Esileht Hobinurk küsimus kogenud lennureisijatele

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: küsimus kogenud lennureisijatele

Postitas:
Kägu

Kas päris lennuki tagaotsas on halvem istuda kui eespool? Raputab vmt?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, raputab rohkem. Ühe korra olen olnud eelviimases reas ja need olid väga ebameeldivad 12 tundi.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, raputab rohkem. Ühe korra olen olnud eelviimases reas ja need olid väga ebameeldivad 12 tundi.

Tänan! Meil õnneks ainult 3 tundi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väikses lennukis ei pruugi see vahe nii suur ollagi, aga suurtel saba ikka hüppab rohkem, ees on tunduvalt rahulikum.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keskel kõige stabiilsem.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See küsimus peaks olema mitte kogenud, vaid tundlikule lennureisijale. Olen lennanud väga palju, aga ei tunneta mingit vahet, kas istuda ees, keskel või taga. Minu jaoks pole mingit vahet. Pigem sõltub õhuvoost. Turbulentsi kas on või pole.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vahet pole, peaasi, et tualettide lähedale ehk toilet classi ei sattu.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Turbulentsi kas on või pole.

Turbulents on täiesti iseasi. Lennuki saba rapub ka niisama palju rohkem kui esiots. Eriti suurtel. Olen palju ise võrrelda saanud ja stjuuardid on sama rääkinud. Mäletan korda, kui personal eraldi just sabaosa reisijaid rahustas, ilmselt nemadki olid sabas esimest korda. See pole turbulents, mis saba pidevalt kõigutab. Kui juba turbulents, siis see on eriti tunda.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen TA. Sain nüüd proovida nii sabaotsa kui ka lennuki keskkohta. Vahet minu meelest ei olnud.

+1
0
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Hobinurk küsimus kogenud lennureisijatele