Esileht Tööelu, raha ja seadused. Küsimus kohalikule või zenzusele( töölepingu lõppetamine lhp ajal

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Küsimus kohalikule või zenzusele( töölepingu lõppetamine lhp ajal

Postitas:

Küsimus siis kas on mõtet vanase töökohta lahkumisavaldus teha? nimelt ei sa ma enam sinna tööle mina, sest peaksin hakkama vahetustega tööl käima. aga kuna on väike laps kodus siis ei sa. mees samas firmas niigi 3 vahetuses. Kui anda lahkumis avaldus omal soovil, kas siis on mul mingi võimalus töötukassast toetusi saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole mingit mõtet ise lahkuda enne lapse 3a saamist.

Olles lhp-l võib mujal vabalt töötada.
Kui tõesti jätkata ei soovi, siis lahkumisavaldus 30p enne lapse 3a saamist.

Ise lahkudes ei saa töötuskindlustushüvitist, saab vaid töötutoetust(pisut üle 60/kuus).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui olen lhp ja alustan teises kohas tööd, siis kuidas arvestatakse makse ? Tean, et varemalt kui kahes kohas töötasin, siis teise koha pealt pidin tulumaksu maksma esimesest teenitud sendist. Endalgi plaan tööd vahetada, kuna emapalk saab läbi aga vana töö graafik ei sobi kohe kuidagi veel 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga kui olen lhp ja alustan teises kohas tööd, siis kuidas arvestatakse makse ? Tean, et varemalt kui kahes kohas töötasin, siis teise koha pealt pidin tulumaksu maksma esimesest teenitud sendist. Endalgi plaan tööd vahetada, kuna emapalk saab läbi aga vana töö graafik ei sobi kohe kuidagi veel :([/tsitaat]Igale inimesele on aastas ette nähtud summa, mille võib maksuvabalt teenida, see ei sõltu töökohtade arvust. Tulumaksuvabastust saad kasutada ainult ühes kohas korraga. Kui ainult ühes kohas töötad, siis seal kasutadki. Kui on mitu töökohta, siis neist valid ühe, kus maksuvabastust kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Küsimus kohalikule või zenzusele( töölepingu lõppetamine lhp ajal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.