Esileht Sünnitus Küsimus haigusloo kohta

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Küsimus haigusloo kohta

Postitas:

Tere,

Ämmaemanda külastusel pandi kohe haiglasse sünnituseelsesse osakonda et sünnitus esile kutsuda. Haiglast väljudes aga nägin enda haiguslool üht lauset mis mind väga häirib. (kas seda saaks vajadusel mind haiglasse kirjutanud ämmaemand ära kustutada?) Minu küsimus on nüüd selles, et kas sellised haiguslood aeguvad ka või näeb neid iga arst minu digiloost siis kui ise tahab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 08:59; 30.12 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma läksin vastsündinuga perearsti juurde ja tema küll nägi sünnituslugu. Alles seal sain teada, et arst oli mulle plaanilise keisri määranud. Viimasel visiidil enne sünnitust polnud plaanilisest keisrist juttugi (hakkasin usinalt ise sünnitama, aga raske tervisehäire tõttu saadeti erakorralisele lõikusele). Perearst hakkas muidugi riidlema, et miks ma plaanilisele lõikusele ei läinud? Ausalt, ma ei teadnud sellest midagi, alles siis sain teada, kui laps juba 11-päevane 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Sünnituslugu näeb oma perearst küll jah, aga kas ta näeb ka neid lugusi kui olen käinud erakorralises või ämmaemanda juures?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 08:59; 30.12 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näeb jah. Miks ta ei tohiks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhimõtteliselt näeb. Iseasi, kas ka vaatab.
Mina, eriarstina, vaatan üldjuhul kõigi patsientide digilugu, kui ma patsiendiga tegelen. Patsient ise võib asju unustada, meelega mitte rääkida, pole asjadest õigesti aru saanud vms. Kindlam on kolleegi sissekannet vaadata, kuigi vahel võib ka sealt ajuvabadusi leida.
Hea on see, et üldjuhul näeb digiloos ära sissekande teinud arsti eriala ja põhidiagnoosi. Seega, kui see ikka kuskilt otsast minu eriala või käesolevat probleemi ei puuduta, siis ma seda sisekannet ei ava. Nt. kui ma näen, et diagnoosiks on abort või sünnitus või ähvardav raseduse katkemine, siis ma üldjuhul neid sissekandeid ei vaata. Sest patsient pole minu juures günekoloogilise probleemiga ja on väga vähetõenäoline, et ma sealt sissekandest mingit vajalikku infot saaksin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus Küsimus haigusloo kohta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.