil.

Proovisin siis eile teha rasedustesti õhtul, väga varajase oma, tundus mingi hele hele hele triibuke olema mingis nurgas ka teine, kui ette ei kujutanud 😀 hiljem siis proovisin teha veel 2 ribatesti tavalist, aga seal oli tulemus null 🙂 Ma ei teagi, ei saa aru mis toimub.. kas julgen täna veini juua või mitte 😀

On kellegil veel nii olnud? Kas tegin liiga vara testi või lihtsalt keha teeb “Nalja”

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jätsid ühe testi hommikuks ka?

Kui Sa õhtul tegid lühikese perioodi jooksul 3 testi siis ilmselt HCG näit uriinis ei saanud olla just väga suur.

Tee üks test täna ka, oota enne 3-4tundi peale viimast vetsust käimist.

Mina täna veini ei jooks 🙂

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui ainult paar päeva üle, tasub testi teha hommikusest uriinist, see on kontsentreeritum ja näitab varajast rasedust paremini.

Mina ka veini ei jooks veel.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jätsid ühe testi hommikuks ka?

Kui Sa õhtul tegid lühikese perioodi jooksul 3 testi siis ilmselt HCG näit uriinis ei saanud olla just väga suur.

Tee üks test täna ka, oota enne 3-4tundi peale viimast vetsust käimist.

Mina täna veini ei jooks 🙂

hommikul tegin ka, kuid endiselt ribatest negatiivne, kõht valutab aga päevi pole. Rinnad ka pisut hellad.Väga kummaline, pole enne nii olnud :/

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui on regulaarne tsükkel 28p pikk, siis ma võin oma kogemusest öelda, et 29p ehk 1 hilinenud päev andis mulle väga tugeva triibu ja ka ei olnud hommikusest uriinist. Pigem peaks kindlasti näitama triipu juba. Tean enda kogemusest, et kui on suur soov rasestuda, siis võivad päevad hilineda.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igal naisel võib elu jooksul ette tulla tsüklikõikumisi. Paari päeva pärast võid veel testida.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See ka sellest millal OV oli, kui otseselt ei tee OV teste.
Mul oli ka vägagi regulaarne 28p tsükkel ja isegi peale ära jäänud päevi näitas 2 päeva puhta negatiivset, siis kolmandal päeval oli hele-hele triip hommikul – ei julgenud sellest veel midagi arvata. Ja alles 7p peale ära jäänud päevi oli korralik tume triip.
Esimene arsti visiit oli minu arvutuse järgi 9n5p, aga ultraheli mõõdud näitasid sellel ajal 8n 6p – tähendab, et OV toimus tunduvalt hiljem kui arvasin (ei mõõtnud vaid jälgisin lihtsalt Flo äppi).

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui on ikka kahtlus/oletus, et oled rase, tasuks mitte alkoholi tarvitada. Samas väheses koguses alkoholi suure tõenäosusega ei tee midagi. Ise sain ka alguses negatiivse testi ja tarbisin alkoholi, rasedust ei mõjutanud ja ämmaemand arvas, et pole põhjust muretseda. Uuesti sedasi küll ei teeks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tsüklihäire. Põhjus võib olla suvaline. Mul jäid depressiooni tõttu 4 kuud nö. päevad ära, kuigi tarvitan beebipille. Kui rasestumist ootad, siis võiks alkoholi tarvitamise niikuinii miinimumini viia, olenemata sellest kas ootad kohe-kohe triipusid või alles kuu aja pärast. Mees ka, muide.

+1
0
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Lapse ootamine Küsimus!