Esileht Hobinurk Küsimus FB messengeri kohta

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Küsimus FB messengeri kohta

Postitas:
Kägu

Teagi, kas oskan küsimuse arusaadavalt esitada.

Kui saadad messengeris sõnumi, siis juhul, kui saaja on seda lugenud, ilmub sõnumi taha väike ümmargune märk saaja profiilipildiga.

Kui saaja ei ole lugenud, siis on sõnumi taga väike, hall ring, mille sees on linnuke. Nüüd küsimus. Olen märganud, et mõnel kasutajal ei tule hall ringike, vaid ring jääb seest tühjaks ja selle sees on linnuke.

Millest see sõltub? Kas sellest, mis seadet sõnumi saaja kasutab? Et vaatab sõnumeid telefonis, siis on hall ring, kui arvutist, siis on ring seest valge?

Ei ole üldse mingi eluoluline küsimus. Täiesti ajaviiteline teema. Millegipärast näen seda ühte varianti (seest valge ring) koguaeg ainult ühel, kellele olen sõnumeid saatnud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekool ei halda Facebook’i.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekool ei halda Facebook’i.

Ei halda ka telesaateid, tervist või ilu puudutavat. Ometigi me teeme nende kõikide kohta perekooli teemasid.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust see tühi mull tähendab, et inimene ei ole fb-s vahepeal üldse käinud, aga täis mull on see, et ta on vahepeal aktiivne olnud, lihtsalt pole sõnumit avanud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekool ei halda Facebook’i.

Ei halda ka telesaateid, tervist või ilu puudutavat. Ometigi me teeme nende kõikide kohta perekooli teemasid.

Inimesed võiks pöörduda oma spetsiifiliste küsimustega teise ja ka õigesse kohta

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed võiks pöörduda oma spetsiifiliste küsimustega teise ja ka õigesse kohta

Mille kohta sa siis lubad perekoolis teemasid luua?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tühi mull on minu teada siis, kui sõnum pole veel kohale läinud, nt inimesel ei ole kogu aeg nett sees (telefonis). Täis siis, kui on kohal, aga pole avatud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tühi mull on minu teada siis, kui sõnum pole veel kohale läinud, nt inimesel ei ole kogu aeg nett sees (telefonis). Täis siis, kui on kohal, aga pole avatud.

Tänan, see ongi vist nii. Väga loogiline selgitus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Küsimus FB messengeri kohta