Esileht Pereelu ja suhted Küsimus abielus olijatele või lihtsalt asjaga kursis olevatele …

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Küsimus abielus olijatele või lihtsalt asjaga kursis olevatele …

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vaene ema, kel selline tütreks on
ps, muide mu mehele just meeldib, et pole samasuguse mõttemaailmaga vildakas nagu sina ja oskab midagi öelda ka, kui vaid klähvida.
Suukorve peaks loomapoest saama. Mine proovi[/tsitaat]
Kas sulle endale ka see soe soovitus sobiks? 😀 üleüldiselt on see küll teemast mööda aga näe, mida ilus ilm inimestega teeb, mõni läheb kohe nii leili, et lausa saunavihta vaja 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 16:50; 26.07 22:24; 27.07 15:19; 27.07 15:58; 27.07 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seaduse vastu tasub alati ise huvi tunda. Kas arvad, et siit saad õiget infot? Või oled tõesti nii laisk inimene, et loodad teiste peale?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui abiellumine(vms sündmus) 100% kindel, küll siis tunnen ise ka põhjalikumalt huvi.
Laisk olen ka vahel:D Kohe mitte ei vinna midagi teha;)
Eeltööd võib siin portaalis ju suurepäraselt teha. Sellist küsimust esitades, tundub et sa pole ise nagu päris õiges kohas.Milleks sellist portaali üldse luua?! Ikka pigem selleks, et küsida võib kõike mu meelest! Või olen mina midagi väga valesti aru saanud…;):)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärme nüüd asja keeruliseks tee.

Alati on ka lihtsam viis – abikaasade vaheline vastastikune testament. Seda tehti juba nõukaajal. Ehk siis emb kumb enne sureb, üleelanule jääb kõik vara. Testament on seadusest ülem aga on kehtestab ka mõningased piirangud. Näiteks kui testament paneb kehvemasse seisu need, keda seadus kaitseb. (alaealised lapsed ja puudega lapsed).Sellisel juhul saab testamendi vaidlustada.
Minu arvates on abikaasade vastastikune testament kõige õigem. Lastel pole mingit õigust vahele astuda abikaasade omavahelistesse asjadesse. Kui lapsed seda väärt on, hooitsetakse nende eest ka juba testamendis. MInu vanematel on näiteks vastastikune testament, millega on ära määratud ka kolmas pärija. Ehk siis pärast ühe kaasa surma, ei saa teine kaasa pärijat muuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga päev siin lollid petetud naised halavad, et neil tuleb kuuse alla minna ja mees võtab ka kuusealused okkad üles, et aga naisele ja lastele midagi ei jääks. Aga kui siis mõni küsib nõu, kuidas teha nii, et lisaks okastele ka söögiraha peale lahutust lastele jääks, siis kukutakse sajatama ja tänitama.
Minu meelest on õiglane, et kui üks pühendub kodule ja lastele ja teeb süüa ja ohverdab oma karjääri ja teine ainult teenib raha ja ronib karjääriredelil kõrgemale, siis on naisel ja lastel õigus lahutuse või mehe keskeakriisi puhul saada endale see osa, mille naine oleks teeninud ilma pere heaks end ohverdamata. Ja vaid loll naine on see, kes usub ainult armastusse ja igavesse truudusesse. Usalda, aga kontrolli, ütleb vanasõna. Mina sõnastaksin abielu puhul pigem nii: usalda, armasta ja looda, aga kindlusta end puhuks kui asjad peaks minema teisiti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ärme nüüd asja keeruliseks tee.

Alati on ka lihtsam viis – abikaasade vaheline vastastikune testament. Seda tehti juba nõukaajal. Ehk siis emb kumb enne sureb, üleelanule jääb kõik vara. Testament on seadusest ülem aga on kehtestab ka mõningased piirangud. Näiteks kui testament paneb kehvemasse seisu need, keda seadus kaitseb. (alaealised lapsed ja puudega lapsed).Sellisel juhul saab testamendi vaidlustada.
Minu arvates on abikaasade vastastikune testament kõige õigem. Lastel pole mingit õigust vahele astuda abikaasade omavahelistesse asjadesse. Kui lapsed seda väärt on, hooitsetakse nende eest ka juba testamendis. MInu vanematel on näiteks vastastikune testament, millega on ära määratud ka kolmas pärija. Ehk siis pärast ühe kaasa surma, ei saa teine kaasa pärijat muuta.[/tsitaat]
testamenti saab ühepoolselt muuta, kui suhted kaasaga kehvaks lähevad, abielludes langetatud otsust vara kuuluvuse kohta mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varalahususlepingu saab sõlmida ka pärast abiellumist, kui soovi on. Vastastikkusel kokkuleppel muidugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Iga päev siin lollid petetud naised halavad, et neil tuleb kuuse alla minna ja mees võtab ka kuusealused okkad üles, et aga naisele ja lastele midagi ei jääks. Aga kui siis mõni küsib nõu, kuidas teha nii, et lisaks okastele ka söögiraha peale lahutust lastele jääks, siis kukutakse sajatama ja tänitama.
Minu meelest on õiglane, et kui üks pühendub kodule ja lastele ja teeb süüa ja ohverdab oma karjääri ja teine ainult teenib raha ja ronib karjääriredelil kõrgemale, siis on naisel ja lastel õigus lahutuse või mehe keskeakriisi puhul saada endale see osa, mille naine oleks teeninud ilma pere heaks end ohverdamata. Ja vaid loll naine on see, kes usub ainult armastusse ja igavesse truudusesse. Usalda, aga kontrolli, ütleb vanasõna. Mina sõnastaksin abielu puhul pigem nii: usalda, armasta ja looda, aga kindlusta end puhuks kui asjad peaks minema teisiti.[/tsitaat]

Samad sõnad – varalahusus tuleb minu meelest kõne alla vaid siis, kui laste eest on plaanis täiesti võrdselt hoolitseda. Pool aega on mees LHP-l, pool aega haiguslehel jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted Küsimus abielus olijatele või lihtsalt asjaga kursis olevatele …

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.