Esileht Rasestumine ja lapse ootamine küsimus IVF kohta

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: küsimus IVF kohta

Postitas:

Olen üle aasta tablettidega püüdnud tsüklit ja hormoone korda saada, nüüd ootan kunstliku viljastamise korda ja tsükkel korralikult sassis 12 päeva varem algasid päevad. Kas nad võtavad mind jutule või pean uuesti tablettidega tsükli korda saama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 23:46; 25.02 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kelle juures sa toimetad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes \”võtavad jutule\”. IVF puhul tehakse raviplaan, ei ole ju nii, et lähed elavas järjekorras ja saad oma sutsaka ära. Seda, et päevad varem hakkasid, tuleb lihtsalt oma arstile teatada ja tema annab juba edasisised juhtnöörid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada IVFi puhul võetakse oma tsükkel rohtudega täiesti maha ja stimuleeritakse selle järel suure hoolega munasarju (et saada palju munarakke korraga). Seega oma tsükkel pole oluline. Kui järjekorra ära oled oodanud, siis vaadatakse, kuidas tsükkel on ja tegutsetakse sealt edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ruth Essi juurde

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 23:46; 25.02 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et need päevad loetakse päevadeks ja hakatakse skeemiga pihta (mis täpselt, seda seletab küll su arst). Või lükatakse algus üks tsükkel edasi (aga see oleneb lihtsalt kliiniku töökorraldusest, mitte sinust). Edasi pole oma tsükliga nagunii enam midagi teha, kogu asi on rohtude kontrolli all.
Päevade algusest sa pead arstile kndlasti teatama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine küsimus IVF kohta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.