Esileht Lapse ootamine Küsimus bakterite kohta

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Küsimus bakterite kohta

Postitas:

Olen kuulnud, et päris paljudel rasedatel on kolibaker, mis pole just ideaalne raseduse kaaslane. Kas oskate seda bakterit kuidagi teadlikult vältida? Näiteks kuulsin, et maal ühes tiigis, kus inimesed ujumas käivad, on see bakter avastatud. Ise õnneks seal ei ole käinud, aga tekkis nüüd väike hirm, et tegelikult ju ei tea, kus tiikides või järvedes veel seda bakterit olla võib ja rasedad on ju vastuvõtlikumad neile. Ja palavus loob veelgi soodsama pinnase bakteriteks. Kas kardate baktereid?
Mul endal on ka hirmu taga vastik põhjus, nimelt rikkus üks bakter mu eelmise raseduse ja see tuli 21. nädalal katkestada. Tegemist oli küll ühe teise bakteriga, aga hirm on ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma päris veekogusi ei pelga, aga kümblustünne, kus mitu peret sees käinud (eriti lapsed) väldin. Üks suvi sain nii ka päris ebameeldiva põletiku ja rasedana ei tahaks seda uuesti läbi põdeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolibakter ehk Escherichia coli on mikroob. Juhul kui rasedatel esinevad konkreetsed kaebused või põletikunähtused, siis võetakse see proov juba raseduse esimesel või teisel trimestril. Ravi on vajalik sõltumata raseduse suurusest. Escherichia coli on üks sagedamini esinev kuseteede põletiku põhjustaja. Sünnituse ajal on võimalik loote nakatumine, mis mis võib tekitada lootemunarakukestade põletikku ja põhjustada vastsündinu sepsist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Lapse ootamine Küsimus bakterite kohta