Esileht Hobinurk Küsimus kiisu kohta

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Küsimus kiisu kohta

Postitas:

Kiisul, 10 kuune, on üks silm natuke vähem kui poolkinni. Haiget ei tundu tegevat, vett silmast ei jookse. On rõõmus ja igapidi tavaline. Ei ole minu, vaid poja kiisu, seega nägin ainult pildi pealt. Aga noored mures. Endal on juba suured Siiamid, aga midagi taolist pole neil olnud. Eks homme saab arstilt küsida. Tahaksin lihtsalt noori maha rahustada. Kas tal võib karv silmas olla nt?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 23:56; 20.03 02:17; 20.03 03:11; 21.03 00:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kiisul on kolmas laug ka väljas?
Nii imelik, kui see ka ei tundu, on sel juhul asi ussides.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, kahju et ma ei oska siia pilti postitada. Usse ei usu et on, ussirohi antud ja ta on toomisest saati, praegu olnud tubane kass. Ussidega olen kokku puutunud oma isase kassi puhul, tema käib palju väljas ja talle tuleb sageli ussirohtu anda. Minu kiisudega kokku pole puutunud ja minu emasel, kes vähe õues käib, pole samas usse olnud. Ussid niisiis välistaks.
Kuidas ma telefoni galeriist siia pildi saaksin?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 23:56; 20.03 02:17; 20.03 03:11; 21.03 00:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minge arsti juurde kassiga.

Siia pilte otse panna ei saa, ainult neid pilte, mis on juba internetis. Imgur.com on näiteks selline veebilehekülg, kuhu oma pilt üles laadida ja seal võib pildi otsingust ära peita. Google piltidest saad ka lisada. Lisad siia veebiaadressi lingi või siis img tag ülevalt, aga sel juhul peaks olema pildi link, mitte veebilehe, ava pilt teisel lehel ja saad sealt lingi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikul lähevad jah arsti juurde. Annan teada kuidas läks, ehk on abiks teistelegi.
Aitäh ja rahulikku ööd!❤

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 23:56; 20.03 02:17; 20.03 03:11; 21.03 00:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kiisul suured silmad!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus kiisu kohta

Ja mina siin mõtlesin, et Milvi kohta uurid. Huvitav, kuhu tema kadunud on? ????

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama probleemiga arstil käinud, ilmselt oli miskit silma läinud, oli varem ka kissitanud, aga seekord kissitas rohkem ja pikemalt, silmanurka tekkis rähm ka. Saime silmasalvi – juhul kui nt silmapõletik ja läks kiirelt korda. Võis mingi praht olla silmas olnud ja ära hõõrunud (endal juhtunud, see oli põrgulikult valus) või karv.
Kas kassi silm on koguaeg pilukil? Meil pilutas nö rahuloleku hetkel, nii kui nägi mänguasju, sulgi, aknast lindu vmt olid silmad nagu tõllarattad.

Kassid muidu pilutavad silmi ka siis kui neil valus on. Aga seal ongi vaja jälgida, et kas silmast jookseb rähma, kas silmad on kogu aeg ja püsivalt pilus, kas kassi enda käitumine (mänguhimu) on muutunud jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikul oli kõik korras☺. Mingi karvake ehk oli siis silmas.
Suur aitäh kaasaelajatele!❤

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 23:56; 20.03 02:17; 20.03 03:11; 21.03 00:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Hobinurk Küsimus kiisu kohta