Esileht Ajaviite- ja muud jutud Küsimus kasutatud asjade kogenud müüjatele:)

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Teema: Küsimus kasutatud asjade kogenud müüjatele:)

Postitas:
Kägu

RE: Küsimus kasutatud asjade kogenud müüjatele:)

just ostsin osat.ee-st pea 40¤-ga jope. Seal oli paar tükki paremat ka, kuid nende oksjonite lõpp oli väga kaugel. Milleks panna mitmenädalane tähtaeg? Keegi ei hakka nagunii enne pakkumisi tegema kui oksjoni lõpp käes.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No osta-s läheb laste poole pealt Lenne nagu soe sai, kui on vähegi norm hind ja seisukord. Ise asi kas ostja pärast ka maksta soovib.p Po.p kombe läks ka praktiliselt sama hinnaga müügiks, kui ma ta ise kasutatult ostsin. HM on nii ja naa, joped lähevad vist paremini kui kombed, kuigi minu meelest on kombed igati hea kvaliteediga ja soojad. Naiste üleriideid on tõesti suht võimatu müüa, kui just väga tuntud või pop firma ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

noh minu elegantset kasukat ka ei soovinud keegi 25euriga,ise ostsin 2000krooniga.odavamalt ka ei taha anda,sest olen kasutanud seda vaid paar korda. tyypiline lugu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ostsin just endale korraliku sulemantli tuliuue ja 35 euroga. Kui nii võrrelda, siis on 25 eurot kasutatud jope eest palju. Samas ei tea ju kunagi, millega oled seda pesnud, et kas kannatab ikka veel vihma ja peab tuult. Kasutatud asi on kasutatud ikkagi.
Praegu on allahindlused talveriietele igal pool. Tasub talveriideid odavamalt müüa siis, kui hooaeg algab ja igal pool kirved hinnad. Siis on 25 eurot ikka odav hind.

Please wait...
Postitas:
Kägu

vaatasin ost-müügi alt seda jopet ja ütlen sulle ausalt, et mulle see jope ei meeldi. meenutab 80ndaid, kus armastati mitmevärvilisi jopesid.
igatahes, praegusel ajal inimesed ostavad sama hinna eest välismaalt omale uue jope (kes ise välismaal ei käi, tellib netist), sellise mis meeldib. ja 25¤ga ma kahtlustan, et sa jäädki müüma. võibolla 10ga mõni ostab ära, mine tea. ja kedagi ei huvita see, mis sina selle eest kunagi maksnud oled.

Please wait...
Postitas:
Kägu

siinses ost-müügis on väga viletsad pildid või puuduvad sootuks, kõik kaup segamini, otsing puudub – äärmiselt ebamugav kasutada. Mõned hinnad kummalised, ei saagi aru kas krooniaegsed kuulutused veel üleval? Tavaliselt ei tule see koht mulle meeldegi kui millegi ostusoov tekib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Njah… Antud jope pole ka minu maitse. Kas tõesti selliseid müüakse praegu ka poes mudel, värvid)? Siiralt- ma ei taha solvata.
Aga müügi koha pealt- igale potile leidub kaas. Arvan, et hind on üsna mõistlik. Lihtsalt sööda müüki erinevates kohtades, eri aegadel. Kuu alguses on rahval raha rohkem ka. Edu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Njah… Antud jope pole ka minu maitse. Kas tõesti selliseid müüakse praegu ka poes mudel, värvid)? Siiralt- ma ei taha solvata.
Aga müügi koha pealt- igale potile leidub kaas. Arvan, et hind on üsna mõistlik. Lihtsalt sööda müüki erinevates kohtades, eri aegadel. Kuu alguses on rahval raha rohkem ka. Edu![/tsitaat]

Palun pange link ma tahaks ka näha seda kurikuulsat jopet:)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sekundeerin. Kole jope imho

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Palun pange link ma tahaks ka näha seda kurikuulsat jopet:)[/tsitaat]
http://www.perekool.ee/index.php?id=873&class=forum_schnell&action=view_post&post=8850904

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on täiesti jube ju:)
Ma ausalt tasuta ka ei paneks seda oma lapsele selga ammugi ei vaataks sellist raha eest,see on aastast 1960
aga praegu on meil aasta 2012,nii et kuidagi ei lähe selline jope peale

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ausalt tasuta ka ei paneks seda oma lapsele selga ammugi ei vaataks sellist raha eest,see on aastast 1960
aga praegu on meil aasta 2012,nii et kuidagi ei lähe selline jope peale

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga praegu on meil aasta 2012,nii et kuidagi ei lähe selline jope peale [/tsitaat]
see ei olegi lastejope, see on täiskasvanutele. On niigi loteriivõit, et leida üldse inimene, kes sellist jopet osta tahab. Ja veel kasutatult. Ja netist. Ja sellise hinnaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see ei olegi lastejope, see on täiskasvanutele. On niigi loteriivõit, et leida üldse inimene, kes sellist jopet osta tahab. Ja veel kasutatult. Ja netist. Ja sellise hinnaga.[/tsitaat]

Veel hullem ,ma ei ei läheks isegi prügipangi sellise jopega välja viima,mõni tuttav veel näeks siis vajuks häbist ma alla:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis mõttes \”korralik kaasaegne jope\”? mis aastal sa selle ostsid, teemaalgataja? Mina 80-ndates noor olnud inimesena mäletan sellise tegumoega jopesid ja vähemalt laste numbreid võid sa praegu küll igast kaltsukast tasuta kastist saada!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mis mõttes \”korralik kaasaegne jope\”? mis aastal sa selle ostsid, teemaalgataja? Mina 80-ndates noor olnud inimesena mäletan sellise tegumoega jopesid ja vähemalt laste numbreid võid sa praegu küll igast kaltsukast tasuta kastist saada![/tsitaat]
Ma ütlen ,et se on ju õudus kuubis,ma ei ta tasuta ka sellist sitta endale selga ja sa imestad miks inimesed ei osta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

kas see jopepilt on siin mingi nali või tõepoolest keegi müüb sellist jopet? tõesti vanakooli jope – ise ei kannaks seda.. okei, võibolla puid vedades või ladudes.. aga maja juurest kaugemale ei läheks.

1.nõme lõige
2.nõmedad värvid
3.hind kui isegi 2.50 oleks, siis ka ei kutsuks ostma 🙂 – lihtne seega, see tegumood on ajast ja arust, sellepärast ei tuntagi huvi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatsin ka seda jopet… No mõni siinsetest polegi veel nii vana, kui sul se jope! Ma pakun huupi- jope on pärit 80-ndate algusest? Ja see lõige… ja värvi kujundus ka veel… Sihukest ei võeta prügikasti juurest tasuta ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah vaata kui see jope on sul ostetud miski 10a tagasi siis paraku ta ei ole pop ja trendikas, selle jope eest ei maksaks ma 10¤ ka kuna ta on minu silmis inetu, paraku välimus maksab ka.

Kaltsukates müüdakse ka neid selliste hindadega ja ilmselt jäävad ka müüma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ärge nüüd teemaalgatajat materdage. Selge see, et kunagi pidi jope ju ostu korral talle meeldima. Enda kantud asi saab ehk emotsionaalse väärtuse ja on ülehinnatud. Ma soovitaksin just mitte 0.10 eurosendiga oksjonile panna, küll aga no nt sellise hinna eest, mille eest oled nõus nt postkontorisse jalutama. Ja aeg näitab, milliseks kujuneb lõpphind.
Kui just ebaausaid võtteid ei kasutata, siis julgen paraku kihla vedada, et 20 euro-maile see lõpphind küll ei kerki.

Please wait...
Postitas:
Käggu

[tsitaat]Äkki seetõttu ei juletagi osta, et see on \”Columbia naiste jope\” ;D

[/tsitaat]

muhhahhaa!
talvel peaks vast norralannade jope usaldust âratama?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Müügi osas ei oska nõu anda, aga – rahval raha otsas???? Kustotsast??? No nii tööl kui ka turtvuskonnas niisama- küll ei saa see ega teine tulla lapse sünnipäevale, puha ollakse kuskil suusareisidel. Kuidas raha otsas kui vaadata poodideski ringi kuidas kärud on rahval lookas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Müügi osas ei oska nõu anda, aga – rahval raha otsas???? Kustotsast??? No nii tööl kui ka turtvuskonnas niisama- küll ei saa see ega teine tulla lapse sünnipäevale, puha ollakse kuskil suusareisidel. Kuidas raha otsas kui vaadata poodideski ringi kuidas kärud on rahval lookas.[/tsitaat]

Selge ju, et 25¤ eest ostaks enne süüa kui ajast ja arust jope :)))

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Müügi osas ei oska nõu anda, aga – rahval raha otsas???? Kustotsast??? No nii tööl kui ka turtvuskonnas niisama- küll ei saa see ega teine tulla lapse sünnipäevale, puha ollakse kuskil suusareisidel. Kuidas raha otsas kui vaadata poodideski ringi kuidas kärud on rahval lookas.[/tsitaat]
Sa oled ikka täitsa rumal inimene,vaene ei lähegi poodi ,sest tal pole raha,suurtes kaubanduskeskustes ongi shoppamas eesti jõukamad,kes saavad endale seda lubada.Ja miks peaks teisle inimesel olema tähtis võõra lapse sünnipäev?Ka mina eelistaks olla ennem oma perega puhkamas,kui kellegi sünnal kus nigunii midagi hääd ei toimu..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pange palun uuesti see link, moded usinasti kustutavad. Mina sooviksin osta küll.
Aga mis hinnasse puutub, siis korraliku ja kvaliteetse ning sisuliselt uue asja eest seda hinda küll palju pole. Kui sul müügiga kiire pole, siis las ta olla sul müügis, Buduaaris näiteks. Ega ta leiba ei küsi ja suurt ruumi ei võta. Ükskord ikka keegi ostab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Pange palun uuesti see link, moded usinasti kustutavad. Mina sooviksin osta küll.
Aga mis hinnasse puutub, siis korraliku ja kvaliteetse ning sisuliselt uue asja eest seda hinda küll palju pole. Kui sul müügiga kiire pole, siis las ta olla sul müügis, Buduaaris näiteks. Ega ta leiba ei küsi ja suurt ruumi ei võta. Ükskord ikka keegi ostab.[/tsitaat]
Kle vaevalt keegi sellist jama tahab

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Pange palun uuesti see link, moded usinasti kustutavad. Mina sooviksin osta küll.
Aga mis hinnasse puutub, siis korraliku ja kvaliteetse ning sisuliselt uue asja eest seda hinda küll palju pole. Kui sul müügiga kiire pole, siis las ta olla sul müügis, Buduaaris näiteks. Ega ta leiba ei küsi ja suurt ruumi ei võta. Ükskord ikka keegi ostab.[/tsitaat]

Tõsimeeli tahad osta musta-punase-kollasekirju, keskelt nööriga kokkutõmmatavat jopet? Kui sa pilti ei näinud, siis ära jaga siin katteta lubadusi :)))

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maitsed on erinevad – vbl keegi ikka kuskil soovib sellist jopet.
Aga – jaanuarikuus on raskem müügiperiood. Sest: seljataga on jõulud ja aastavahetus. Rahval raha otsas, mõned maksavad veel mitu kuud oma kiirlaene tagasi. Ka poed hakkavad juba alesid tegema, sest kevadkaubale on ruumi vaja.
Talvejopet oleks kõige mõttekam müüa novembris – siis tekib nõudlus. Kuna poed talvekaubale nii vara allahindlust ei tee, siis kergema rahakotiga inimesed hakkavad just kuulutuste ja oksjonite kaudu endale riideid ostma.
Ja hinnast: minge kohalikku kaltsukasse ja vaadake hindu. Kui teil on enamvähem samalaadne kaup, siis kallimalt on seda raske müüa. Paljud secondhand-ostjad käivad enne kaltsukad läbi, ja kui nendest ei leia midagi, alles siis hakkavad netist kuulutusi otsima.

Please wait...
Postitas:
Kägo

Palgapäevade periood on kuu alguses, täna on kuu eelviimane päev ja 99% neil, kes on nõus üldse ostma kasutatud asja, ei ole tänaseks söögirahagi.

Need inimesed ju, kellel ka kuu lõpus on raha piisavalt, ei osta kasutatud riideid kunagi.

Proovi sel reedel uuesti müüa, sest need, kelle tavaline palgapäev viies on seekord nädalavahetusel, saavad juba reedel palga kätte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rahval raha otasa või soovitakse peaaegu uue või täiesti uut asja, aga seda kas sümpoolse hinnaga või ültse tasuta, näes seda laste asjadega. Olen jah õel, aga tasuta ära ei anna.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Küsimus kasutatud asjade kogenud müüjatele:)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.