Esileht Ajaviite- ja muud jutud Küsimus kasutatud asjade kogenud müüjatele:)

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Teema: Küsimus kasutatud asjade kogenud müüjatele:)

Postitas:
Kägu

Aidake algajat. Mida ma teen valesti kui korralikku kaasaegset talvejopet ei taha keegi isegi mitte 25.- euroga, mis siis, et poes oli ta algne hind üle 2000.- krooni. Pilt on, jutt on, aga keegi ei tunne isegi mitte huvi. Kas hind on liiga kõrge? Palju oleks siis hind, mida kasutatud, kuid kulumata talvejope eest peaks küsima? Tänan vastajaid ette.
PS. Ostasse 0.1 euroga ei julge panna, sest äkki peangi 0.1-ga müüma:( Ja ise teise kasutaja alt hinda kruvima ja muid sarnaseid trikke ma kindlasti tegema ei hakka, välistatud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Küsimus kasutatud asjade kogenud müüjatele:)

hind on liiga kõrge

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ära unusta, et hetkel on aasta algus ja rahval raha otsas!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
elke2010

25 eurot on kahtlemata liiga kõrge hind. kirbukal või taaskasutuskeskuses saab isegi täiesti kandmata ja praegu moes oleva jope poole soodsamalt, vahel võib vedada ka veel odavamalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täiskasvanute riided ei lähe jah kahjuks müügiks … üritasin ka absoluutselt korralikku Peak Perfomance talvejopet müüa ning panin hinnaks ca 20% ostuhinnast ja ikka keegi ei osta 🙁

Samas võib panna osta-s müüki mõne päevinäinud H&M lastejope ning hind tõuseb mühinal …

Please wait...
Postitas:
smily

kannatust müümisel! Praegu kset talve ei pruugi ka keegi enam tahta. Hakka uuesti aktiivsemalt müüma sügisel.

Please wait...
Postitas:
Zooja Puhur

Pane ostasse müüki , oksjoniaeg planeeri nii et lõpp saabuks enam-vähem palgapäevade ajaks. Jopele pane normaalne alghind ja kindlasti pane ka piirhind(kahekordne alghind).
Ja nagu kusagil eespool keegi mainis, siis jopede müümisaeg on tõesti otsakorral. Nüüd lähevad juba kevadised ja suvised kaubad hinda!;)

Edu müümisel !

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis firma, mis nr, meeste-naiste?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma oleks ka huvi pärast vaadanud aga kuna seal kuulutustes otsingut pole siis ei viitsinud lapata ka. See on kogu sealse nõmedus et otsida ei saa, seepärast jääb ka palju asju müümata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

soovitan ka uut hooaega oodata ja sügisel uuesti müüki panna. Praegu on tõesti võimalik kaubandusest suurte aledega talvevarustust saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

poes saab allahindlusega uue jope sama hinnaga

Please wait...
Postitas:
Charls

võiks pakkuda, et inimkond on nii kaugele arenenud, et ei osta paska uuest ega kasutatud peast, kuid ilmselgelt pole asi selles.
küsi uuesti 3000 aasta pärast

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta ette, kus te neid asju siis müüte, et keegi ei osta? Mina otsin just sooja jopet, olen läbi lapanud osta.ee ja buduaari ka (niipalju kui viitsin, seal on need galeriid üsna nõmedad mu meelest) ja saada on vaid ajast ja arust odavad joped või siis üle 50 euro maksvad popimad joped. Viimaseid ma jälle ilma proovimata ei taha osta, isegi kui selle raha raatsiks maksta.

Ja 0,1-eurost alghinda ei tasu ka karta, see võib uskumatult kõrgele tõusta. Hiljuti jälgisin ühtede saabaste oksjonit, ise olin valmis maksma 15 eurot, lõplik müügihind oli nende vähekantud saabaste eest 58 eurot ja mõned sendid. Samal ajal on need müügil Sportlandis 62 euroga ja antud firma esinduspoes 36 euroga 😀 Rahvas läheb lihtsalt hasarti 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Columbia naiste jope, s/m, selline värviline.
Tean, et 0,1 euroste oksjonite hind võib tõusta kõrgele, aga ei pruugi ju. Garantiid ei ole ja sa ei saa ennast kuidagi turvata selle vastu, et pead lõpuks kaubast 0,1 euro eest loobuma:( Piirhinda saab panna jah, aga see tohib olla vaid kahekordne alghind, seega 0,2 e. No vahet pole, kas 0,1 või 0,2 eurot. Või on veel mingeid võimalusi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]poes saab allahindlusega uue jope sama hinnaga[/tsitaat]

Seda on küll raske uskuda. Isegi kui 50% ale, siis ikkagi ju vähemalt 75.- eur tuleb ära. Taaskasutuskeskuste maailmast ei tea tõesti midagi…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pane ost-müüki pildid üles, ma vaataks küll üle:)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Alfonss

pane alghinnaks see summa, mis tahad vähemalt saada, muidu peadki andma 10 sendi eest ära. las ripub mõni nädal, müües ei saa kiirustada.

fotod peavad olema väga head, muidu on neist vaid kahju

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Columbia naiste jope, s/m, selline värviline.
Tean, et 0,1 euroste oksjonite hind võib tõusta kõrgele, aga ei pruugi ju. Garantiid ei ole ja sa ei saa ennast kuidagi turvata selle vastu, et pead lõpuks kaubast 0,1 euro eest loobuma:( Piirhinda saab panna jah, aga see tohib olla vaid kahekordne alghind, seega 0,2 e. No vahet pole, kas 0,1 või 0,2 eurot. Või on veel mingeid võimalusi?[/tsitaat]No sa ei pea ju panema alghinnaks 0,10¤, võid vabalt panna alghinnaks 10¤ ja piirhinnaks 20¤, siis saad kindel olla, et vähemalt alla selle sa seda müüma ei pea. Kui kerkib hind kõrgemaks, on tore, kui ei keri selleni, ei ole sa kohustatud kaupa müüma.

Please wait...
Postitas:
ESCAPE

[tsitaat]Columbia naiste jope, s/m, selline värviline.
Tean, et 0,1 euroste oksjonite hind võib tõusta kõrgele, aga ei pruugi ju. Garantiid ei ole ja sa ei saa ennast kuidagi turvata selle vastu, et pead lõpuks kaubast 0,1 euro eest loobuma:( Piirhinda saab panna jah, aga see tohib olla vaid kahekordne alghind, seega 0,2 e. No vahet pole, kas 0,1 või 0,2 eurot. Või on veel mingeid võimalusi?[/tsitaat]

Kes ei riski see shampust ei joo!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki seetõttu ei juletagi osta, et see on \”Columbia naiste jope\” ;D

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Täiskasvanute riided ei lähe jah kahjuks müügiks … üritasin ka absoluutselt korralikku Peak Perfomance talvejopet müüa ning panin hinnaks ca 20% ostuhinnast ja ikka keegi ei osta 🙁

Samas võib panna osta-s müüki mõne päevinäinud H&M lastejope ning hind tõuseb mühinal … [/tsitaat]

Praegu paljudes poodides uute riiete aled 30-50% ja ega siis kasutatud asja -20% poehinnast jah hästi ei osteta 😉

Aga lasteasjade osas on sul täiesti õigus, vahest on endal piinlik juba müüa, sest kasutatud asja hind on nii kõrgeks kerinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina otsin ka normaalse hinnaga kenat talve jopet tikutulega taga. Ei ole leidnud sobiva hinnaga sobivat numbrit (XL), ei uuena ega kasutatuna 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Müün seni ainult perekoolis, keegi küsis, kus müün. Mõtlen seda osta asja, ehk proovin siis.

Please wait...
Postitas:
JennyG

saada jopest pildid
karolin@kandelinkv.ee

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul täpselt sama teema. Müün enda arust jumala korralikke ja hea hinnaga riideid ja keegi ei osta. Arvan lihtsalt, et neid hilpe on ilmselt juba piisavas koguses saada ja keegi enam ei orienteeru.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ostaks küll hea hinnaga talveriideid. Suuruses S (tütrele) ja M/L (enadale). Kui kellegil on miskit pakkuda siis ootan rõõmuga pakkumisi. Talvejalatsid oleks ka oodatud, suuruses 40 ja 37/38

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu müügikuulutusi kohtab siin perekoolis juba ca 4 aastat ning kindlat valemit pole, kuidas asja müüa. Mõni aeg ei liigu üldse midagi, siis aga ainult anna kätte! Just lõppes jälle selline periood, kuigi ka mina kahtlesin, et on ju nii suured aled igal pool. Aga muidugi ei ela ju kõik Tallinnas.
Piltidest oleneb ka tõesti palju. Asi seisab, seisab (ma ju näen fotkis, kui palju seda on vaadatud) ning kui ei mingit huvi, siis on viga kas hinnas või pildis. Algul alandan hinda ja kui ikka seisab, siis olengi teinud uue \”isuäratavama\” pildi ning vaat et kallimalt maha müünud. Samas, ega tõesti mul nende müügiga kunagi kiiret pole, see nagu hobi juba lihtsalt:)
Sinu jopel väga hea hind, nii et kas paned oksjonile või ootad uut hooaega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

põhjused, mis ei osteta- rahval pole raha, kaubamärk on massidele tundmatu, hind liiga kõrge, kuulutus pole kutsuvalt sõnastatud, pildid kehvad jne.
ma olen kõik talve-, suusa- jm sarnased riided maha muunud osta.ee-s 0.10 eurise alghinnaga, 30% ostuhinnast olen vähemalt kätte saanud, aga ka 70% ja 120% 🙂
kuulutus peab olema sõnastatud nii (ostas), et kaup ka otsinguga välja tuleks, mõni otsib suuruse, mõni värvi, mõni kaubamärgi jm järgi.
võimalikult täpne kirjeldus, mõõdud juurde jm.
kui on suusajope, siis neid veel praegu ostetakse, suuremasd suusareisid alles veebruaris-märtsis tehaksegi. lõpp palgapäevade või lastetoetuste laekumise kanti (on ebaeetiline, on, aga mis teha).
lõpukellaaeg ka nii 20-21, kui rahvas kodus, söögid tehtud-söödud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

perekooli kaudu ei saagi midagi müüa.

25.- pole kõrge hind, aga jah, inimesed on mõttega juba kevades, talvejopesid praegu keegi enam väga ei osta.

Proovi buduaari, seal kõige aktiivsem ost-müük.

Please wait...
Postitas:
Kägu

25 euri pole palju, aga äkki on su jope lihtsalt sellise välimusega et keegi ei taha.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Küsimus kasutatud asjade kogenud müüjatele:)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.