Esileht Imetamine Küsimus

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Küsimus

Postitas:

Mu esimine laps sündis keisriga ja teatavasti tuleb siis rinda piim hiljem.Esimesel päeval kohe tekkisid nibudesse lõhed,lapsele rinna admine oli meeletu piin,pisikesel oli lõpuks kõht tühi ja sai haiglast hoopis piima asendajat ja väljalüpstud piima.Ja ka edaspidine rinna andmine oli paras komejant-ikkagi pidi välja koguaeg lüpsma kuni 4 kuu pärast piim omal kadus.
Nüüd olen uuesti rase ja peagi ka sünnitan-aga hirm uue läbikukkumise ees on suur.Kas kellegil on olnud sama kogemust,ja kindlasti saab teise lapsega nüüd kõik teisiti ja targemalt tehtud-ennem saigi kohe lihtsama vastupanu teed mindud ja kohe välja lüpstud mitte lasknud rindadel imetamisega harjuda.
Saan küll aru nüüd et kasvõi nutan seal aga et laps saaks ise imeda,mitte pudelist ja hakkan kohe nibukreemi kasutama
Äkki keegi oskab aidata,on äkki läbi teinud kõik selle,loomulikult adun,et kõik inimesed on erinevad jne…
Ettetänades

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli keiser, piim tuli 4. päeval. Laps oli kuni piima tulekuni sisuliselt 24/7 kogu ärkveloleku aja rinnal. Piima tulekuni sai rinda ja peale rinda samal söögikorral võimalikult minimaalslet rpa-d, ainult nii palju, et laps rahuneks.
Peale piima tulekut ei tohi enam rpa anda, kui tahta, et piim ei kaoks.
Valus ja lõhedega oli 2.5-3 nädalat, kuigi kasutasin Purelani. Välja lüpsta ei tahtnud, ei tahtnud riskida imetamise ebaõnnestumisega. Kannatasin selle mõne nädalal valu ära ja nüüd imetame juba kolmandat kuud muretult. Tagantjärgi olen õnnelik, et ei pumbanud ja rpa ei andnud, aga raske oli küll seda valu taluda. Imetama hakkamise hetkel võttis ikka silmad märjaks ja käed värisema korraks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul paranesid lõhed, kui kasutasin nädal aega nibukaitseid ja määrisin Bepantheni salviga. Laps ei harjunud kaitsetega ära, nagu hoiatatakse, vastupidi, mingil hetkel ajas just selle suust välja ja tahtis paljast nibu. Praegu on laps 2,5-kuune, nibud on imetamise alguses ikka natuke valusad, aga mitte hullusti, kasutan Purelani. Ta on mul jube kaan ka, imeb umbes 8 tundi päevas. Aga saame hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Imetamine Küsimus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.