Esileht Ilu küsimus juuste sirgendamise kohta

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: küsimus juuste sirgendamise kohta

Postitas:

Kui juuksuris käin, siis sirgendamise ajal tuleb auru. Mul omal ka väga korralik sirgendaja, kasutan kuumakaitset, aga auru ei tule. Miks?

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Esimene vastus guugeldamisel – Have you ever noticed smoke rising out of your hair when you are straightening it? Well, that’s not smoke; it’s actually steam. A straightening iron works by seeping all the moisture out of your hair to straighten it and secure the style in place.

Leiab veel teisigi vastuseid, aga point on selles, et see on igati normaalne ja okei ja seda ei pea kartma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

* Sirgendaja kuumuse erinevus
* Ruumi niiskuse erinevus – vannitoas pärast pesemest on õhk nii niiske, et aur pole lihtsalt nähtav

* Valguse erinevus – juuksuris on valgus teise nurga alt või teistsugune kui kodus

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas juuksur enne sirgendamist peseb ja kuivatab juukseid? Oletan, et võib-olla peale pesu ja föönitamist ei ole juuksed veel nii kuivad ja mingi niiskus on ikka sees, mis auruga eraldub. Ma ei tea, oletus.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No loogiline oleks minu jaoks vastus, et juuksur kasutab auruga sirgendajat. Profid kasutavad seda väga palju ja see on ka juustele palju sõbralikum. Tavakasutajale näiteks see, mida kodus kasutada: https://www.notino.ee/babyliss/ipro-230-steam-st395e-aurutriikraud-juustele/

On olemas ka tavasigendajad, mida tohib kasutada ka niiskete juuste sirgendamiseks ja ka siis on loogiline, et eraldub aur. CND teeb selliseid. Kui tulemus ja protsess Sulle meeldib, lihtsalt küsi enda juuksurilt. Mul endal on loomulikud lokid ja juba aastaid kasutan samuti auruga sirgendajat, linki hetkel saa otsida, sest pole sirgendajat käepärast.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu küsimus juuste sirgendamise kohta