Esileht Ilu ja tervis Küsimus alkoholi kohta

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Küsimus alkoholi kohta

Postitas:
Kägu

Mul tekkis üks küsimus seoses kange alkoholiga, kas keegi oskaks kaasa rääkida?
Olen küllaltki harv tarbija, kuid mul on üks kindel eelistus – kui joon, siis ainult džinnikokteili. See on ainus alkohol, mille maitse mulle meeldib. Küsimus on selles, et olen märganud, et üht marki talun hästi ja teist mitte. On see võimalik ja millest see tuleneb? Näiteks kui võtta sarnane olukord – reede õhtu, on olnud tavaline nädal, ma ei ole haige ega liiga väsinud jne. Joon ühel korral 2 kokteili ja teisel korral täpselt samapalju 2 kokteili. Söön ja tarbin vett samamoodi. Ja siis ühe džinnimargiga on väga hea olla ja teisega on nii paha, et sure ära. Kas ühte tüüpi sama kangusega alkoholi koostised on nii erinevad (mõtlen siis mingeid muid lisaaineid seal sees, mitte alkoholi)? Või mängivad ikkagi pigem rolli mingid minupoolsed tegurid, mida ma ei tea?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Joogi kvalittet on ka ikka oluline. Muidugi loeb ka päevane toit ja aktiivsus aga usun, et joogi kvaliteet määrab ka palju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii see on, minu puhul on teatud vahuveinid, mida saan juua ja mida mitte. Kusjuures just kallid vahuveinid ja šampanjad tekitavad peavalu järgmisel päeval.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Joogi kvaliteet ja tooraine on põhiline määraja kangel joogil. Lisaks mida tumedam jook seda suurema pohmeluse ja peavalu potsentsiaal. Hapu jook ja head šampanjad ja vahuveinid on kuivad või vähemalt poolkuivadki tekitavad veresuhkru puudust organismis, see omakorda mõnele jubeda peavalu. Kõrge hind ei tähenda veel igakord kvaliteeti, sellest ei saa küll lähtuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tulebki kindlat marki juua, sest järelikult teises on mingid organismile täiesti sobimatud asjad lisaks. Alkoholi kahjust üldiselt ei hakka siinkohal rääkima.
Gin on viina kõrval teine võrdlemisi ok jook (puhtuselt), kui üldse kangemat juua.
Edu katsetamisel.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Ilu ja tervis Küsimus alkoholi kohta