Esileht Rasestumine ja lapse ootamine küsimus neile kel olnud keiser

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: küsimus neile kel olnud keiser

Postitas:

nimelt tahan teada kas on mingisugune risk kui oled rasestunud peale kirit umbes 6- 9 kuud. kas olete siis ka loomulikult sünnitanud või tehakse plaaniline keiser. kuidas raseduse aegu arm tunda andis ja kuidas sünnitus möödus. suur suur aitähh vastajatele.
kuna kaalun lapse alles jätmist siis tahan teada millga mul tuleb vastamisi seista.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui käisin umbes pool aastat peale keisrit kontrollis, ütles arst, et haav on väga ilus ja hästi paranenud, et võiks kasvõi kohe uuesti rasestuda. Nii kiiresti see siiski plaanis polnud. Suvel saab keisrist kaheksa aastat ja suvel uus sünnitus. Suure tõenäosusega plaaniline keiser. Kuigi arsti sõnul ei olda tänapäeval nii jäigal seisukohal, et kindlasti peab ka teine keiser olema, siis minu puhul peab arst keisrit näidustatuks. Samuti tutvusringkonnas mitu naist, kellel peale esimest keisrit ka teine laps keisriga sündinud. Mingeid erilisi probleeme raseduse ajal pole neist kellelgi olnud, mis oleksid olnud tingitud varasemast keisrist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli keiser 4 kuud tagasi. Arm on ilus, mingeid kaebusi pole põhjustanud. Arst ütles, et umbes 6-12 kuud võiks oodata, enne kui uut rasedust planeerida. Samas üks teine arst ütles, et tänapäeval ka 6 kuud ok, sest mida noorm on arm, seda elastsem ja venivam ta on 🙂 Ja üldiselt, kui pole mingit näidustust, siis sünnitad ikka ise. Oleneb muidugi, mis põhjusel eelmine keiser tehti. Mina plaanin suvel jälle triipe püüdma hakata, ehk siis umebs 9 kuud pärast sünnitust 🙂 Loodan nüüd ise sünnitada!
Miks sulle keiser tehti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jäin uuesti rasedaks kui keisrist oli möödas 8 kuud. Erakorraline, 25 tundi valusid ja laps lihtsalt ei sündinud. Teise raseduse ajal arm tegi lõpupoole ikka korralikult valu, millest ma ka arstile rääkisin kuid arst arvas, et see ok.Jälgimisel käisin siis mõlema rasedusega ITKH-s ja teise lapse ilmaletuleku kohta arvas siis arst, et kõigepealt proovime, valutame, eks siis saame ka keisri teha kui ei sünni. Kuna esimese lapse sünnist sain nii suure trauma siis läksin Ferti plaanilisele keisrile. Kuid laps tahtis tulla ikka enne tähtpäeva siis sain ka korralikult valutada.Haiglasse jõudes oli avatust suur null. Tehti keiser, ferti peaarst tuli järgmine päev ja rääkis, et arm oli väga halvas seisukorras, väga palju liiteid ja väga nõrk, et ilmselt poleks see arm mitmekümne tunnist pinget ja valutamist vastu pidanudki. Ma arvan lihtsalt, et vahel võiksid arstid ka patsienti(rasedat) kuulata. Nad võtavad rasedaid kui oma liinitööd ja sellest tekivadki need mõningad kurvasti lõppevad lood sünnitudel. Aga minul läks siis nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine küsimus neile kel olnud keiser

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.