Esileht Hobinurk Küsimus Finnairiga reisinud / reisivatele inimestele

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Küsimus Finnairiga reisinud / reisivatele inimestele

Postitas:

Tervist,
Selline probleem tekkis, et Finnairiga pileteid ostes oli lennukitüüp A321 Sharklets, nüüd A319, mis on oluliselt väiksem. Ma olen neile proovinud igal moel ära põhjendada, et EU seadustega peavad nad selle tõttu laskma mul ümberbroneerida. Kellelgi on sarnast kogemust ? Kuidas olete ümberbroneerinud ? Sest reaalsuses ma ei suuda neile seda ära põhjendada

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 21:17; 18.01 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks on vaja ümber broneerida?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 21:34; 18.01 21:47; 19.01 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sage Finnairiga lendaja, aga pole sellist probleemi tekkinud. Ma ei teagi, kas nad teavitavad seda ette kuidagi või kuidas sa tead, et teine lennukitüüp on? Ja kas sul on mingi tõrge selle väiksema lennuki suhtes? Või lendad põhimõtte pärast ainult A321-ga?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha jah väiksemaga lennata, 321 üks kõige normaalsemaid lennukeid ka. Aga hetkel tundub küll, et ma ei saa midagi teha, sest seda muuta on väga raske.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 21:17; 18.01 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi esimese Eesti pseudoprobleem. Liiga hea elu rikub inimesed ära.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 21:34; 18.01 21:47; 19.01 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen neile proovinud igal moel ära põhjendada, et EU seadustega peavad nad selle tõttu laskma mul ümberbroneerida.

mis pinkt täpselr seda ütleb?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või siis teine variant, et mingil põhjusel Sulle lennuaeg enam ei sobi ning leidsid lennukitüübi muutusest võimaluse, millega taha pugeda, et reis ringi broneerida.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 21:34; 18.01 21:47; 19.01 14:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha jah väiksemaga lennata, 321 üks kõige normaalsemaid lennukeid ka. Aga hetkel tundub küll, et ma ei saa midagi teha, sest seda muuta on väga raske.

No kui sa tead, et seadus nii sätestab, siis mis seal ikka niiväga rasket on – paned lingi/viite seadusele ja nöuad oma öigust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjuta neile otse meilile, nad vastavad ju kirjadele. Kui just light tüüp pilet ei ole, siis on raske vahetada, aga muud peaksid saama ära vahetada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ju päris tilluke lennuk!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Hobinurk Küsimus Finnairiga reisinud / reisivatele inimestele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.