Esileht Koolilaps küsimus e-kooli kohta

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: küsimus e-kooli kohta

Postitas:

kustkohast ma näen, mis tunnis on läbi võetud. laps on haige ja võiksime kodus järgi õppida, aga mida õppida, ei tea:( õpetaja käest küsisin, tema ütles, et on kõik tunnisisud e-kooli üles pannud. mina aga näen ainult nende tundide teemasid, milles laps hinde on saanud.

help please!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üleval, sisse loginuna, on \”Õppetöö\”. Vajuta sinna. Avaneb \”Tunnikirjeldus\”. Vali soovitud õppeaine jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei näe küll sellist kohta nagu \”õppetöö\”…veider

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paremal \”minu lapsed\” klikkida lapse nimel, siis avaneval lehel tuleb ülemisele reale ka \”õppetöö\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina aga küsiksin, kas 2. klassi lapsel(e) on juba aeg oma nimeline e-kooli konto luua? Las vaatab ise kodutöid jne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Paremal \”minu lapsed\” klikkida lapse nimel, siis avaneval lehel tuleb ülemisele reale ka \”õppetöö\”[/tsitaat]

Ükskõik, kus oma lapse nimele vajutad 🙂 Õppetöö juurde viib ka koduste ülesannete rea alguses olev lapse nimi ja ka puudumiste rea alguses kui ka ntx hinnete või märkuste/kiituste juurest lapse nimele klikkides.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Muidugi võid lapsele konto teha ja õpetada teda keskkonda kasutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul juba esimese klassi junsu kasutab e-kooli, märgib ka oma tööd teostatuks jne. . Ainus tingimus on, et päevikusse peab koolis ikka märkima oma õppimised – nii, kui sellega tekib probleeme, ei tohi ka e-kooli kasutada ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ka laps 2.kl ja ma ei näe küll mingit vajadust, et ma peaks talle eraldi konto tegema- kõik oluline on päevikus kirjas ja mis vaja, saab minu konto kaudu aetud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil on ka nii, et olenevalt õpetajast – mõni täidab tunnisisusid, mõnel pole nagu tunnis mitte midagi tehtud? Probleemiks just algklassilapse puudumine, ei oska teda kuidagi aidata kodus õppida, teadmata tunni sisu. Eriti kui õpetaja õpikut ei kasuta mingil põhjusel 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.09 13:00; 24.09 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas teil on ka nii, et olenevalt õpetajast – mõni täidab tunnisisusid, mõnel pole nagu tunnis mitte midagi tehtud? Probleemiks just algklassilapse puudumine, ei oska teda kuidagi aidata kodus õppida, teadmata tunni sisu. Eriti kui õpetaja õpikut ei kasuta mingil põhjusel :([/tsitaat]

õpetajal ei ole aega e-kooli enne sisse logida kui tunnid läbi, vastasel juhul kannataks tunni kord ja laste õppetöö tase (mis tund see oloeks, kui õpetaja toksib 20min e-kooli hindeid ja põnnid müttavad omasoodu). juhul kui algklassiõpetaja viib läbi ka ringi või pikapäevarühma, siis jõuab ta e-koolini veelgi hiljem.
enne kella 16-17 ei ole mõtet e-koolist tundide teemasid otsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ka eelmine aasta ei suutnud kuskilt mingit õppimist otsida. seega tuleks ikka koolides siis lastevanematele e-kooli koolituse dläbi viia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi oli nädalaid puudu, on siiani puudu konkreetsetes ainetes.
Ei eeldagi, et õpetaja tunniajast seda teha jõuab – mina jõuan heal juhul vahetunnis arvutis ekooli avada ja tunni algul puudujad/hilinejad märkida, kuni lapsed oma koduse töö avavad kontrollimiseks. Kodutöö sissekandmiseks tunni lõpus on võimalik anda lastele spetsiaalne ülesanne – alustage koduse töö esimese ülesandega töövihikust nt – ja sel ajal täita ekooli.

Aga mitte alati, mitte igas tunnis, no elu on igal pool erinev.
Koolide suhtumine ekooli isegi erineb – meil on see õpetaja töökohustustes sees, osadel paistab, et mitte. Või siis eiratakse täiega, ei oska öelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.09 13:00; 24.09 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahan tänada selgitajaid 🙂 Mul laps 1.klassis ja ka ei osanud vaadata õppetöö kohta ning kus ise puudumisi saab märkida jne. Nüüd tänu teile asi selge 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koolilaps küsimus e-kooli kohta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.