Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Küsimus neile, kes peetumise üle elanud

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Küsimus neile, kes peetumise üle elanud

Postitas:
Kägu

Kas oli mingeid endale arusaadavaid märke sellest või selguski alles arsti juures?

Please wait...
Postitas:
123

Tere!

Minul andis keha kohe märku, et peaksin pikali olema. Nii kui püsti, kõndima hakkasin, oli ebamugav valu. Viljastusarstilt küsides nõu, arvas, et pole hullu. Usaldasin arsti, läksin tööle ( jalgadel väga pikk päev mis algab öösel) valu aina tugevnes kuni hoidsin kinni juba. Ilmselt siis kukkus. Ehk siis minul väljendus ta väga suurte valude näol.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arsti juures. Kõik tunnused olid olemas – hommikuti kergelt iiveldas, väsimus, rinnad tundlikud. Aga loode oli juba 3 nädalat surnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

2 peetumist. Mõlemal korral hakkas pruunikalt määrima, selle peale läksin naistehaigla erakorralisse vastuvõttu, siis selguski, et rasedus oli peetunud ja lootekott juba emakaseinast eraldunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul hakkas määrima pruunikalt, rindade valulikkus kadus ära ja lõhnataju ka. Teada sain 3 n hiljem, kui arstile läksin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõigepealt kadus rindade valulikkus. Siis oli kerge pruunikas määrimine, mille peale kontrolli läksin. Seal avastati, et südametööd enam ei ole…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul kadus ka rindade valulikkus. Päev enne puhastamist hakkas pruunikalt määrima ka, aga selleks ajaks oli peetunud juba 4 nädalat. Iiveldus püsis kuni emakas oli puhastatud. Rindadest ma niisama aru ei saanudki, et valutavad, aga last imetades andis tunda ja peetumise ajal see kadus. Kui ei imetaks, siis ei olekski aru saanud, et midagi muutus. Väsimus kadus ka. Enne tahtsin lõunaund magada lapsega koos

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul õiged raseduse tunnused peale peetumist alles tekkisid. Arsti juures selgus, et kõik muu kasvab, kuid loote süda ei löö enam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ühtegi tunnust, et oleks peetunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul kadusid ka kõik tunnused, sh rindade valilikkus ja väsimus. Lisaks oli ka algusest saadik halb eelaimdus. Enne esimest arstivisiiti eraldus pruunikas limaklomp ja hakkas määrima. Ja siis arst teatas, et väga halvasti kahjuks, südametegevust ei ole. Peetus 7.nd, avastati 10.nd. Kohutav kogemus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Absoluutselt mingeid tunnuseid ei kadunud ega muutunud. Ega neid ei jõudnud suurt tekkidagi ja mul on rasedusvaevusi üldse minimaalselt, aga olekus polnud mingit vahet. Peetunud oli 6.ndl, leiti 9.ndl. Määrima hakkas alles vahetult enne puhastuse aega, et keha ise valmistus puhastama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul raseda tunnused püsisid ehk rinnad valusad ja sees keeras, kuid kõhus olid tugevad gaaside moodi valud. Hiljem siis sain teada, et peetumisega võivadki sellised valud olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul oli üks tunnus, mida hiljem seostasin peetumisega, nimelt raseduse algusest peale ärkasin igal öösel pissihäda peale, aga ilmselt siis kui loode hakkas väiksemaks minema, kadus see sümptom ära.
Samuti tekkisid mul u. 4-5 päeva enne puhastust tugevad kõhuvalud, mis käisid hooti ning roosakas määrimine. Selle peale ma EMOsse tõttasingi.
Peetumine avastati 10 nädalal ning loote suurus oli 7+5.
Eelnevalt käisin u 2 nädalat enne peetumist arsti juures, kus süda lõi ja suuruseks oli tol hetkel 8+2.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõik tunnused kadusid päeva pealt. 2 nädalat hiljem selgus, et süds enam ei löö 🙁 Enne nägin südametöö ära

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selgus arsti juures.

Küll aga oli selle raseduse, mis peetus, ajal pidevalt väga halb olla. Kõik oli valesti. Oli pidevalt külm, nagu haiguse ajal. Iiveldas, kohutav väsimus, pea käis ringi, maitsetaju oli metsas jne. 3 varasema raseduse alguses küll nii halb olla ei olnud. Kuigi on leitud, et kui iiveldab, pidi rasedus just kindlamalt lõpuni kulgema.
Kõik vaevused (raseduse tunnused) lõppesid päevapealt puhastuse käigus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Selgus arsti juures. Enne polnud mingeid märke, et rasedusega midagi halvasti oleks.

Küll aga oli selle raseduse, mis peetus, ajal pidevalt väga halb olla. Kõik oli valesti. Oli pidevalt külm, nagu haiguse ajal. Iiveldas, kohutav väsimus, pea käis ringi, maitsetaju oli metsas jne. 3 varasema raseduse alguses küll nii halb olla ei olnud. Kuigi on leitud, et kui iiveldab, pidi rasedus just kindlamalt lõpuni kulgema.
Kõik vaevused (raseduse tunnused) lõppesid päevapealt puhastuse käigus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Polnud ühtegi viidet peetumise kohta ja ei osanud kahtlustada. Teada sain 12+ plaanilisel ultrahelil, peetunud oli juba 6+. Sümptomid sarnased varasematele rasedustele, klassikalised raseduse alguse vaevused on alati natuke järele andnud pärast teise kuu täitumist, aga iiveldus kohati ikka tuli peale ja kõhtki nagu kasvas, kuigi tagantjärele tarkusena ilmselt ettekujutusena. Eelmisel päeval, kui peetumisest teada sain, tuli ühekordselt suurem hulk kollakasoranži limast voolust, mis oli hirmutavalt tavatu. Helistasin isegi ämmaemandale, aga tema ei pidanud seda tähelepanuväärseks ja ise ka ei osanud millegi halvaga seostada. Pruuni ega verist määrdumist ei olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul olid ikka märgid juba enne arsti juurde minekut – iga kord aga erinevad. Ühel korral valutas kõht 4 päeva järjest, teisel korral hakkas määrima, kolmandal korral hakkas lootevett tilkuma jne (peetumisi palju, samas aga kaks normaalselt kulgenud rasedust; seega sain märgi ilmnedes üsna kohe aru, et rasedusega läheb tõenäoliselt halvasti. Arstid püüdsid küll lohutada ja anda lootust, aga üks kindel märk oli määrimine – alati kui raseduse ajal määrima hakkas, teadsin, et nüüd on kõik).

Please wait...
Postitas:
Punamütsikene

Mitte ühtegi tundemärki ega mitte midagi. Esimesel uhl öeldi et rasedust peaks olema 8+2 aga rasedus peetus 6+2

Please wait...
Postitas:
Smallsun

võibolla

Heii võibolla ei ole see õige koht, aga käisin täna kontrollis emakas ilusti puhas ja kõik ok. arst soovitas siis sügisel uuesti proovima hakata aga mina ise tunnen ja mõtlen et ma ju olen valmis ja kui allkorrus ka kõik okei siis ootaks ühed päevad ära ja prooviks siis, samas eks ole see hirm ikka sees et äkki jälle.. Kuid mida annab mulle see 3kuud ootamine?
Andke nõu mida teie olete teinud, või mida teie teeksite?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleneb, millal rasedus peetus. Mul avastati peetumine 10. nädalal arvele võttes, peetunud oli 3 nädalat tagasi. Järgmine ovulatsioon toimus 6 nädalat pärast puhastust, jäin siis uuesti rasedaks ja kandsin ilusti lõpuni.

Please wait...
Postitas:
Smallsun

Oleneb, millal rasedus peetus. Mul avastati peetumine 10. nädalal arvele võttes, peetunud oli 3 nädalat tagasi. Järgmine ovulatsioon toimus 6 nädalat pärast puhastust, jäin siis uuesti rasedaks ja kandsin ilusti lõpuni.

minul oli loode peetunud 6+ nädalal

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma otsisin ise ka palju infot selle kohta, millal saab uuesti proovima hakata. Põhimõtteliselt ei olegi nii väikese raseduse peetumise korral mingit põhjust kuude kaupa oodata, st teaduslik selgitus puudub. Kui tunned, et oled valmis ja veritsus on lõppenud, siis miks mitte. Ise lähtusin sellest, et kui keha on uueks raseduseks valmis, küll ma siis jään ka rasedaks. Jäingi 🙂

Please wait...
Postitas:
Smallsun

Ma otsisin ise ka palju infot selle kohta, millal saab uuesti proovima hakata. Põhimõtteliselt ei olegi nii väikese raseduse peetumise korral mingit põhjust kuude kaupa oodata, st teaduslik selgitus puudub. Kui tunned, et oled valmis ja veritsus on lõppenud, siis miks mitte. Ise lähtusin sellest, et kui keha on uueks raseduseks valmis, küll ma siis jään ka rasedaks. Jäingi 🙂

rääkisin ka elukaaslasega et ootan 1 päevad ära. Minu mõtlesin ka et mis vahet sel on kas ma nüüd ootan 1 kuu või 3 kuud vms kui juhtub siis ju peab nii juhtuma. Eks natukene ole ikka hirm ka eelmisest peetumisest.
Hetkel ma tunnen et olen valmis ja eile arstilt saadud kinnitus et ka emakas ja kõik on korras ja puhas.

Please wait...
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Küsimus neile, kes peetumise üle elanud