Esileht Ilu ja tervis Küsimus breketite kohta kellel on olnud ja lasi panna peale 30.a. ja hiljem?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Küsimus breketite kohta kellel on olnud ja lasi panna peale 30.a. ja hiljem?

Postitas:

Mul selline küsimus, soovin lasta panna endale breketeid, kuid mind hirmutati sellega et elu lõppuni tuleb kanda öösiti mingi plaat, kas see on tõsi ja see jutt käis just selle pärast et vanus juba nii palju?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei, plaat on ainult esimesed kuud. aga traat jääb küll hammaste taha elu lõpuni, see ei sega küll kuidagi. ja piltilus naeratus on seda väärt ka!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 09:33; 16.02 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oskate öelda,kui kaua peaks üle 30 aastane neid kandma,et hambad sirgeks läheks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas oskate öelda,kui kaua peaks üle 30 aastane neid kandma,et hambad sirgeks läheks?[/tsitaat]
See on nii individuaalne ja sõltub ka sellest, kui puseriti hambad on. Ma olen hetkel 37 ja breketid on juba 4,5 aastat. Nüüd kevadel loodan lahti saada. Aga mul tuli ka kaks tarkusehammast välja tõmmata ja kõiki hambaid tahapoole nihutada, et hambad ära mahuks. Enamusel läheb ikka sinna 2 a kanti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Damonitega läheb kiiremini. Ma olin 35 ja aega läks 2 aastat – tõmmati ka 2 tarkusehammast pluss veel kihvast järgmine ja see suur auk tuli kinni sikutada. Arst ütles, et sellega läheb tavaliselt 3 a.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 09:33; 16.02 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ei, plaat on ainult esimesed kuud.[/tsitaat]

Minul on see plaat olnud juba 2 aastat. Esimesed kuud kandsin ööpäevaringselt, sealt edasi ainult öösiti, siis üle ühe öö, siis kaks korda nädalas öösiti, siis üks kord nädalas öösiti. Uuesti tagasi kutsuti alles suveks, eks näis, kui tihti ma siis seda kandma pean.

Samas ei ole vaja seda plaati karta, see ei sega absoluutselt, seda enam kui ainult öösel on. See on täiesti mugav.

Alumiste hammaste taha pandi traat, ülemiste taha ei saa traati panna, sest hambad käivad kokku ja võid lahti selle hammustada.

Aga naeratus on imeilus. Ma võiks seda plaati elu lõpuni selle eest kanda, poleks probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Küsimus breketite kohta kellel on olnud ja lasi panna peale 30.a. ja hiljem?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.