Esileht Beebi ja mitmikud Küsimus hammaste kohta

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Küsimus hammaste kohta

Postitas:

Tere!
Minu mõistus on otsas. Äkki on siin kellelgi kogemusi. 1. alumine hammas tuli mõni päev enne 5. kuud, kõrvale täpselt kuu hiljem. Täiesti valutult ja rõõmsalt. Nüüd on nädal aega laps rahutu, ei maga korralikult, sipleb palju, närib raevukalt oma mänguasju ja üldse on muidu rahulik laps väga närviline. Minu küsimus on, kas ülemised hambad võivad tulla valulikumalt kui alumised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu viimasel lapsel tulid märkamatult alla kaks hammast 2.5kuusena. Ei valu ega nuttu. Ülemistega hakkas trall pihta. Nutt,kisa, närimine. 1.5nädalaga tulid kolm silmahammast paar nãdalat ennem 1aastaseks saamist. Hetkel lóikumas kaks ûlemist purihammast ja siis veel jäãnud viimased neli purihammast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga hammas võib tulla omamoodi. Meil tulid esimesel lapsel esimesed 2 hammast 5-kuuselt suht probleemivabalt, 2 ööd magas veidi kehvemini. Ülemiste hammastega otseselt nagu valu ei kaasnenud 3 kuud hiljme, küll aga 2 kuud enne hammaste lõikumist olid päevauned totaalselt häiritud. Nii kui hambad ära lõikusid, hakkas üleöö tavapäraselt hästi magama 🙂 Alles tagantjärgi saingi aru, et hammastes oli asi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel tulid alumised kaks samuti täiesti märkamatult ja ülejäänud on olnud keerulisemad. Aga asi on selles, et ta tegi hambaid mitmekaupa. Ehk esimesed kaks tulid vahedega ja ükshaaval neljakuuselt, aga sealt edasi on ta hambaid teinud korraga 3-4 tükki.

Ja vaieldamatu esikoha saavad nö kihvad (silmahambad), mida laps võttis 3 tükki korraga ette ja siis me ei maganud ikka tublid 5-6 ööd mitte kumbki mitte üldse ja päevaf möödusid samuti koos nuttes.

Aga lohutan ennast sellega, et see saab varsti otsa, sest lapsel 1a ja 2k vanuses 15 hammast lõikunud. Ja ütlen sullegi, et see aeg läheb mööda ja siis rõõmustad jälle uute kikude üle 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulevadki. Meil oli ka nii. Alumisi ei märganudki, kuid ülemistega nuttis pea kuu aega iga öö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oeh, meil tulevad hambad juba üle kuu aja. Öösel on tihti nii, et laps karjub nii valus, et muud ei aita kui siirupid. Ja kusjuures ma olen kindel, et tal tulevad purihambad. Ma tunnen tagant sakilist hambaäärt ja ta topid näppe ka just väga taha suhu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Küsimus hammaste kohta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.