Esileht Tööelu, raha ja seadused. Küsimus dekreedi ja puhkuse kohta (kohalikule)

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Küsimus dekreedi ja puhkuse kohta (kohalikule)

Postitas:

Tere,

mul küsimus seoses dekreediga. Tavaliselt on nii, et puhkus uueneb uuest aastat, ehk siis 1. jaanuaril saan uue portsu puhkust ette. Ma tahan dekteeri jääda alles jaanari keskel, seega jaanuari algusest saan võtta puhkust. Kui ma aga tahaks detsembris puhkusele minna ja selle aasta puhkus on puhatus, kas ma siis saan kuidagi järgmise aasta päevi selle aasta detsembris kasutada.

Tänud juba ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õigus saada 2014.a puhkust tekib 2014.a
aga
kokkuleppel tööandjaga võid võtta ka 2014.a puhkust alates 31.detsember 2013 näiteks. Kokkuleppel.

Tegelikult piisab ju ka alates 2.jaanuar, puhkusetasu laekub siis ikka eelviimasel tööpäeval enne puhkust st 2013.a lõpp ja suurendab aasta keskmit st nii dekreediraha kui VH.

Tööandja ei pea andma kogu 2014.a puhkust, sest on ette teada, et pärast dekreeti jääd lhp-le.
Õigus nõuda (ja mõistlik ongi kasutada) puhkust perioodi eest 1.jaanuar 2014 kuni sinu rsp(dekreedi) lõpp 2014 st u 5 k puhkus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Küsimus dekreedi ja puhkuse kohta (kohalikule)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.