Esileht Pereelu ja suhted Küsimus

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Küsimus

Postitas:
Kägu

Kui naine küsib mehelt, miks ma sulle meeldin

Mida ta tegelikult teada tahab või milliseid sõnu kuulda sooviks

Mind huvitab küll, mida mees mu juures märkab ning väärtustab.  Komplimente ma ei vaja, põnev teada. Eriti põnev oleks mitme erineva mehe arvamust kuulda. Kas näevad mind erinevalt jne.

Sina ole aus

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tutvus on lühike, nt alla kuu ja selliseid küsimusi hakatakse esitama, siis on tegemist tõesti madala enesehinnanguga. Ja no üldjuhul sellisel juhul, ütle mis tahad, ikka leitakse mingi asi mille kallal nokkima hakata ( a ka oled ilus, siis öeldakse et ah ilus jah, muud minus ei näe?! Või kui mees ütleb, et oled sõbralik, siis saab tõmmata draama üles, et olen ainult sõber siis jah? Või kui öelda oled seksikas, siis et olen ainult seksi jaoks kõlbulik?!) Sellised küsimused algusjärgus suhtes on ohtlikud. Kui juba kaua koos olla, siis ikka võib arutada, mis üksteise juures meeldib ja miks just selle inimesega koos ollakse.

 

 

 

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ilusad suured tissid. hea tihke tupp. vali, millist soovid

Kui normaalsel mehel on hea südamega aga füüsilises mõttes eelpool tsiteeritud omadustega naine, siis tõe rääkimine poleks tark tegu. Küsimusele vastates tuleks püüda laveerida Skülla ja Karübdise vahel. Kui tõe välja ütled, siis on pael. Kui aga liiga palju valetama hakkad, siis haritud naine hammustab kavaluse läbi – ja ka sel juhul oled pikemaks ajaks voodist väljas. Ühesõnaga, valetamisel peab kasutama alateadlikku tunnetuspiiri ja vastavalt sellele laveerima.  Naisel on näit puseriti hambad. Jumala pärast ei tasu sellist iluviga kallite breketite peale magama panna! Selle raha eest saaks midagi muud teha. Kui seda puseriti värgendust suudelda, siis nagunii aru ei saa, mis seal sees on. Keegi ju ei kombi keeleotsaga teise ülemist hambarida.                                                                                   Kesmisest avarama tupega või tillukeste rindade kiitmisega asjad nii lihtsalt ei käi. Peab evima looduslikku valetamise andi, et raskest olukorrast välja tulla. Aga kuldsuid on selgi puhul olemas. Kes arukas mees kaasale rõõmu tahab valmistada küll see pika mõtlemise peale iga asja kohta mõne kiitva sõna leiab  

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Küsimus