Esileht Sünnitus küsimus keisrinnadele

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: küsimus keisrinnadele

Postitas:

Palun teie kogemusi: kui esimene sünnitus on olnud plaaniline keiser(tuharseis+kahesarveline emakas), siis kas on kedagi innustatud/sunnitud teist(või mitmendat) last ise nö loomulikult ilmale tooma? Või mida olete ise eelistanud? Tänud vastamast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 14:36; 13.04 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene oli keiser tuharseisu tõttu. Teise sünnitasin ise, aga vahe on 10 aastat neil. Kolmanda sünnitasin ka ise. Minu arst soovitas teise puhul proovida, aga ütles, et igasugused stimuleerimised on keelatud, et nii kui mingi tõrge tekib, nii läheb jälle keisriks.

Kui on lisaks veel kahesarveline emakas, kuidas siis, vat seda kahjuks ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka esimene keiser, pea 9 aastat tagasi.Teine laps sünnib juulis ja ma arvan, et sünnitan seekord ise, kui midagi ootamatut just vahele ei tule, kuigi eelistaksin keisrit. Samas plaanin läiajal arstile siiski mainida, et mul on sünnituse ees hirm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tuharaseisu tõttu 6 aastat tagasi oli plaaniline. Nüüd meelitavad, et prooviksin ikkagi ise kuna kõik korras. Aga jah ütlesid, et väiksemagi tõrke korral kohe teevad keisri. Natuke kardan ka ja eelistaksin siiski keisrit. Samas mingi soov ka ise proovida:) Eks usaldan arste.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimene keiser tuharseisu tõttu, teise sünnitasin ise (ise tahtsin, valmistusin hoole ja südamega) ja ei jõua ära kahetseda… iga kell valiksin uuesti keisri

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli esimene keiser ja nüüd teine tuleb arsti otsusel ka kahjuks keiser. Mul lihtsalt esimese rasedusega mõjus lapse kandmine pärasoolele väga kahjustavalt, mistõttu ei julge arst mind sünnitama panna…alguses olin kurb, nüüd juba suva. Läheb nii nagu läheb…
Aga kui mul oleks kõik ok, siis prooviksin kindlasti ise sünnitamist. Olen enamjagu sünnitusvalu kogenud ja keiser oli minu jaoks tohutu piin just taastumise mõttes. Nüüd ei kujuta ette, et pean 2 väikse lapsega jälle selline sant olema. Aga õnneks mees ju aitab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänud vastanuile! muidugi huvitaks väga just kahesarveliste emakatega keisrinnade kogemus, aga näikse, et neid siin ei liigu 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 14:36; 13.04 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tänud vastanuile! muidugi huvitaks väga just kahesarveliste emakatega keisrinnade kogemus, aga näikse, et neid siin ei liigu :)[/tsitaat]

Hei!
Mul kahjuks ei ole Sinuga veel sünnitus kogemusi jagada…
Minul ka kahesarveline emakas.. kas sa ootad praegu juba beebit või plaanid? kaugel sul rasedus on? kuidas läinud? kas tead kummas sarves sul rasedus on? Mul mõlemad sarved peaaegu ühesuurused, kuid rasedus on väiksemas… seetõttu olen natuke mures ja tore oleks suhelda kellegiga kellel ka kahesarvelin emakas.
Tänud vastamast!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Sünnitus küsimus keisrinnadele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.