Esileht Kodunurk Küsimus köögikombaini omanikele

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Küsimus köögikombaini omanikele

Postitas:

Tere, ma tahaks teada, kuidas teie masin suhkrut ja mune vahustab? Ma just soetasin selle mudeli:

https://www.k-rauta.ee/p/bosch-mc812m865-silver/b4r7?mtd=search&pos=regular&src=searchnode

ja mune suhkruga vahustades ei ulatu keerlev vispel anuma põhjani ning mulle tundub, et seetõttu jääb kiht suhkrut sinna, milleni vispel ei ulatu. Tulemuseks on vaid osaliselt vahustatud mass.

Sain täna koogi tehtud nii, et vahustamise ajal kraapisin põhjas olevat kihti korduvalt lahti, et seguneks ülejäänud massiga.

Kas teil on sarnast probleemi esinenud oma köögikombainiga? Jube nõme on see, et köögikombain on selline asi, mille headuses/kehvuses ei saa veenduda enne, kui pole proovinud 🙁

Tänan juba ette vastajaid 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.11 21:15; 18.11 08:57; 06.12 12:09; 06.12 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi on juba paarkümmend aastat köögikombain, siis mune vahustan siiani käsimiksiga – palju lihtsam, kiirem ja lollikindlam.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahustab, midagi põhja kinni ei jää. Mudeliks 90 algul ostetud moulinex.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas kombain munade vahustamiseks liiga kiire ei ole? Parim vaht tuleb aeglaselt vahustades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt vahustad munad “poolenisti”, siis lisad vähehaaval suhkru. Kui kõik suhkru korraga sisse kallad, siis jääbki kiht põhja. Siin on nt nipid: http://virkvispel.blogspot.com/2013/01/parim-viis-biskviidi-valmistamiseks.html
Mina vahustan munad üldse nii, et rasvata kausis (plastmasskauss on nagunii halb variant besee vahustamiseks, kuna see jääb alati natuke rasvane, materjalist juba lähtudes, parim on klaas ja metall) vahustan munavalged ja munakollase segan koos suhkruga sisse hiljem. Kuna munakollases on nagunii rasva, siis tervet muna korraga vahustades ei saa väga kohevat vahtu ega biskviiti.
ja muidugi on käsimikser parem, sellega saab põhjast segada vahustades, kuid köögikombain ajab asja ära (mingi väike vahustamata tainakiht ikka jääb, see ei hakka ju mööda põhja kraapima.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.11 11:23; 16.11 12:58; 16.11 19:36; 06.12 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vahustan munad üldse nii, et rasvata kausis (plastmasskauss on nagunii halb variant besee vahustamiseks, kuna see jääb alati natuke rasvane, materjalist juba lähtudes, parim on klaas ja metall) vahustan munavalged jamunakollase segan koos suhkruga sisse hiljem.

Mis rasvata kauss? Miks plastmasskausis rasvane jääb, mis sa mõtled sellega?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 11:49; 16.11 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitatakse munavalge vahustamisel (besee, pavlova, pisarakoogi jms, ka biskviidi tegemisel, kui nüüd hirmus korralik olla) kauss äädikaveega üle pesta, et kauss poleks seest rasvane. Ka munakollaste eraldamisel on tähtis, et ühtegi tilka munakollast ei jääks munavalgevahu sisse, sest munakollases on rasv, mis ei lase väga kohevaks vahustuda.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.11 11:23; 16.11 12:58; 16.11 19:36; 06.12 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitatakse munavalge vahustamisel (besee, pavlova, pisarakoogi jms, ka biskviidi tegemisel, kui nüüd hirmus korralik olla) kauss äädikaveega üle pesta, et kauss poleks seest rasvane. Ka munakollaste eraldamisel on tähtis, et ühtegi tilka munakollast ei jääks munavalgevahu sisse, sest munakollases on rasv, mis ei lase väga kohevaks vahustuda.

Ma saan aru, et kauss ei tohiks olla rasvane. Aga miks peaks tavaline puhas kauss olema rasvane? Kust see rasva jutt üldse tuleb. Muidugi ei hakka keegi vahustama beseed rasvases kausis.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 11:49; 16.11 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki räägime edasi teemast, mitte rasvasest kausist? Minu kogemus ketasvahustajaga köögikombainidega on, et ikka jääb sinna alla väike hulk halvasti vahustatud muna jne. Oleks arvanud, et just selline ringikäiv vispel, nagu lingil on, seda ei tekita.
Aga suhkrukihi vastu aitab ikkagi suhkru vähehaaval lisamine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.11 11:23; 16.11 12:58; 16.11 19:36; 06.12 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

siis on küll konkreetse mudeli viga, mul on mum5 sarja kombain ja vispel käib ilusti ringi ja muudab nurka ka (kauss on suur ja ilma nurka muutmata jääks põhja servapoolne osa puutumata). kirjeldatud probleemi pole kohanud, aga kogu suhkrut muidugi ühekorraga sisse ei uha ka.

käsimikser on ka olemas, aga mum5 teeb nii head tööd, et pole mõttessegi tulnud biskviidi v besee jaoks käsitsi vispeldada, see võtab ikka korralikult aega ju. ka kiiruse saab madala valida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 23:05; 17.11 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus köögikombaini omanikele

Su küsimus pole mitte köögikombaini omanikele vaid MC812M865 omanikele.

Sest nad kipuvad olema erinevad. Siin kägudel on Moulinexid ja Mum5-ed, mis on on ilmselt kõik vanemad ja aastaid vastupidanud disainid.
Ka pole edasi arenenud edasi munavalge.
Aga selle uue kohta ei oska öelda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 12:39; 17.11 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus köögikombaini omanikele

Su küsimus pole mitte köögikombaini omanikele vaid MC812M865 omanikele.

minu meelest on just väga õigustatud esitada küsimus kõigile köögikombaini omanikele – seda, et tema oma suhkrut põhjast kätte ei saa, teab ta isegi. nüüd on analüüsi koht, kas viga võis olla selles, et TA uhas kogu suhkru korraga sisse (meie ju ei tea, kas uhas), teha vajadusel veel üks katse ja siis otsustada, kas seda konkreetset MC812M865 saab edaspidi kasutada besee v biskviidi valmistamisel.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.11 23:05; 17.11 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas viga võis olla selles, et TA uhas kogu suhkru korraga sisse

No mis sa ise arvad?

Aga selge see, et ta ei hakka kunagi seda tunnistama või kirjutama, et mum5-ega seda ei juhtunud ja nüüd on.
Ta lihtsalt sai oma elu esimese köögikombaini kätte.

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 12:39; 17.11 20:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas viga võis olla selles, et TA uhas kogu suhkru korraga sisse

No mis sa ise arvad?

Aga selge see, et ta ei hakka kunagi seda tunnistama või kirjutama, et mum5-ega seda ei juhtunud ja nüüd on.

Ta lihtsalt sai oma elu esimese köögikombaini kätte.

Mis sellise nõmeda kommentaari mõte peaks olema?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on MUM4 sarja köögikombain ja samuti ei ole ma munavahuga rahul, kuidagi liiga kokku suudab ta selle seal vahustada, seega biskviite ja muid munavahuga asju vahustan endiselt Boschi 350W käsimikseriga, saab kiiremini ja mõnusam tulemus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise köögikombainiga ei saa selliseid asju teha. Tee käsimiksriga või osta spets tsignasegamiseks/ vispeldamiseks mõeldud aparaat. Seal köögikombainil on rõhk ikkagi tükeldamisel/ hakkimisel ja purustamisel. Lisana on pandud vispel, et hinda hoida.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 23:04; 17.11 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt vahustad munad “poolenisti”, siis lisad vähehaaval suhkru. Kui kõik suhkru korraga sisse kallad, siis jääbki kiht põhja. Siin on nt nipid: http://virkvispel.blogspot.com/2013/01/parim-viis-biskviidi-valmistamiseks.html

Mina vahustan munad üldse nii, et rasvata kausis (plastmasskauss on nagunii halb variant besee vahustamiseks, kuna see jääb alati natuke rasvane, materjalist juba lähtudes, parim on klaas ja metall) vahustan munavalged ja munakollase segan koos suhkruga sisse hiljem. Kuna munakollases on nagunii rasva, siis tervet muna korraga vahustades ei saa väga kohevat vahtu ega biskviiti.

ja muidugi on käsimikser parem, sellega saab põhjast segada vahustades, kuid köögikombain ajab asja ära (mingi väike vahustamata tainakiht ikka jääb, see ei hakka ju mööda põhja kraapima.

Antud jutt on see, kui kasutad metsllkaussi, siis ainult selleks , et veevannil muna kuumutada. Muidu metall ja muna reageerivad omavahel. Kõige parem on klaasist kauss või keraamiline kauss.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.11 23:04; 17.11 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur tänu vastajatele! Kindlasti proovin teie soovitatut – kõigepealt munad natuke vahtu ja alles siis suhkur järk-järgult juurde. Lootsin küll, et köögikombain vabastab käed, et ei pea miksrit hoidma ja saan samal ajal muuga tegeleda…

Porgandit riivis see masin küll ilusti ja väga kiirelt.

Järgmine katsetus saab olema pasteet 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.11 21:15; 18.11 08:57; 06.12 12:09; 06.12 12:59;
To report this post you need to login first.

on küll kombain kodus (Kitshen Aid, mingi eraldi ketas vahustamiseks), aga kõik vahustamised teen ikka käsimikseriga (elektriga ikka). Palju tõhusam ja vähem nõusid pesta ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma proovisin mune vahustada, nagu soovitasite, et kõigepealt munad natuke vahtu, ja seejärel väikeste osadena suhkur lisada. Aga ikkagi jäi suhkrukiht nõu põhja. Tundub, et natuke vähem, aga siiski. Ei saanud sellist vahtu, nagu käsimiksriga 🙁

Samuti ei ole taignakonksust suurt abi, sest ta ei tee muretainast näiteks ilusti palliks, nagu mu ema 20-aasta vanune masin seda teeb. Segab nii, t tulemuseks on purune mass, siis pen selle kaussi ümber valama ja kätega palliks mätsima.

See pole ju okei…

Samuti ei saanud see masin riivsaia tegemisega hakkama (röstisin eelnevalt saiatükid ahjus kõvaks).

Oeh…vaatan, mis müüja kostab, kui neile kirjutan, et masin ei tee oma tööd.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.11 21:15; 18.11 08:57; 06.12 12:09; 06.12 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti ei ole taignakonksust suurt abi, sest ta ei tee muretainast näiteks ilusti palliks, nagu mu ema 20-aasta vanune masin seda teeb. Segab nii, t tulemuseks on purune mass, siis pen selle kaussi ümber valama ja kätega palliks mätsima.

Viga on kas sinus (liiga kuiv jäi tainas) või vales otsikus (kas tegid taignasegamiskonksuga, see on selline nagu lõikur, aga plastist)? Selliseid asju on jah mugavam teha siis juba Kitchen Aidi sarnase (pöörleva) kausiga kombainis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.11 11:23; 16.11 12:58; 16.11 19:36; 06.12 12:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütleks, et kumbki polnud tõsi. Kätega mätsides (kogused olid nii nagu retseptis antud, 100x varem tehtud tainas) sain puruse massi kiirelt palliks.

Ja tegin jah plastikust teraga, mis taigna segamiseks mõeldud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.11 21:15; 18.11 08:57; 06.12 12:09; 06.12 12:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Kodunurk Küsimus köögikombaini omanikele