Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Küsimus neile kes on Fertis arvel

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Küsimus neile kes on Fertis arvel

Postitas:

Tere!
Tahtsin uurida, et mis summadega peab arvestama kui oled Fertis arvel? Tean et esimene läbivaatus koos UH-ga maksab 42 euri ja ämmaemanda visiit 21 euri. Kas siis peabki arvestama nende summadega või tuleb midagi veel juurde? See ämmaemanda visiit pidi juba mingeid analüüse sisaldama. Kuna plaanin naguinii uuesti Ferti sünnitama minna ja Fert asub ka kõige lähemal, oleks seal mega mugav käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ultraheliuuringud on ka lisaks (Oscar, LA) ja lisaks analüüsid:

Analüüside kompleks rasedusega arvele võtmiseks (hind sisaldab analüüside võtmist) 128.00

Analüüside kompleks raseduse 28-36 nädalal (hind sisaldab analüüside võtmist)51.50

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured tänud vastamast. Ma nii palju oma mugavuse eest ei raatsi maksta:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti hakkab siis raha minema, kui midagi ei lähe päris plaanipäraselt ja jääd näiteks arsti jälgimisele, siis on iga vastuvõtt koos UH-ga 40 euri. Pluss lisaanalüüsid. Mul juhtus nii ja oleme ikka omajagu raha selle rasedusega sinna jätnud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 17:27; 29.01 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kulunud praegu vähemalt 8+ tuhat vanas rahas, sünnitama alles lähen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 15+ ja raha läinud üle 300 euri. Alati on UH ja analüüsid. Aga läksin kohe arstile, kui ainult täpp oli näha. Et summa oleks väiksem, kui hiljem oleks läinud. Aga ei kahetse midagi. Loen õudusi, kus riiklikus saab harva Uh ja siis selgub ka,et lapse süda ei löö enam või midagi muud.
Aga jah, nüüd visiidil pikemad vahed sees, kuna kõik ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei maksa seda riikliku ka maha teha…
Ultrahelisid on ette nähtud raseduse jooksul 3tk(tuvastamine, KV ja LA)…vahel, nüüd vist juba tihedamini tehakse lõpus üks veel. Liiga palju ultraheli EI OLE lapsele hea!!!
Mõnel vist lihtsalt staatuse asi et erakasse minek…
Minul siiani riiklikele ei ole midagi ette heita…On vaja et oleks HEA ämmaemand, kes sinu muredele ka vastu tuleb ja sinu muretsemisest aru saab…Mina küsisin ise et kas lõpupoole saab lisa UH et muidu älähen tasulisse..ja ta vastas et ikka saab 🙂 Kui mure on siis tuleb sellest rääkida…
Vaevalt et fertis suudetakse lapse südametöö katkemist ära hoida! Visiitidel käid sa siiski regulaarselt ja ei istu ju 24/7 UH all, et kõik kindel oleks…süda võib visiitide vahepeal töö lõpetada ja siis ei ole selles süüdi mingi riiklik haigla!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina plaanisingi sellel korral minna riiklikusse haiglasse, kuna olen nende kohta kuulnud palju positiivset. Kaks eelmist arvelolekut ja sünnitust olid Fertis, seal oli väga positiivne kogemus, aga no milleks maksta, kui saab hea teenuse ka tasuta? Mõeldud ja otsustatud Pelgulinna kasuks. Nädalaid oli aga alles 8, kui algas kõhuvalu ja õrn määrimine. Seadsin siis sammud Pelgulinna ja kurtsin muret. Kell oli 12 päeval. Registratuuris ohati minu mure peale raskelt ja öeldi, et ega neil mingit aega lähipäevadeks pakkuda ei ole – mingu ma ja istugu ukse taha ning kui arstil tekib vaba hetk, siis vaadatakse mind üle. Ootasin 2 tundi, naised käisid sisse-välja, ei hakanud mina kuhugi vahele trügima, ei ole selline inimene. Uurisin siis registratuurist uuesti, et äkki on mingi muu võimalus, et ma võin ka maksta, aga öeldi, et kahjuks mitte – kell viis lõppeb vastuvõtt ja siis kindlasti vaadatakse mind üle. Isegi visiiditasu ei tahetud enne, kui ma ikka mõnda arsti näen 🙂 Ausalt öeldes puudus mul igasugune soov veel tundide kaupa ukse taga olla – helistasin Ferti ja sain kohe aja. Sellega minu kogemus riikliku haiglaga lõppes. Ega ma ei kritiseeri – väga kenasti suhtuti, aga lihtsalt riigi võimalused on piiratud. Ja kuna mul on võimalus maksta, siis nii ta jälle läkski…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 17:27; 29.01 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päeva nali – riiklikes tehakse vähe UH ja selgub, et süda ei löö.
Käin riiklikus, Tartus. UH olnud esimese 20 nädalaga 4 korda. Täpike – krevetike südametööga – kuklavolt – looteanatoomia.
Mul riiklikus oli veel eriti vahva. Arstid (mul neid kaks rasedust jälgimas, nii vaja) kirjutasid esimesed digiretseptid välja ainult telefonikõne peale. Uuringuid tehakse pidevalt ja hoitakse silma kenasti peal.
Üheks mu arstiks on muideks nii kõva tegija, et needsamad sinu eraka arstid küsivad tema käest nõu ja naistena käivad ise sama arsti juures. Teise arsti koostatud infovoldikuid jagavad needsamad sinu arstid ka oma rasedatele. Mina saan selle kõik tasuta.
Nende sadade eurode eest, mis üle jääb, saan lapsele hoopis midagi vahvamat lubada, kui ta juba siinpool kõhtu on.

Aga peab ikka hea elu olema, kui suurim õudus on vähesed ultrahelid raseduse ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Küsimus neile kes on Fertis arvel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.