Esileht Pereelu ja suhted Küsimus neile, keda on petetud.

Näitan 7 postitust - vahemik 121 kuni 127 (kokku 127 )

Teema: Küsimus neile, keda on petetud.

Postitas:

See naise vähene seksuaalsus tuleb ikka ka maksimum aasta, paariga välja, sellisel juhul oleks aus kohe lahku minna, lapsed tegemata jätta ja omale seksuaalne naine otsida.

Inimeste seksuaalsus muutub ajas, see pole mingi püsiv suurus.

Kõik on ajas muutuv. Mis siis? Aastatega lähevad kõik vanemaks, tekivad kortsud, kes läheb halliks, kes jääb kiilaks, kes läheb paksuks, kel tekib mõni raske haigus… Kas see on siis nüüd mingi argument, miks teisel poolel on õigus neid teatavaid puudujääke korvata teise naise/mehe abil, oma partnerile haiget (mis siis, et salaja) tehes? See ju suhte point ongi, et ollakse teineteisega nii heas kui ka halvas.

Ja, kui olukord on mingis osas tõesti halb, siis tehaks nokk lahti ja RÄÄGITAKSE asjadest. Tehakse kokkuleppeid. Otsitakse kompromisse.

Millest ma veel aru ei saa on see, et keegi ei veena sind sellises suhtes mitte olema. Kui sulle sobib, siis kõik ju hästi. Aga miks sina üritad vastupidisel seisukohal olijaid veenda, et nad peavad nõus olema sellise suhtemudeliga, kus valitseb silmakirjalikkus, pettus, teesklus? Miks nad peavad tahtma olla sellises suhtes, mis neile ei meeldi? Miks sa tahad selgeks teha, et need naised, kes oma mehe armukeste ja kõrvalsuhetega ei lepi, on rumalad?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt 03.03 21:26; 03.03 22:14; 03.03 22:34; 03.03 22:42; 03.03 22:58; 04.03 19:33; 04.03 19:56; 04.03 21:13; 05.03 21:24; 05.03 21:50; 06.03 20:49; 07.03 18:04; 07.03 19:41; 08.03 05:51; 10.03 11:36; 10.03 11:46; 10.03 12:13; 10.03 13:47; 10.03 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sina üritad vastupidisel seisukohal olijaid veenda, et nad peavad nõus olema sellise suhtemudeliga, kus valitseb silmakirjalikkus, pettus, teesklus? Miks nad peavad tahtma olla sellises suhtes, mis neile ei meeldi?

Kus ma midagi sellist olen proovinud selgeks teha???

Ja, kui olukord on mingis osas tõesti halb, siis tehaks nokk lahti ja RÄÄGITAKSE asjadest. Tehakse kokkuleppeid. Otsitakse kompromisse.

Ma vastasin sellele juba ju ometi. Sa ei pannud tähele? Loe siis palun eestpoolt. On olukordi, kus pole võimalik midagi rääkida nii, et olukord paraneks.
Jah, vabandust, aga minu arust on sinu mõtteviis egoistlik. Sinu mõte on, et kui suhe on muidu igati toimiv ja korras, aga ühel osapoolel on miski puudu, miski, mis teise jaoks mure ei ole ja mille hankimine pole teise poole võimuses, siis tuleks lahku minna (sest mille muuni see viia saab, kui üks osapooltest teisele teatab, et tal millestki pöördumatult puudu on)? Ja eriti jabur on see, et suurim kannataja on siin just see teine pool – see, kellel polnud suhtele ühtegi etteheidet, tõenäoliselt oli ta õnnelik. Aga sinu mõtteviisi järgi tuleb see õnnetunne kindlasti lõhkuda ning teatada, et teisel poolel on midagi puudu.
Jah, mina ei arva nii. Ma ei ole nii arg, et üksi riskantset ja ebameeldivat otsust vastu võtta ei julgeks. Ma ei kalla seda taaka oma kaaslase turjale, ei sunni teda osalema selles halvas valikus. Jah, äkki ta saab teada ja siis on halb – aga kindlasti pole see halvem kui see, kui ma lihtsalt lähen ja lambist ühel ilusal päeval talle teatan, et ma pole suhtes 100% rahul (ja tema midagi teha ei saa). Pealegi usun ma, et mu kaaslane pole rumalam ega vähem mõistlik kui mina ning kui ta järele mõtleb, siis saab ta minust aru.

Kõik on ajas muutuv. Mis siis? Aastatega lähevad kõik vanemaks, tekivad kortsud, kes läheb halliks, kes jääb kiilaks, kes läheb paksuks, kel tekib mõni raske haigus… Kas see on siis nüüd mingi argument, miks teisel poolel on õigus neid teatavaid puudujääke korvata teise naise/mehe abil, oma partnerile haiget (mis siis, et salaja) tehes?

Sina räägid õigusest. Mina räägin vajadusest. Need on kaks erinevat maailma – kas ma realiseerin oma õigusi või rahuldan oma vajadusi.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt 03.03 21:13; 03.03 23:52; 04.03 19:40; 04.03 20:22; 04.03 22:01; 05.03 21:30; 05.03 22:13; 06.03 20:57; 07.03 19:03; 07.03 19:55; 08.03 11:39; 08.03 12:03; 08.03 12:35; 08.03 14:17; 09.03 15:14; 09.03 18:42; 09.03 21:49; 09.03 23:16; 10.03 13:10; 10.03 17:32; 10.03 18:15; 10.03 22:17; 10.03 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris kindlasti on kuskil paremaid naisi kui mina ja kindlasti ka paremaid mehi kui minu mees. Aga me kui oleme otsustanud just koos pere luua, siis on see siduv otsus.

Kas sellest paremast naisest on ju kindlasti kuskil veel parem olemas. Jäädaksegi paremate juurde jooksma? Aga lapsed?

Oled sa kunagi kuulnud, et mõni täiskasvanu tänaks oma vanemaid: “Aitäh, et minu pärast kokku jäite, kuigi ei armastanud teineteist. Ma olen väga tänulik, et te kumbki minu pärast õnnelikuks ei saanud!”?

Muidugi peaks olema abieluliit püha ja puutumatu. Kuid, nagu sa isegi ütled, ei ole ei sina ea su mees (ega ka mina ja mu mees) maailma parimad ja tublimad inimesed. Inimesed on kõigest inimesed. Ja kuigi mina usun siiralt abielutruuduse võimalikkusesse olles juba tugevalt üle 20 aasta abielus ühe mehega ja meil on mitu last, ei tahaks ma siiski surmaähvarduselgi, et mu mees elaks minuuga koos ainult laste pärast, armastades südamest kedagi teist.

Mis elu see oleks. Ta saab hea isa olla lastele ka ilma selleta, et peaks minuga koos elama. Kui mu mees armastaks nii väga-väga teist naist, ma loomulikult nutaksin oma nutud, aga annaksin ta vabaks ja aitaks pakkida ka veel. Mis õigust on mul seista tõelise armastuse vahel takistusena? Ja kes olen mina, et ma võin otsustada, mis on tõeline armastus ja mis ei ole – teise inimeste suhetes. Mäletate seda armastuse ministeeriumi asja kirjandusklassikast ju.

Sest seda piina ma oma lastele ei teeks, et nad näevad, et ema ja isa ei salli teineteist, aga vaat näed elavad minu pärast koos. “Kes teid palus? Mina ei palunud teil koos õnnetud olla” ütleks iga laps, kui täiskasvanuna aru saaks või kuuleks, et – me elasime koos ju ainult laste pärast. Mina ei tahaks olla see veskiratas, mida vanemad kaelas veavad ja õnnelikusk ei saa, olla see, kelle pärast koos punnitatakse elada, mõlemad õnnetud. Miks sa arvad, et mõni laps seda tahaks, kui suurena minevikule tagasi vaatab? “Aitäh, ema et sa õnnelikuks ei saanud ja elasid kakskümmend aastat mehega, kes armastas südamest teist naist!” Ise ka usud, et see on võimalik?

Kohe hakkab silma, et sul puudub omal petmisega kokkupuude, vastasel juhul sa nii must valget juttu ei kirjutaks. Teema ei ole ju pidevalt kaklevatest ja tülis olevatest abielupaaridest. Tõsimeeli arvadki, et kõik abikaasad, keda petetakse, omavahel tohutult tülitsevad ja kraaklevad? Või petja kohe üldse enam oma abikaasat ei armasta? Et on leidnud nn.tõelise armastuse, aga elab siiski oma hirmsa abikaasaga. Keegi ei palu ju petjamehel oma kohutava abikaasaga kannatada ja elu armastust õhata, kui on võimalus ära kolida. Miskipärast ei koli neist petistest keegi enne ära, kui salasuhe välja on tulnud ja abikaasa ta lihtsalt välja viskab. Valdav enamus petmisi lihtsalt vist kestabki nii kaua, sest petja ja armuke on nii nõrgad ja teineteisest sõltuvuses, et kumbki ei oska seda lõpetada ka parima tahtmise juures.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.03 17:42; 09.03 13:35; 10.03 10:23; 10.03 17:53; 10.03 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled sa kunagi kuulnud, et mõni täiskasvanu tänaks oma vanemaid: “Aitäh, et minu pärast kokku jäite, kuigi ei armastanud teineteist. Ma olen väga tänulik, et te kumbki minu pärast õnnelikuks ei saanud!”?

Sest seda piina ma oma lastele ei teeks, et nad näevad, et ema ja isa ei salli teineteist, aga vaat näed elavad minu pärast koos. “Kes teid palus? Mina ei palunud teil koos õnnetud olla” ütleks iga laps, kui täiskasvanuna aru saaks või kuuleks, et – me elasime koos ju ainult laste pärast. Mina ei tahaks olla see veskiratas, mida vanemad kaelas veavad ja õnnelikusk ei saa, olla see, kelle pärast koos punnitatakse elada, mõlemad õnnetud. Miks sa arvad, et mõni laps seda tahaks, kui suurena minevikule tagasi vaatab? “Aitäh, ema et sa õnnelikuks ei saanud ja elasid kakskümmend aastat mehega, kes armastas südamest teist naist!” Ise ka usud, et see on võimalik?

On ikka väga oluline erinevus, kas ema ja isa ei salli teineteist ja elavad koos, või elavad lapse pärast koos ning sallivad üksteist lapse pärast. Loodetavasti saad sa vahest aru. Teist varianti eelistaks üsna kindlasti iga laps vanemate lahutusele. Ei ole ühelgi lapsel vaja, et lapsevanemad oleks surmani armunud ja liblikates. Heaks pereks piisab, kui lapsevanemad on lähedased, austavad üksteist ning hoolivad üksteisest ning lastest.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt 03.03 21:13; 03.03 23:52; 04.03 19:40; 04.03 20:22; 04.03 22:01; 05.03 21:30; 05.03 22:13; 06.03 20:57; 07.03 19:03; 07.03 19:55; 08.03 11:39; 08.03 12:03; 08.03 12:35; 08.03 14:17; 09.03 15:14; 09.03 18:42; 09.03 21:49; 09.03 23:16; 10.03 13:10; 10.03 17:32; 10.03 18:15; 10.03 22:17; 10.03 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen petetu.
Ja mul pole mingit austust ega lugupidamist oma ekskaasa vastu.
Sest kui ma otse küsisin ja ettepaneku tegin, et kui on tõesti hingesugulane ja armastus, et siis tal tuleb minna. Aga palun ärgu valetagu ega vassigu. Sain teada, et ma olen skisofreenik, kes näeb olematuid asju. Et ma olen haige inimene, haiglaslikult armukade. Et ma kujutan omale ette asju, mida pole. Et lihtsalt tööd on palju ja närvilisus on tingitud töö asjadest. Kuni solvumiseni välja, et ma ta pingutusi ei hinda.
Meie lapsed muutusid segavaks faktoriks. Nad ei tohtinud õhtuti enam kõvemini mängidagi, sest see ärritas isa. Ammugi polnud ta nõus nendega enam tegelema.
Sest tal on nii palju nii tähtsaid asju teha.
Ma küsisin mitmeid kordi – mis on valesti? Ja sain ikka vastuseks, et kõik on hästi – ainult mina kujutan ette omale ja tüütan teda selle küsimusega. Ma ütlesin ikka ja jälle, et ma tunnen, et asjad pole õiged ja ma ei tahaks olla see loll, kes ei tea.
Küllap arvas ka tema, et kui ma ei tea, et siis ei tee ta kellelegi halba. Et tegutseb õilsal eesmärgil.

Tulemuseks on see, et ma ei taha praeguseks isegi samas ruumis temaga viibida. Ja meil on lapsed, kelle pärast ma pean ennast selleks sundima. Imelikul kombel on tema huvi laste vastu kasvanud. Võib olla selle pärast, et lapsed on nüüd suuremad ja saavad ise endaga hakkama. Võib vabalt nad enda juurde komandeerida ning siis tundideks oma elamisse üksi jätta. Noh- mõned korrad lapsed ka käisid, aga nüüd streigivad. Ja muidugi – eksi meelest olen mina see kurja juur, kes ässitab.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja, kui olukord on mingis osas tõesti halb, siis tehaks nokk lahti ja RÄÄGITAKSE asjadest. Tehakse kokkuleppeid. Otsitakse kompromisse.

Räägitud ja kirjutatud – korduvalt. Tulemus 0. Mille osas kokkuleppeid teha kui teine pool vihastub kui mingi teema jälle päevakorda tõuseb. Keeldub teatud teemadel üldse rääkimast. Tema jaoks on asi korras, kõik toimib, temal pole probleemi.
Aga muidu on tore koos olla. Kui ainult SEDA metsa ees ei oleks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.03 00:23; 08.03 01:30; 08.03 22:55; 09.03 21:04; 10.03 13:31; 10.03 19:12; 11.03 00:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe hakkab silma, et sul puudub omal petmisega kokkupuude, vastasel juhul sa nii must valget juttu ei kirjutaks. Teema ei ole ju pidevalt kaklevatest ja tülis olevatest abielupaaridest. Tõsimeeli arvadki, et kõik abikaasad, keda petetakse, omavahel tohutult tülitsevad ja kraaklevad? Või petja kohe üldse enam oma abikaasat ei armasta? Et on leidnud nn.tõelise armastuse, aga elab siiski oma hirmsa abikaasaga. Keegi ei palu ju petjamehel oma kohutava abikaasaga kannatada ja elu armastust õhata, kui on võimalus ära kolida. Miskipärast ei koli neist petistest keegi enne ära, kui salasuhe välja on tulnud ja abikaasa ta lihtsalt välja viskab. Valdav enamus petmisi lihtsalt vist kestabki nii kaua, sest petja ja armuke on nii nõrgad ja teineteisest sõltuvuses, et kumbki ei oska seda lõpetada ka parima tahtmise juures.

Eksid, mul on kaks sellist koledat kooselu lausa selja taga. Mees hirmsasti armastas teist, aga teine oli ka abielus ühel juhul ja üldse…laste pärast elan koos oma naisgea, kuni lapse dsuured ja kogu see jutt. No ma olin ju mugav talle võtta ka. Minu kõrvalt sai armastatuga seksida ja mina andsin ka veel pealekauba ja minu nähes võis elutoas varbaküüsi lõigata, samal ajal armukesega pidi kogu aeg vinks-vonks olema ja ega talle oma aluspükse väga pesta ka ei taha anda. Ah, saad aru küll.

Mina see asendusemane-koduabiline olla ei soovinud ja laste pärast polnud seda küll vaja.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 04.03 19:18; 05.03 12:43; 05.03 14:21; 05.03 14:43; 09.03 13:52; 10.03 15:32; 10.03 21:38; 11.03 09:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 121 kuni 127 (kokku 127 )


Esileht Pereelu ja suhted Küsimus neile, keda on petetud.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.