Esileht Pereelu ja suhted Küsimus elatise-lastele ja muude hüvede kohta-exnaisele!

Näitan 19 postitust - vahemik 61 kuni 79 (kokku 79 )

Teema: Küsimus elatise-lastele ja muude hüvede kohta-exnaisele!

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

parem kogugu sukasäärde, mustadeks päevadeks. [/tsitaat]

Ja sukasäär olgu sinu (kui uue naise) pesusahtlis, eks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 13:58; 10.09 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on väike kahtlus, et sa ei tulnud siia tõsimeeli küsima, et kas see on normaalne, et mees oma lapse ema maja ja auto eest maksab, vaid lootsid leida anonüümseid liitlasi, kes koos sinuga \”ahnet lapse ema\” kiruma ja siunama hakkavad…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 19:22; 10.09 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja sukasäär olgu sinu (kui uue naise) pesusahtlis, eks?[/tsitaat]

Ei kullake, mainisin juba eelnevalt, lapsele loodud isiklik pangaarve…. 😀 Ja muidugi ma pean sind kurvastama, ma ei ole uus ega vana naine. Ma ei oska kommenteerida, kus uus või vana oma raha säilitab, aga foorumi juttude põhjal vana kipub jubedalt kulutama!
Samuti mainin ma ära, et me ei kasvata oma lapsi vati sees, vaid õpetame neile päris reaalset elu. Õpetame juba varakult vastuse võtmist oma valikute eest. Lisaks tahtmistele on kohustused. Üks lastest soovis alustada tantsuharrastuse 10 km. kaugusel kodust. Me ei tassi teda autoga, vaid ta sõidab sinna bussiga. Teadlikule valikule järgnes teadlik kohustus,lihtne!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 08.09 00:41; 08.09 18:02; 09.09 00:44; 10.09 09:52; 10.09 11:55; 10.09 12:16; 10.09 12:40; 10.09 13:26; 10.09 14:26; 10.09 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ju hoopis muu teema. Kui mees tahab oma eksnaist toetada ja talle kraami osta, las siis ostab. Eksnaine las kasvatab oma last nii nagu ise heaks arvab, mitte uue naise heaksarvamise kohaselt. Ja kui mees ikka maksta ei taha, siis ei maksa, tundub et siin mees tahab, uuele naisele see aga ei meeldi.
Oled tõesti tubli, jaa-jaa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 13:58; 10.09 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, vahepeal ei komenteerinud siin üldse mina, vaid keegi teine kägu. Sukasäärde kogumist mina õigeks ei pea ega arva, raha on siin elus nii tähtis, et selle pärast võidelda. Sellel, kes arvas, et mees tahab meid tülli ajada on ka tõepõhi all, kuid see tal kahjuks või õnneks läbi ei lähe:) Meie pere pole üles ehitatud ei rahale ega majandulikele vaadustele. Me armastame üksteist ja erinevalt mehe lapse emast, saan mina oma lapsega ise hakkama. Maksan laenu, elamiskulud, auto jne,isegi sööid majandan mina. Mehele jäävad siis elamise-ehituse ja korrashoiu teemad. Kahjuks hakkab see aina pikemalt venima, kuna eelnevalt naiselt on kohustus seljas.

Ma ei taha kedagi siunata ega taga rääkida, tahtsin vaid arvamust ja kõik. See kui tubli mina olen, ei uutu ju teemasse, te otsite ise ridade vahelt probleeme 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 07.09 23:50; 08.09 00:22; 08.09 17:35; 08.09 19:54; 08.09 23:06; 09.09 19:37; 09.09 22:27; 10.09 10:36; 10.09 12:01; 10.09 15:07; 10.09 15:52; 10.09 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nagu tõsiselt mõtleb mees maja naisele jätta ja kavatseb veel auto ka osta? Meeste seltskonnas naerdaks selline ikka täiega välja. Üks asi on oma lapse toetamine ja hoopis teine asi oma eksi ja tema kepiõprade elu lihtsamaks tegemine.

Palju see mõrd siis hetkel kuus raha üldse saab?

Muide seda maja eei tohi mingil juhul naisele anda, vaid ikka ainult lapsele. Las tema siis täiskasvanuna otsustab, kas ema oli hea ema või on ta koht tänaval.

[/tsitaat]

Miks sa nii vastik pead olema? Endale meeldid sellisena?
Sind on vist ennast nii valusalt hüljatud, et nüüd tunned tigedat heameelt võhivõõra inimese võimaliku tänavaleheitmise pärast. Arusaamatu, milline pahatahtlikkus sinus on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ok, vahepeal ei komenteerinud siin üldse mina, vaid keegi teine kägu. Sukasäärde kogumist mina õigeks ei pea ega arva, raha on siin elus nii tähtis, et selle pärast võidelda. Sellel, kes arvas, et mees tahab meid tülli ajada on ka tõepõhi all, kuid see tal kahjuks või õnneks läbi ei lähe:) Meie pere pole üles ehitatud ei rahale ega majandulikele vaadustele. Me armastame üksteist ja erinevalt mehe lapse emast, saan mina oma lapsega ise hakkama. Maksan laenu, elamiskulud, auto jne,isegi sööid majandan mina. Mehele jäävad siis elamise-ehituse ja korrashoiu teemad. Kahjuks hakkab see aina pikemalt venima, kuna eelnevalt naiselt on kohustus seljas.

Ma ei taha kedagi siunata ega taga rääkida, tahtsin vaid arvamust ja kõik. See kui tubli mina olen, ei uutu ju teemasse, te otsite ise ridade vahelt probleeme :)[/tsitaat]

Aga siis sa ju ikkagi ootad et laidetaks maha mehe eksi.
Kui sina maksad kõik ise ja mehe eksnaine ei suuda nii tubli olla, siis sa oled selle peale kade, pahane ja närviline. Sind häirib see ikka tohutult.
Aga tead mis mina sulle ütlen? Sina nõua OMA lapse isalt samamoodi elatist ja muid hüvesid. Äkki siis kaob ka kadedus. Ning kokkuvõttes on ju mehe eks hakkajam kui sina. Suutis mehele vähemalt selgeks teha, et elatist tuleb maksta, tahab seda ta või ei. Sina ju seda ei suuda. Järelikult oled saamatu. Tõmbled ise kahel rindel, nii enda panusega, kui ka oma eksi eest lapse hea elu nimel!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.09 08:02; 09.09 08:11; 09.09 18:29; 09.09 19:44; 10.09 15:24; 10.09 15:42; 10.09 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga siis sa ju ikkagi ootad et laidetaks maha mehe eksi.
Kui sina maksad kõik ise ja mehe eksnaine ei suuda nii tubli olla, siis sa oled selle peale kade, pahane ja närviline. Sind häirib see ikka tohutult.
Aga tead mis mina sulle ütlen? Sina nõua OMA lapse isalt samamoodi elatist ja muid hüvesid. Äkki siis kaob ka kadedus. Ning kokkuvõttes on ju mehe eks hakkajam kui sina. Suutis mehele vähemalt selgeks teha, et elatist tuleb maksta, tahab seda ta või ei. Sina ju seda ei suuda. Järelikult oled saamatu. Tõmbled ise kahel rindel, nii enda panusega, kui ka oma eksi eest lapse hea elu nimel![/tsitaat]

mis soga see nüüd on? 😀 Jutt ei käi hetkel üldse elatise maksmisest….Mis sinu poolset viha tekitab? Uus naine on igatepidi võitja, tal on lisaks rahale ka voodi soe, kääks!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 08.09 00:41; 08.09 18:02; 09.09 00:44; 10.09 09:52; 10.09 11:55; 10.09 12:16; 10.09 12:40; 10.09 13:26; 10.09 14:26; 10.09 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mis soga see nüüd on? 😀 Jutt ei käi hetkel üldse elatise maksmisest….Mis sinu poolset viha tekitab? Uus naine on iagtepidi võitja, tal on lisaks rahale ka voodi soe, kääks![/tsitaat]

Elatis on samuti hüve.
Soga oled sa ise ma pakun selle peale.
Uuel naisel ju kasutatud mees. Mis võit see siis on? Pluss veel lisaks see, et mees helda käega oma lapsest hoolib. Ja uuele naisukesele ei ole see mitte meeltmööda. Ikka kohe karvad hoopis ajab turri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.09 08:02; 09.09 08:11; 09.09 18:29; 09.09 19:44; 10.09 15:24; 10.09 15:42; 10.09 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tõmble, laps on väga tore ja mulle meeldib väga, et mees seda lapse jaoks teeb ja oma kohustust last toetada tõsiselt võtab. Teema sai alguse ju sellest, et kui naisel on uus elu, siis eksmees ei peaks ju seda elu toetama, tegelikult peaks ju auto ostma uus mees või siis nt naise vanemad, kui nad seda soovivad. Üks eelnev kirjutaja ütles ilusasti, et kui laps valis teadlikult trenni, siis käib seal bussiga . Kui mehe lahkused oli olukord peres halb ja isegi rahast oli peres puudus, praeguseks mehel hea sissetulek ja siis paneb lapse ema rahale käpad. Alatu minu arvates. Kui lapse elatus ei tohi halveneda, ehk samale tasemele jääma, siis peaks naisel hea meel olema, et mees korralikult raha maksab ja lapse eest hoolitseb. Talle aga asju vaja. Ma ei suuda aru saada naisest, kelle enda vajadused on olulisemad ja tema enda raha eest teostatavad aga lapse eest siis peaks vastutama isa? Mõlemad ju peaksid panustama 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 07.09 23:50; 08.09 00:22; 08.09 17:35; 08.09 19:54; 08.09 23:06; 09.09 19:37; 09.09 22:27; 10.09 10:36; 10.09 12:01; 10.09 15:07; 10.09 15:52; 10.09 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei tõmble, laps on väga tore ja mulle meeldib väga, et mees seda lapse jaoks teeb ja oma kohustust last toetada tõsiselt võtab. Teema sai alguse ju sellest, et kui naisel on uus elu, siis eksmees ei peaks ju seda elu toetama, tegelikult peaks ju auto ostma uus mees või siis nt naise vanemad, kui nad seda soovivad. Üks eelnev kirjutaja ütles ilusasti, et kui laps valis teadlikult trenni, siis käib seal bussiga . Kui mehe lahkused oli olukord peres halb ja isegi rahast oli peres puudus, praeguseks mehel hea sissetulek ja siis paneb lapse ema rahale käpad. Alatu minu arvates. Kui lapse elatus ei tohi halveneda, ehk samale tasemele jääma, siis peaks naisel hea meel olema, et mees korralikult raha maksab ja lapse eest hoolitseb. Talle aga asju vaja. Ma ei suuda aru saada naisest, kelle enda vajadused on olulisemad ja tema enda raha eest teostatavad aga lapse eest siis peaks vastutama isa? Mõlemad ju peaksid panustama :)[/tsitaat]

Võtsid teise ringi mehe, nüüd pead leppima sellega, et mõni isane hoolib oma lapsest.
Kui sulle ei meeldi siis trambi ja märatse. Mis peale seda tuleb, vastutad sa ise.
Kui mees tahab eksile auto osta, siis teeb ta seda ka ilma sinu loata kui vaja.
Sul samuti võimalus nõuda eksilt mis tahad. Teine asi, kas sa selle ka saad 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.09 08:02; 09.09 08:11; 09.09 18:29; 09.09 19:44; 10.09 15:24; 10.09 15:42; 10.09 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas naine, kes on olnud abielus, on peale lahutust saamatum kuidagi ? Mõtlemisvõime ja tahtmine ise oma asjadega hakkama saada kaob? Ma ei mõista seda naist, isegi kui mul oleks eks,kellelt nõuda, ma ei teeks seda 🙂 Uhkus ei lubaks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 07.09 23:50; 08.09 00:22; 08.09 17:35; 08.09 19:54; 08.09 23:06; 09.09 19:37; 09.09 22:27; 10.09 10:36; 10.09 12:01; 10.09 15:07; 10.09 15:52; 10.09 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Kui mehe lahkused oli olukord peres halb ja isegi rahast oli peres puudus, praeguseks mehel hea sissetulek ja siis paneb lapse ema rahale käpad. Alatu minu arvates. Kui lapse elatus ei tohi halveneda, ehk samale tasemele jääma, siis peaks naisel hea meel olema, et mees korralikult raha maksab ja lapse eest hoolitseb. Talle aga asju vaja. Ma ei suuda aru saada naisest, kelle enda vajadused on olulisemad ja tema enda raha eest teostatavad aga lapse eest siis peaks vastutama isa? Mõlemad ju peaksid panustama :)[/tsitaat]

Eksil on kerjuse mõtteviis, sinul on ellujääja mõtteviis. Kerjusest ei saa aga niikaua asja, kuni on haletsejaid, kes talle raha annavad. Eksi sina muuta ei saa aga oma meest küll. Lapse täiskasvanuks saamiseni on veel palju aastaid, lisaks kasvavad lisaks tema vajadustele tõenäoliselt ka eksi omad, sest süües kasvab isu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ok, vahepeal ei komenteerinud siin üldse mina, vaid keegi teine kägu. Sukasäärde kogumist mina õigeks ei pea ega arva, raha on siin elus nii tähtis, et selle pärast võidelda. Sellel, kes arvas, et mees tahab meid tülli ajada on ka tõepõhi all, kuid see tal kahjuks või õnneks läbi ei lähe:) Meie pere pole üles ehitatud ei rahale ega majandulikele vaadustele. Me armastame üksteist ja erinevalt mehe lapse emast, saan mina oma lapsega ise hakkama. Maksan laenu, elamiskulud, auto jne,isegi sööid majandan mina. Mehele jäävad siis elamise-ehituse ja korrashoiu teemad. Kahjuks hakkab see aina pikemalt venima, kuna eelnevalt naiselt on kohustus seljas.

Ma ei taha kedagi siunata ega taga rääkida, tahtsin vaid arvamust ja kõik. See kui tubli mina olen, ei uutu ju teemasse, te otsite ise ridade vahelt probleeme :)[/tsitaat]

Sina oma lapsega? Pühast vaimust said ta või? Või miks peaks kahekesi tehtud lapsega üksi hakkama saama?
Eelnev naine ja tema laps olid ju kogu aeg olemas. Kui pagasiga mees ei sobi, ära võta!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 08.09 09:41; 08.09 09:45; 08.09 21:49; 10.09 08:38; 10.09 10:31; 10.09 11:25; 10.09 11:32; 10.09 12:24; 10.09 12:30; 10.09 13:18; 10.09 13:19; 10.09 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ütlen veelkord – minul tekiks selliseid plaane kuuldes küll mehele küsimus, miks ta sellesama naise juurde elama ei koli, kui nagunii kõige materiaalse eest hoolitseb. hakkaksin kahtlustama tuld tuha all. mida ta minust siis tahab? mina pesen sokke ja eksnaisele ostetakse auto? koos elades peaks mind poputama, mitte eksnaist. nimetage seda kadeduseks või saamahimuks või milleks iganes, mind ei huvita.

laps lapseks, aga täiskasvanud naised võiksid suuta ise end ülal pidada ja toime tulla, tasuta eluase ju nagunii käes. kas siin kommenteerivad naised on samasugused liaanid, kes iseseisvalt elada ei oska ja seetõttu õigustavad manipulatsiooni ja väljapressimist? või naise väärikus/väärtus võrdubki asjade hulga ja kallidusega, mida mehed talle jalge ette laotavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Kui mees tõesti maksab 700 EUR laenu (kinnisvara eest, mis on endise naise nimel), 200 EUR elatist lapsele ja kaalub veel ka auto ostmist oma endisele perele, samas kui oma uues peres on sarnased kohustused naise kanda, siis arvaksin, et mees hoolib endisest perest ja ka naisest rohkem kui praegusest.
Samas ei kipu ma seda juttu väga uskuma – ka minu laste isa uus naine väidab mehe sugulastele, et mees maksab korralikult elatist, ostab lastele riideid, aga mina ei luba lastega kohtudagi. Ma ei tea, kas uus naine valetab mehe sugulastele või valetab mees talle, kuid tõde on see, et mees pole üle aasta aja ise lastega kontakti võtnud, samas kui mina ja lapsed oleme mitu korda suisa küsinud, kas oleks võimalik kohtuda ja elatis on maksmata viimased 3a6k.
2. Uued naised ei pruugi teada täpseid tagamaid mehe käitumisele ja põhjuseid, miks ta on otsustanud teha üht või teist oma lapse heaks, aga kui te olete selle mehe juba oma meheks võtnud, siis austage teda ka nii palju, et lasete tal ise otsustada oma lapsega seonduva üle ega sea talle selles osas mingeid nõudmisi või piiranguid. Enamasti pole need otsused seotud eksnaisega vaid lapsega, kes kahjuks on mingil põhjusel oma isast eraldi, ilmselgelt igatseb ning vajab teda ja pole antud olukorras mitte grammi võrragi süüdi.
3. Mitte ühtegi inimest ei saa tegelikult sundida tegema midagi, mida ta teha ei soovi. Ei ole võimalik panna meest ostma autot, kui ta ise seda teha ei soovi. Mina mõtleks pigem, nii nagu mitmed eelkirjutajadki on välja toonud, et \”miks peaks uus naine peseme mehe sokke, kes seab eelmise pere vajadused tähtsamale kohale kui praeguse omad\”.

Nii kurb kui see ka ei ole, jääb praeguses olukorras mulje, et mees oma uuest naisest (perest?) tegelikult ei hooli ja uus naine ka tunnetab seda, kuid ei suuda tunnistada ning süüdistab seetõttu mehe käitumises mehe endist naist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole lihtsalt võimalik, et keei sellist asja suudab välja mõelda.Algul raha, nüüd juba tahetakse autot, no mida veel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]1. Kui mees tõesti maksab 700 EUR laenu (kinnisvara eest, mis on endise naise nimel), 200 EUR elatist lapsele ja kaalub veel ka auto ostmist oma endisele perele, samas kui oma uues peres on sarnased kohustused naise kanda, siis arvaksin, et mees hoolib endisest perest ja ka naisest rohkem kui praegusest.
Samas ei kipu ma seda juttu väga uskuma – ka minu laste isa uus naine väidab mehe sugulastele, et mees maksab korralikult elatist, ostab lastele riideid, aga mina ei luba lastega kohtudagi. Ma ei tea, kas uus naine valetab mehe sugulastele või valetab mees talle, kuid tõde on see, et mees pole üle aasta aja ise lastega kontakti võtnud, samas kui mina ja lapsed oleme mitu korda suisa küsinud, kas oleks võimalik kohtuda ja elatis on maksmata viimased 3a6k.
2. Uued naised ei pruugi teada täpseid tagamaid mehe käitumisele ja põhjuseid, miks ta on otsustanud teha üht või teist oma lapse heaks, aga kui te olete selle mehe juba oma meheks võtnud, siis austage teda ka nii palju, et lasete tal ise otsustada oma lapsega seonduva üle ega sea talle selles osas mingeid nõudmisi või piiranguid. Enamasti pole need otsused seotud eksnaisega vaid lapsega, kes kahjuks on mingil põhjusel oma isast eraldi, ilmselgelt igatseb ning vajab teda ja pole antud olukorras mitte grammi võrragi süüdi.
3. Mitte ühtegi inimest ei saa tegelikult sundida tegema midagi, mida ta teha ei soovi. Ei ole võimalik panna meest ostma autot, kui ta ise seda teha ei soovi. Mina mõtleks pigem, nii nagu mitmed eelkirjutajadki on välja toonud, et \”miks peaks uus naine peseme mehe sokke, kes seab eelmise pere vajadused tähtsamale kohale kui praeguse omad\”.

Nii kurb kui see ka ei ole, jääb praeguses olukorras mulje, et mees oma uuest naisest (perest?) tegelikult ei hooli ja uus naine ka tunnetab seda, kuid ei suuda tunnistada ning süüdistab seetõttu mehe käitumises mehe endist naist.

[/tsitaat]Üle hulga aja vähemalt üks normaalne kommentaar siin. Mina juba arvasin, et olen Eesti riigis ainuke teisitimõtleja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 22:16; 10.09 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see eksnaine on ju lihtsalt parasiit ja elab mehel seljas niikaua kuni tollel mõistus pähe tuleb ja aru saab, et teda ära kasutatakse. naine tööl ikka käib? palju tema palk on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 61 kuni 79 (kokku 79 )


Esileht Pereelu ja suhted Küsimus elatise-lastele ja muude hüvede kohta-exnaisele!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.