Esileht Ilu ja tervis Küsimus inimestele, kes teavad midagi CBD-st

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Küsimus inimestele, kes teavad midagi CBD-st

Postitas:
Kägu

Mul on probleeme hüppeliigeste, kandade ja üldse labajalgadega. Kipuvad valusaks jääma. Arstil on käidud ja tegu on kroonilise ja tõenäoliselt korduma kippuva olukorraga. Elan välismaal ja sirvin praegu ühe meie kohaliku esmatarbekaupade poe kliendilehte. Selles reklaamitakse uut toodet – CBD-geel lihastele ja liigestele. Sisaldab kannabist 600mg. Kas see on ka mingi mõjus ja tõhus kogus või pigem nagu niisama sümboolne annus müügitrikiks?

+2
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Arstilt siis üldse mingit abi ei saanud? Milliseid muid leevendust lubavaid vahendeid oled varem proovinud?

Pealemääritavad CBD tooted on üsna kaheldava väärtusega, pole tehtud piisavalt uuringuid ning regulatsioonid on veel ähmased. Samuti liigub ringi erineva kvaliteediga tooteid, kus siltidel lubatud koostis ei vasta tegelikkusele. Mingist suvalisest kliendilehest leitud toodete osas võiks olla veel eriti skeptiline. Suukaudne õli manustamine on mõnede sõnul neid aidanud, kuid ka see võib lihtsalt suusoojaks räägitud reklaam olla.

Kui suudad leida kontrollitud kvaliteediga tooteid, siis ega nende proovimine vast halba ka ei tee ja platseeboefektist võib isegi kasu olla. Kuid neile lootma nüüd jääda ka ei maksa.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks tegelane koguaeg algatab ja tõstab teemasid konkreetsest tootest. Ilmselgelt teeb reklaami.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks tegelane koguaeg algatab ja tõstab teemasid konkreetsest tootest. Ilmselgelt teeb reklaami.

Mind süüdistad reklaami tegemises või? Reklaamin Eesti foorumis toodet, mida Eestis ei müüda, ilma nimeta ja ostuinfota? Nunuh.

Arstilt sain abi, mis hakkab mõjuma alles pikema ravi järel loodetavasti. Mul on ebamugav ja valus käia aga praegu kogu aeg. Siin riigis, kus ma elan, ei ole regulatsioonid ähmased ja kaubandusvõrgus ei müüda tooteid, mille koostis ei ole korrektselt märgitud.

Küsimus oli, kas selline toimeaine kogus ka tegelikult mõju avaldab. Nt võrdluseks, kui ostad odava argaaniaõli juuksepalsami, on seal sees ainult väga väike kogus argaaniaõli ja tegelikkuses pole sel juustele mingit kasulikku mõju.

Loodetavasti on nüüd arusaadav.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga tupeseenest said muidu lahti?

+1
-16
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis oli konkreetne diagnoos arstil?

Minu meelest on see cbd haip, ropult kallis ka ja paistab, nagu aitaks kõige vastu, sh nakkusliku kiilaspäisuse jms vastu! Kõige vastu seda reklaamitakse, järelikult …

Kui on liigeseprobleem(kulumine), soovitaks hoopis korralikku toidulisandit, kui on tallavõlviprobleem, siis korralikku toestust jnejne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nt võrdluseks, kui ostad odava argaaniaõli juuksepalsami, on seal sees ainult väga väike kogus argaaniaõli ja tegelikkuses pole sel juustele mingit kasulikku mõju.

Täpselt nii on ka teiste toodetega. Enamasti ei ole üheski tavalisest käsimüügist saadaoleval tootel toimeainesisaldus nii tõhus, et sellest palju kasu oleks. Pealemääritavatel toodetel eriti.

Aga proovi siis seda toodet, kui oled kindel, et kvaliteet vastab kirjeldatule. Kui aitab, siis on tore; kui ei aita, siis on ainult raha kulutatud. Aga ka igasuguste kreemide jms tarbimisel peab neid enne mitu kuud kasutama, et mingit märgatavat kasu oleks. Nagu ütlesin, kui usud, et aitab (platseeboefekt), siis võid leevendust tunda kuni tugevamad ravimid mõjuma hakkavad. Kreemitamisega koos ka soojendad, masseerid ja parandad verevarustust selles piirkonnas, nii et mingil määral on kindlasti abiks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind süüdistad reklaami tegemises või? Reklaamin Eesti foorumis toodet, mida Eestis ei müüda, ilma nimeta ja ostuinfota? Nunuh.

Müüakse ju Eestis! Pane cbd eest googli otsingusse ja ilusti tuleb välja. Poe asukoht Müürivahe tänaval.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind süüdistad reklaami tegemises või? Reklaamin Eesti foorumis toodet, mida Eestis ei müüda, ilma nimeta ja ostuinfota? Nunuh.

Müüakse ju Eestis! Pane cbd eest googli otsingusse ja ilusti tuleb välja. Poe asukoht Müürivahe tänaval.

Issand kui rumal võib vahel olla. Teema algataja ei maininud ju tootja või kaubamärgi nime 🙂 CBD geele on ilmselt erinevatel turgudel erinevate sisaldustega kümneid kui mitte rohkem!
TA-d aidata ei oska 🙂

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kasutan ärevuse ja depressiooni tõttu CBD ja mul töötab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks lollidelt tulebki raha ära võtta. Kui sul jalalabadega probleem, siis tegele põhjustega. Lampjalgsus? Aitavad harjutused. Valu leevendamiseks valuvaigisti, aga probleemi lahendamiseks tegele algpõhjusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud omavolilist kooskõlastamata reklaami.

Perekooli moderaator.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina kasutan ärevuse ja depressiooni tõttu CBD ja mul töötab.

Millise toimeaine sisaldusega on cbd õli (neid on erinevaid – 15, 30%…), ja mitu tilka õli päevas kasutad?

Kas unisust ei tekita?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Küsimus inimestele, kes teavad midagi CBD-st