Esileht Tööelu, raha ja seadused. Küsimus koolituskulude kohta

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Küsimus koolituskulude kohta

Postitas:

täites deklaratsiooni, vaatasin et kool ei ole märkinud et olen eelmisel aastal maksnud 300 ¤ õppemaksu, lisasin selle sinna ise. nüüd maksumaet muidugi soovib näha tõendit. teisel kursusekaaslasel olid andmed kenasti olemas. Kuna jätsin kooli jaanuaris pooleli, ei ole maksnud ära detsembri kuu arvet. kas asi võib olla selles et kui mul on üks arve maksmata siis koolil on õigus keelduda avaldamast seda et olen maksnud 300 ära?

Tänan

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 12:59; 18.02 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

veel nii palju et mina maksin ise oma õppemaksu kuid registreerimise ankeeti panin mehe nime, ilma isikukoodita. kontrollisin just üle, ei ole kool ka temale saatnud andmeid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 12:59; 18.02 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun ole nii kena ja helista kooli. Kui maksjaks oled andnud abikaasa nime ilma isikukoodita, siis paraku pole selle nimega üksi midagi pihta hakata, isikukood on oluline. Kool oleks sel juhul pidanud küll saatma Maksuametisse teie enda andmed aga ju siis mingil põhjusel seda ei tehtud. Kui sa praegu ainult käsitsi oma andmed lisad, siis ei saa sa oma tagastust niipea, sest Maksuamet jooksutab su ühel hetkel kooli tõendit tooma ja kool peab maksuametisse esitama parandusdeklaratsiooni ka veel. Praegu saab kool sinu andmed lisada e-maksuameti kaudu kiiresti ja lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Küsimus koolituskulude kohta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.