Esileht Pereelu ja suhted Küsimus naistele, kelle mehed harva seksi tahavad

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Küsimus naistele, kelle mehed harva seksi tahavad

Postitas:

Kas muul ajal on suhe ok? Kas mees teid tema enda algatusel väljaspool voodit ka puudutab igapäevaselt? Ma pean silmas kallistamist, väikest musi, lihtsalt ümbert või käest kinni hoidmist vms? Kas lähedus füüsilises mõttes on olemas või tunnete sellest puudust?
Mu mees ei ole kunagi eriline külje-alla-pugeja olnud. Kui alguses see mind ei häirinud ja panin selle tema tööstressi arvele, siis nüüd tunnen, et närbun oma mehe kõrval lähedusepuudusesse, mida vajan, nagu vett ja õhku…Koos 15a. Harv seks on olnud algusest peale. Ka see oli/on harjumatu asi, kuid eks ma ise valisin ju omale sellise mehe.
Lihtsalt tahaks teada, kas kõigil on harva seksiga seotud ka see, et mees ei vaja üldse lähedust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean, mida sa tunned. Ka minu mees ei vaja lähedust üldse. 10 aastat lootsin, et midagi muutub, aga ei…Nüüdseks on mul 4a armuke olnud, kellega lähedusevajadust kompenseerin ja head seksi naudin. Süümekaid mul pole, sest omalt poolt tegin kõik, mis suutsin, enne kui kõrvalsuhte lõin..Kahjuks ühepoolse pingutusega abielu paremaks muuta ei õnnestunud ja laste pärast ei tahaks lahutama hakata. Isana ja inimesena on mees siiski igati ok. Lähenesin siis asjale nii, et kuna minu läheduse -ja seksivajadused on suuremad kui tal ja rahuldamata, järelikult on see minu probleem (ehk leidsin armukese) mehel ju probleemi pole, tema muutuda ei soovi ja ei peagi..Nüüd oleme mõlemd rahul: mees õnnelik, et mina ei ahista enam teda läheduse otsimisega ja ka seksima ei pea ta rohkem kui endal soov tuleb (ehk umbes kord kvartalis) ja mina õnnelik, et mul siiski on keegi, kelle kõrval end naisena tunda ja õide puhkeda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme koos olnud 10a.Kooselu alguses oli meil väga tihe seksuaalelu(teisel aastal igal hommikul ja õhtul).Harvaks jäi see siis kui ootsin meie kolmandat last.Peale seda on ka teatud perioode kui voodielu on kord 2ndl tagant.Mees teeb rasket füüsilist tööd ja vajub õhtul vahest juba kaheksa aeg ära.Ise teame,et vahel asi ikka väga harv ja siis üritame asja parandada.Muidu mees ikka kallistab aeg-ajalt ja igahommikune töölemineku musi on ka juba aastaid olnud.Vahel muidugi tunnen füüsilisest lähedusest rohkem puudust aga petma ei hakkaks kunagi.Mees väidetavalt ka mitte.Ise ka vahel naerame,et vanurid juba:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ei toimu küll mehe algatusel mitte mingit kallistamist-musitamist. Mina ikka liginen kallistamise või musitamise sooviga, aga vahel tunnen ennast nagu ahistaja.

Kõige kurvem on, et lapsed saavad kodust sellise pildi vanematest ja kardan, et otsivad endale ka mingid leiged kalad kõrvale, kes oma tundeid väljendada ei oska.

Mina olen kirglik inimene ja vajan väga lähedust. Lapsepõlvekodus oli lähedus väga loomulik ja igapäevane asi. Minu esimene suhe oli ülikirglik. Nüüd tunnen, et olen nagu lill ilma veeta ja poolnärbunud.

Kõige hullem, et sellest tahab hakata tekkima kerge näägutamise komme ja ärrituvus, olen kodus justkui kuri ema (lastele siis)ainult mitte mehele kallis ja romantiline/seksikas naine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme koos olnud 5a
viimasel 3a oleme sexinud 3-4 korda.
Me ei suudle,kallista,meil ei ole mingit kehalist kontakti.
Esialgu oli see üliväga raske minu jaoks.Pean end kirglikuks naiseks.Kannatan väga selle läheduse puuduse pärast.Olen temaga korduvalt rääkinud.Ta ei taha sel teemal eriti rääkida,otsib muid teemasi millele üle minna.
Olen mõelnud armukese peale,ex näis.
Mees ise väga tubli,hoiab pere,kasvatab-harib lapsi,ehitab maja.Hoolib perest,ise ta on väga rahul meie eluga ja ei näe probleemi aga mina ei suuda nii elada:(
Ja ega see armukese leidmine kah nii lihtne ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 10:45; 30.03 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oleme koos olnud 5a
viimasel 3a oleme sexinud 3-4 korda.
Me ei suudle,kallista,meil ei ole mingit kehalist kontakti.
Esialgu oli see üliväga raske minu jaoks.Pean end kirglikuks naiseks.Kannatan väga selle läheduse puuduse pärast.Olen temaga korduvalt rääkinud.Ta ei taha sel teemal eriti rääkida,otsib muid teemasi millele üle minna.
Olen mõelnud armukese peale,ex näis.
Mees ise väga tubli,hoiab pere,kasvatab-harib lapsi,ehitab maja.Hoolib perest,ise ta on väga rahul meie eluga ja ei näe probleemi aga mina ei suuda nii elada:(
Ja ega see armukese leidmine kah nii lihtne ole.[/tsitaat]
Kui teile on 5a jooksul juba mitu last, siis kas enne lapsi oli teil nn. käimisperiood ka? Või tulid lapsed nii ruttu, et ei jõudnud omavahelist seksuaalset sobivust kindlakski teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin enne tutvust üksikvanem.
Käimisperioodi oli meil aasta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 10:45; 30.03 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleneb mida pidada harvaks seksiks. keskmine on väidetavalt 2-4 korda nädalas, meil koed nädalas, vahel 2-3. mees suudleb-kallistab, võtab ümbert kinni, hoiab käest kui jalutame igapäevaselt, armastust avaldab ka, kaisus magame, suhe ok va kasvatusalased vaidlused seoses 3 väikese lapsega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie koos 9 aastat. Ootame hetkel oma neljandat last. Eks ole igasuguseid aegu olnud. Ei saa öelda, et mees teab mis palju seksi tahab. Korra nädalas ikka. Kui meil on olnud pikemaid vahesi siis ikka minu poolt. Samas on ka perioode kus ma iga päev meest ahvatlen. Seda tihtipeale nii, et tema arvas, et endal tuli isu peale. Olen kuulnud räägitavat, et kui tahate et mees midagi teeks siis tuleb ta arvama panne, et see oli tema mõte mida tegelikult ise tahate.
Mees teeb musi ja kallistab kindlasti hommikul kodust ära minnes, koju tulles ja ka siis kui head ööd soovime. Hommikuti ütleb, et armastab ja soovime teineteisele ilusat päeva.
Magame endiselt kaisus (paljalt. meile riietes ei sobi).
Sellisel tavalistl kodusel õhtul olen ikka mina see kes rohkem seda lähedust tahab aga mina selles küll probleemi ei näe. Ta siis tuleb minu juurde (oskan teda õeti paluda) või lähen ise tema juurde.
No ja kui on mingil põhjusel olnud suurem nägemise vahe. Näiteks olen olnud lastega maal või mujal siis on ka mees see kes väga lähedust soovib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin. Mees pole kunagi olnud suur lähedusearmastaja, aga pärast kolmandat last on asi täiesti käest läinud. Mitte mingit lähedust meie vahel enam ei ole, voodis magab ta nii oma serva lähedal, kui vähegi saab – peaasi, et omavahel kokku ei puutuks. Pärast rasedaksjäämist seksisime esimest korda uuesti siis, kui laps oli aastane! Samal ajal vaatab mees arvutist pidevalt porri ja rahuldab ennast. Minu jaoks on see otsene vihje sellele, et mina talle enam ei kõlba.

Kõik see on mind täielikku masendusse viinud, sest lisaks olematule seksile puudub ka igasugune muu lähedus, ei kallistusi ega suudlusi, mitte midagi. Praegu elan temaga koos laste pärast ja üritan teha kõigile head nägu. Lahendus oleks armukese leidmine, aga paraku on tema suhtumine minu enesehinnangu nii nulli viinud, nii et ma ei kujuta enam ettegi, et ma võiksin mõnele mehele üldse meeldida. Väga-väga kurb on see tegelikult. Varem ei olnud asi nii hull, aga praegu ma tunnen küll, kuidas mu keha lausa karjub läheduse järele. Aga mida pole, seda pole. Viimati seksisime eelmise aasta suvel… Iga kord, kui ma üritan asju selgeks rääkida, teatab ta mulle, et kõik elavat nii, ainult mina olevat selle pärast rahulolematu. Kui mul lapsi poleks, ei elaks ma temaga enam päevagi koos, pigem oleksin üksi, kui mehega, kes on mu enesehinnangu suutnud täiesti põrmustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu v2ga hea ja norm mees ka ei taha tihemini kui 3/4 korda kuus. P2evasel ajal ei kallista ega patsuta… kui ise l2henen mehele, et kallistada, siis tihti tunnen end ka nagu ahistaja. Aga eks ma siis ahistan, kui ilma ei saa…

Armukest v6tta ei taha, sest ei oska varjata seda ilmselt.

Mis teha, kui elu on nii l2inud. Lapsele on ta v2ga hea isa ja mulle hea mees. Armastan teda v2ga. Koos 11 a juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme koos elanud 13 aastat, viimased 5 aastat on seks olematu
( 3-4 korda aastas) ja ei mingit kallistamist,musitamist 🙁
Igasugused minupoolsed vihjed, rääkimised ja nö katsetused on jäänud tulemuseta. Naisena väga alandav olukord.
Lõpuks sain vihaseks kui see \”mees\” tuli voodisse magama,norskama – nüüd on meil minu algatusel eraldi magamistoad.
Mees arvab, et nüüd on kõik korras…. oi,oi eksib rängalt.Natuke veel ja temast saab mulle täiesti võõras inimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Pereelu ja suhted Küsimus naistele, kelle mehed harva seksi tahavad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.