Esileht Ajaviite- ja muud jutud Küsimus neile, kes ei usu koroonasse või kelle meelest piirangud on asjata

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 225 )

Teema: Küsimus neile, kes ei usu koroonasse või kelle meelest piirangud on asjata

Postitas:
Kägu

Ma tõesti üritan mõista: kuidas teie meelest peaks riik toimima? Mida teha, kui haiglad on viimseni täis? Ma kuulen kõikjalt etteheiteid, et piirangud on mõttetud ja lõpetage kartmine ja et maskid on kahjulikud… Aga mis teie praktiline nägemus oleks – põeme kõik haiguse läbi ja kes sureb, see sureb? Nn looduslik valik? Aga praeguseks on ju teada, et mida rohkem inimesi seda läbi põeb, seda rohkem esineb ka mutatsioone, sest viirus otsib ka viise ellujäämiseks. Seega me võimegi jääda sellesse koroonatsüklisse kinni. Nii ju ka ei tahaks elada?

Lisaks, räägitakse ka koroona pikaaegsetest mõjudest, tüsistustest, mida peaks ju ravima hakkama – ka see oleks väga koormav nii rahaliselt kui vaimselt, nii riigile kui inimesele.

+66
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jah, mul on samad küsimused neile. Nii kurb on mõelda, et mida kauem need “oma õiguste” tagaajajad kriiskavad, seda kauem me ka selle portsu otsas ühiselt istume.

+47
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nad võidavad sind juba esimese lause pealt, öeldes, et haiglad ei ole tegelikult täis või on nad sama täis nagu igal aastal veebruaris ja märtsis, sest siis olevat viiruste hooaja tipp.

+47
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma kuulen kõikjalt etteheiteid, et piirangud on mõttetud ja lõpetage kartmine ja et maskid on kahjulikud…

Huvitav, et mina kuulen KÕIKJALT hoopis seda, et oleme kodus, kanname maske, ärme lähme spasse või reisima, tellime poest toidu koju jne.

Mida sa ise pakuksid, mis vahe meie tutvusringkonnal on?
Või kust sa neid tolade tekste kõikjalt üles korjad?
FB-st?

+5
-38
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No kui selliste käest hakata küsima, siis mingeid mõistlikke vastuseid sa ei saa. Nende meelest mõistagi pole koroonat olemas, seega ei saa haiglates ühtegi koroonapatsienti olla ning haiglad tegelikult on tühjad, kõik valetavad, riik palkab näitlejaid klippidesse ja nii edasi.

+43
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

riik palkab näitlejaid klippidesse ja nii edasi.

Huvitav, kas see riigi palkamine toimub nende arust kuidagi läbi teatrite või on lihtsalt cv.ee-s tööpakkumiskuulutus üleval?

Kus ongi kenasti kirjas, et olen Riik ja soovin leida näitlejaid klippidesse.

+40
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, kas see riigi palkamine toimub nende arust kuidagi läbi teatrite või on lihtsalt cv.ee-s tööpakkumiskuulutus üleval?

Riik loomulikult kasutaks mingit salajast allhanget või juba selleks otstarbeks organiseeritud eritöötajaid sellise töö jaoks ja oleksid vaikimislepingud. Ma ei ole vandenõuteoreetik ega koroonaeitaja, aga kui sa arvasid, et paljastasid selliste vandenõuteoreeetikute jutus praegu mingi nõrga koha, siis sa eksid. Ja kus nende eitajate juttu lugeda saab: igalt poolt, kasvõi siin on käinud üks (või on neid mitu), kelle lemmikväljend on, see on tavaline hooajaline gripp/haigus ja siis sinna juurde muu jutt. Täpsema ülevaate jaoks tegin sulle otsingu: https://www.google.com/search?q=perekool+tavaline+hooajaline&oq=perekool+tavaline+hooajaline&aqs=chrome..69i57j33i160.5977j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mis teie praktiline nägemus oleks

Nii palju, kui ma nende vastuseid analoogsetele küsimustele lugenud olen, siis nende loogika paistab olevat see, et riik ei peaks midagi tegema, vaid inimesed peaksid oma tervist turgutama ja looduslikumaid asju sööma vmt. Et sellepärast jäädaksegi haigeks, et kõik on mingi töödeldud toidu ja oma keha mittekuulamisega pekki keeranud, mitte viiruse pärast. Ja et enne asi ei parane, kui kõik ei hakka elama looduse ja oma kehaga kooskõlas elama. Mingi selline mull on neil minu arust.

+27
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga mis teie praktiline nägemus oleks

Nii palju, kui ma nende vastuseid analoogsetele küsimustele lugenud olen, siis nende loogika paistab olevat see, et riik ei peaks midagi tegema, vaid inimesed peaksid oma tervist turgutama ja looduslikumaid asju sööma vmt. Et sellepärast jäädaksegi haigeks, et kõik on mingi töödeldud toidu ja oma keha mittekuulamisega pekki keeranud, mitte viiruse pärast. Ja et enne asi ei parane, kui kõik ei hakka elama looduse ja oma kehaga kooskõlas elama. Mingi selline mull on neil minu arust.

Vastupidi! Riik on süüdi ka selles, et ei räägi piisavalt, et sööge tervislikult, liikuge ja magage normaalselt. Sellist teavitust polevat mitte keegi näinud.

+26
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma tõesti üritan mõista: kuidas teie meelest peaks riik toimima? Mida teha, kui haiglad on viimseni täis? Ma kuulen kõikjalt etteheiteid, et piirangud on mõttetud ja lõpetage kartmine ja et maskid on kahjulikud… Aga mis teie praktiline nägemus oleks – põeme kõik haiguse läbi ja kes sureb, see sureb? Nn looduslik valik? Aga praeguseks on ju teada, et mida rohkem inimesi seda läbi põeb, seda rohkem esineb ka mutatsioone, sest viirus otsib ka viise ellujäämiseks. Seega me võimegi jääda sellesse koroonatsüklisse kinni. Nii ju ka ei tahaks elada?

Lisaks, räägitakse ka koroona pikaaegsetest mõjudest, tüsistustest, mida peaks ju ravima hakkama – ka see oleks väga koormav nii rahaliselt kui vaimselt, nii riigile kui inimesele.

Mina olen loodusliku valiku poolt! Kui ma pean praegu elama, siis ma tahan ELADA normaalset elu, mitte niimoodi vireleda.

+7
-37
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vastupidi! Riik on süüdi ka selles, et ei räägi piisavalt, et sööge tervislikult, liikuge ja magage normaalselt. Sellist teavitust polevat mitte keegi näinud.

Aa, õige jah. Sellist juttu räägivad nad tõesti ka.

+15
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu põlvkond (olen 35) ei saa väga ise mäletada, kuid mina tean oma ema ja isa juttudest (kes vaatasid igal võimalusel Soome televisiooni ja olid haritud ning intelligentsed inimesed), et oli ka nö nõuka ajal inimesi, kes elasid täielikus eituses ning ütlesid, et selline asi ei ole võimalik, et poelettidel on vabalt saada vorstilatid ja on veel mitme erineva vahel valik ka!

Kui inimesed on sattunud mingisuguse propaganda (kas siis veneaegne mõjutustegevus ja raudne eesriie või antud juhul koroonavastasuse “religioon”) mõjutusvälja, siis on neid sealt keeruline välja tuua. Mõnda võib olla ei saagi. Ja vähestel on see know how, kuidas seda teha. Jah, on võimalik need inimesed üles leida grupiti ja ära kaardistada, aga päriselt mõttemalli muuta on keeruline.

+28
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enne koroona-aega tunduks jutud kiipidest, 5g:st, ajju süstitud liimist, sellest kuidas “nemad” meid jälgivad jne, pärit olevat psühhoneuroloogia osakonna patsientidelt, nüüd tundub, et selliseid on päris mõtlemapanev jõuk meie hulgas täiesti vabalt liikumas. Jube tegelikult mõeldagi, kui palju on inimestel vaimseid häireid, mis siis kriis ajal avalduvad.

+42
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Riik loomulikult kasutaks mingit salajast allhanget või juba selleks otstarbeks organiseeritud eritöötajaid sellise töö jaoks ja oleksid vaikimislepingud. Ma ei ole vandenõuteoreetik ega koroonaeitaja, aga kui sa arvasid, et paljastasid selliste vandenõuteoreeetikute jutus praegu mingi nõrga koha, siis sa eksid.

Nii ja naa. Ehk ma ei eksigi.

On üldiselt teada, et RIIK kulutas meilgi selle vaktsiini (mis nüüd kohale ei taha jõuda) ostmiseks miljoneid eurosid.
AZ sai vist 2 milli jne.
See on ju fakt ja seda eitada pole võimalik. Isegi tollane rahandusminister tõstatas avaliku arutelu, et kust VEEL osta, et kõik poleks ainult ühel kaardil. (see oli siis, kui see ostmise aeg oli).
Ostetigi mitmest firmast.

Kui mitu külateatri näitlejat saaks palgata 5M euro eest?
Vastus: väga palju.

Kui ei usu, loe kasvõi Kadrioru “näitlejad” kõik kokku, seal on neid terve armee.
Nüüd, tõsi, küsivad veel üht miljonit juurde, aga see on teine teema.
Armee, kes kõik saavad palka, autod, majad, küttekulud, riided, reisikulud, kõik-kõik selle hinna sees.

Poleks mõtet olnud ju sama raha mingi totaka vaktsiini jaoks kulutada?
Või kas keegi arvab, et nii Helme, kui muude riikide ministrid saavad selle raha oma arvele kuidagi tagasi?
Vaevalt.

Ehk siis see ongi ÜKS nende nõrkadest kohtadest ja, jah, ma paljastasin selle praegu.

Kas ma eksin, kui väidan, et sina oledki see tüüpiline maski ja koroonaeitaja?

+2
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just. Kurjad Kaabud mõtlesid koroona välja ja andsid sõbralikult teatepulga edasi Kajale, kes nüüd sama koroonahirmutamisega tegeleb.

+15
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keegi pole öelnud ju, et koroonat pole olemas.

Lihtsalt see reageerimine “pandeemiale” on ajulagedus.

+16
-40
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina olen loodusliku valiku poolt! Kui ma pean praegu elama, siis ma tahan ELADA normaalset elu, mitte niimoodi vireleda.

Kas oled loodusliku valiku poolt ka siis, kui saad ütleme näiteks insuldi ja kiirabi ei tule, sest kõik partullid on hõivatud koroona-haigetega. Kas see on ka siis aksepteeritav looduslik valik, kui vireled halvatuna võib-olla aastakümneid ratastoolis ja seda oleks saanud ennetada õigeaegselt saadud meditsiinilise abiga? Või kehtib looduslik valik vaid lämbuvate koroona-haigete puhul?

+44
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga miks sa vireled? Hakka tegutsema. Ma kogu aeg asjatan ja käin tööasjus ringi, poes süüa ostmas, vajadusel riideid ja õpin jne. Lihtsalt selline nüanss on nüüd juures, et kannan maski ja puhastan käsi hulga rohkem kui varem ja hoian tihedast rahvamassist eemale. Ka tänaval muide ja kui keegi vastu tuleb tõmban maski näo ette. Igaksjuhuks. Siiani on toiminud aga või olla poleks ka ilma maskita käies midagi teistmoodi e nakatunud.

+21
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, mul on samad küsimused neile. Nii kurb on mõelda, et mida kauem need “oma õiguste” tagaajajad kriiskavad, seda kauem me ka selle portsu otsas ühiselt istume.

Reealset näidet paluks, et maskide kandmisest kasu on olnud. Haigete arv aina kasvab, aga ometi kõik ju kannavad maski?

+15
-44
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui saad ütleme näiteks insuldi ja kiirabi ei tule, sest käik partullid on hõivatud koroona-haigetega.

Ta tahab seda saada ja siis oodata kiirabiautos (see oli Perhi või ITK ees, ma ei mäleta) KUNIKS keegi haiglas järjekordselt maha sureb ja siis talle surnukuuri arvelt koht vabaneb.
Haiglas ju on kindel kohtade arv; kui on 100, siis on 100 ja siis sinna ei topi kokku 200 inimest.
Ilmselt see on voodite arvust kinni.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Riik loomulikult kasutaks mingit salajast allhanget või juba selleks otstarbeks organiseeritud eritöötajaid sellise töö jaoks ja oleksid vaikimislepingud. Ma ei ole vandenõuteoreetik ega koroonaeitaja, aga kui sa arvasid, et paljastasid selliste vandenõuteoreeetikute jutus praegu mingi nõrga koha, siis sa eksid. Ja kus nende eitajate juttu lugeda saab: igalt poolt, kasvõi siin on käinud üks (või on neid mitu), kelle lemmikväljend on, see on tavaline hooajaline gripp/haigus ja siis sinna juurde muu jutt. Täpsema ülevaate jaoks tegin sulle otsingu: https://www.google.com/search?q=perekool+tavaline+hooajaline&oq=perekool+tavaline+hooajaline&aqs=chrome..69i57j33i160.5977j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Vaata riiklike hangete alt sealt leiad kindlasti vastuse kas on teatritest tellitud teenust või mitte. Pigem mitte või kui siis ilmselt mingi salajase pakti alusel. Võibolla kogusid Riigikogulased 100€/näost ja maksavad näitlejatele sulas, et lepingust jälge ei jääks!?

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Reealset näidet paluks, et maskide kandmisest kasu on olnud. Haigete arv aina kasvab, aga ometi kõik ju kannavad maski?

KÕIK!? Ma küll näen igapäevast, et 10st 3 ei kanna kindlasti ruumi sisenedes maski. Nüüd kus valvurid ustel passivad ehk kahe nädala pärast on näitusest ka kohe näha kuidas nakatuvus langeb. Kohe seda ju ei näegi.

+17
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaata näiteks Singapuri näitajaid.

Seal reaalselt inimesed kannavadki maski, sest asiaatidel ei ole seda de.biilset “oma peaga mõtlemise kommet” veel tekkinud ja nad on kollektiivselt tublid ja seadusekuulekad.

Palun sulle näide, vaadata saad seda siit aga kasu sellest polnud sinu jaoks ilmselt s…ttagi, sest kohe tekib sul mingi uus jauramise teema.

+32
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viimastel päevadel olen aina rohkem hakanud mõtlema, et kumb siis tegelikult parem on, kas õudne lõpp või lõputu õudus. Ehk siis tõesti järjest enam loodusliku valiku poolt, kui see jama kiiremas korras läbi ei saa. Plaanilist ravi nagunii praktiliselt ei saa juba aasta aega, surevad need, kes muidu ei oleks surnud. Teeks nüüd nii, et selle kuu aja jooksul, kuni need piirangud kestavad, vaktsineeriks vanaemad-vanaisad jt riskigrupid ära ja läheks eluga edasi, enne kui me teistpidi täiesti põhjas oleme ja kaotame järjest rohkem noori inimesi. Mitte koroona, vaid piirangute tõttu.

+10
-24
Please wait...

Postitas:
Kägu

Noored muretsevad kliima pärast (tegelevad maailma päästmisega)…. aga praegu oleks neil oma tegevusega võimalus päriselt päästa inimeste elusid…kahjuks see ei tundu olevat trendikas.

+7
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Noored muretsevad kliima pärast (tegelevad maailma päästmisega)…. aga praegu oleks neil oma tegevusega võimalus päriselt päästa inimeste elusid…kahjuks see ei tundu olevat trendikas.

Sest trendikas on kisada tühja koha pealt, samas ise mitte midagi ära tehes.
See ongi praegune trend ja kõvatajate ajastu.
Tegijate aeg on hetkel kriisis.

Vaata kasvõi meie nö. peaministrit – kisaja oli ta koalitsioonis kõva aga kui nüüd ja reaalselt on vaja midagi otsustada või teha, siis temal on kätte jõudnud “puhkuse aeg”.
Ok, oleks siis enne puhkust asjad tehtud, aga ei, puhkus ongi ettekääne mitte s..ttagitegemiseks.
Teine samasugune on Kadriorus ja küsib miljonit juurde.

Miks noored peaks teistsugused olema?

+11
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen TA.

Viimasele: minu meelest on meie inimesed uskumatult vähetaluvad. Misasi on lõputu õudus? Kui me oleksime kõik NATUKENEGI oma kontakte ja ühiseid ettevõtmisi vähendama, siis poleks praegu lõputu õudus – oleks selline mõõdukas “õudus” nagu sügise algul. Aga praegu on tõesti õudus – kes ikka tahab eriolukorda? Aga me poleks siin, kui inimesed oleksid võtnud tõsiselt koroonameetmeid.

+32
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen TA.

Viimasele: minu meelest on meie inimesed uskumatult vähetaluvad. Misasi on lõputu õudus? Kui me oleksime kõik NATUKENEGI oma kontakte ja ühiseid ettevõtmisi vähendama, siis poleks praegu lõputu õudus – oleks selline mõõdukas “õudus” nagu sügise algul. Aga praegu on tõesti õudus – kes ikka tahab eriolukorda? Aga me poleks siin, kui inimesed oleksid võtnud tõsiselt koroonameetmeid.

Oleks ja oleks…
Juba eelmine aasta lockdowni ajal öeldi, et “võtame nüüd end kenasti kokku ja peagi on see jama läbi”. Mis on reaalsus? Aasta aega mingi komejant toimunud.

+16
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viimastel päevadel olen aina rohkem hakanud mõtlema, et kumb siis tegelikult parem on, kas õudne lõpp või lõputu õudus. Ehk siis tõesti järjest enam loodusliku valiku poolt, kui see jama kiiremas korras läbi ei saa. Plaanilist ravi nagunii praktiliselt ei saa juba aasta aega, surevad need, kes muidu ei oleks surnud. Teeks nüüd nii, et selle kuu aja jooksul, kuni need piirangud kestavad, vaktsineeriks vanaemad-vanaisad jt riskigrupid ära ja läheks eluga edasi, enne kui me teistpidi täiesti põhjas oleme ja kaotame järjest rohkem noori inimesi. Mitte koroona, vaid piirangute tõttu.

Kas tõesti on inimestel selline kalamälu, et kevadine-suvine Rootsi olukord on unustustehõlma vajunud?

+11
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näide maski kandmise kasust: töötasin enne vaktsiini saamist ligi 8 kuud koroonaosakonnas maskis-kaitseriietuses ja ei saanud koroonat. (Nüüd ka muidugi kaitseriietuses ja maskis, aga koroonat ei saa ka tänu vaktsiinile).

+23
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 225 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Küsimus neile, kes ei usu koroonasse või kelle meelest piirangud on asjata