Esileht Hobinurk Küsimus Hannibal Lecter filmide austajatele

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Küsimus Hannibal Lecter filmide austajatele

Postitas:
Kägu

Küsisin siin nädalate eest Sõrmuste isanda filmitriloogia kohta, nüüd küsimus Hannibal Lecter´i filmide austajatele. Sain taas kolm filmi: Voonakeste vaikimine, Hannibal ja Punane draakon. Filmid on valminud sellises järjekorras, nagu siin kirja panin, raamatud aga nii, et esimesena draakon, siis voonakesed ja viimasena hannibal. Mis järjekorras neid filme peaks vaatama ja kas sellel on üldse tähtsust?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

“Sõrmuse isand” juba vaadatud? See ei olnud ju nädalate eest, vaid vaevalt nädal tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tänan huvi tundmast. S Õ vaatasin kolme päevaga ära ehk siis üks film päevas. Need head soovitajad, kes ütlesid otse ja kohe, et järjekord on tähtis, siis nii ongi. Aga kes uuele küsimusele oskab vastata, oleksin tänulik.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et võid vabalt vaadata selles järjekorras, et 1)voonakesed 2)hannibal ja siis see viimane.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui kronoloogiat taga otsid, siis on üks film veel – Hannibal Rising, mis selgitab, kuidas Hannibalist üldse mõrvar sai. Edasi Red Dragon, siis Voonakesed ja viimasena Hannibal. Neid kaht viimast soovitaksin kindlasti just selles järjekorras vaadata, kuna need rohkem omavahel seotud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hannibaliga ei ole nii kindel järjestus, mina soovitaks ikkagi “Voonakesed” kõigepealt võtta, muidu jälvad teatud üllatusmomendid kogemata.
..vaataks jah ikkagi selles järjekorras, nagu toodeti.

Aga mis muljed “Sõrmuste isandast” jäid siis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tänud vastamast. Ma ei ole ikkagi selliste muinasjutufilmide austaja (pean silmas siis Sõrmuste isandat). Seega teist korda enam ei vaataks.

0
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Hobinurk Küsimus Hannibal Lecter filmide austajatele