Esileht Väikelaps Küsimus lasteaiaõpetajatele

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Küsimus lasteaiaõpetajatele

Postitas:
Kägu

Kas 4-7 aastaste laste rühm saab olla aiarühm või peab olema liitrühm? Ei saa seadusest aru.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

eelmisele-

loogika siin kahjuks ei kehti st iga rühma, kus on erivanuselised lapsed, seda ei klassifitseerita liitrühmaks, kahjuks.

Liitrühm on rühm, kus on SÕIME JA LASTEAIARÜHMA ealised lapsed st vähemalt mõni laps on sõimeealine (alla 3a)

Koolieelse lasteasutuse seadus § 6 p 4
(4) Liitrühma moodustamiseks võivad ettepaneku teha lapsevanemad või eestkostjad (edaspidi vanem). Liitrühmas on sõime- ja lasteaiarühmaealised lapsed.

Vahe on n selles, et liitrühma laste norm on väiksem- liitrühmas on kuni 18 last, muidu aiarühmas kuni 20,

liitrühma võib hoolekogu nõusolekul lisada kuni 2 last (st max siis 20 kokku), aiarühmas kuni 4 last (st kokku max 24)

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

aiarühm on

0
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Väikelaps Küsimus lasteaiaõpetajatele