Esileht Ajaviite- ja muud jutud Küsimus osta.ee kohta

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Küsimus osta.ee kohta

Postitas:
Kägu

Kui ese on müügis 10 sendise alghinnaga ja on ka osta kohe hind, kas siis kaob ostakohe hind ära, kui teen esialgu 10 sendise pakkumise?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks, ei kao.
See jääb ikka alles, nendele, kel kohe vaja.

Aga ära tee pakkumist, tee alles 5min enne lõppu. Muidu ajad nad niisama hasarti ja annad teada, et sina ka seda asja tahad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru- 0.10 on nii alghind kui ka osta kohe hind?

Please wait...
Postitas:
Kägu

0.10 on nii alghind kui ka osta kohe hind?

Selle sa mõtlesid praegu ise välja.
Osta kohe võib ka vabalt 100 või 10000 jne olla.

Autode müüki alustatakse ju samuti kümnest sendist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

OstaKohe hind kaob automaatselt, kui oksjonile tehtud pakkumised on jõudnud kahe sammu kaugusele OstaKohe hinnast.

https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=support.page&id=1153

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sellisel juhul pole mõtet üldse mingit oksjonit teha, sest osta kohe hind peaks olema nö lõplik kui pakkumine on alla selle, kas pole sedasi?
Iseasi kui keegi osta kohe hinnast üle pakub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellisel juhul pole mõtet üldse mingit oksjonit teha, sest osta kohe hind peaks olema nö lõplik kui pakkumine on alla selle, kas pole sedasi?

Kellega või millest sa jahud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei, OstaKohe pole lõplik. Lõplik on viimane pakkumine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Miks, ei kao.

See jääb ikka alles, nendele, kel kohe vaja.

Aga ära tee pakkumist, tee alles 5min enne lõppu. Muidu ajad nad niisama hasarti ja annad teada, et sina ka seda asja tahad.

Siis võid ilma jääda üldse. Mina olen näiteks paar korda vaadanud, et pakkumisi ei tule ja ilma pakkumisteta oksjoni maha võtnud. Ise teen alati vähemalt 10-sendise pakkumise ära kui huvi on. Just seetõttu, et siis ei saa enam oksjonit tühistada ega lõpuaega edasi lükata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei kao osta-kohe hind ära. Kui keegi teine pakkumist ei tee ja oksjon lõpeb, siis saadki 10-sendise alghinnaga osta. Aga peab arvestama, et keegi teine võib seda osta-kohe võimalust kasutada. Sel juhul jääd ostust ilma (isegi kui oled selle 10-sendise pakkumise teinud).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siis võid ilma jääda üldse. Mina olen näiteks paar korda vaadanud, et pakkumisi ei tule ja ilma pakkumisteta oksjoni maha võtnud.

Ilmselgelt on need kaubad erinevad, mida me ostame. Sellepärast mul ka puudub kogemus, et mingit asja mitte keegi isegi 10s-ga ei taha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul küll on paar müüki olnud, kus osta kohe hind ületati kolmekordselt. Minu jaoks ka müstika. Kusjuures üks asi oli selline, et panin sellestsamast osta kohe hinnast poole odavamalt müüki, ühtki pakkumist ei tehtud. Siis panin 10 sendiga ja osta kohe hinna ja hind kerkis osta kohest 3 korda kõrgemaks. Mingid imefaktorid mõjutavad seda portaali…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul küll on paar müüki olnud, kus osta kohe hind ületati kolmekordselt. Minu jaoks ka müstika. Kusjuures üks asi oli selline, et panin sellestsamast osta kohe hinnast poole odavamalt müüki, ühtki pakkumist ei tehtud. Siis panin 10 sendiga ja osta kohe hinna ja hind kerkis osta kohest 3 korda kõrgemaks. Mingid imefaktorid mõjutavad seda portaali…

nõus sinuga.
vahel on suht ulme: nt üks raamat oli mitu kuud müügis 10€-ga, keegi ei ostnud. siis panin alghinnaks 5€ ja… müüsin lõpuks 28€ eest.
aga samas mõni asi lähebki ära 10 sendi eest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul küll on paar müüki olnud, kus osta kohe hind ületati kolmekordselt.

Mitte imefaktorid ei mõjuta, vaid inimesed on lollid ja lähevad hasarti.
Selle asemel, et kohe ära osta, teevad nad 20 pakkumist kümne sendi kaupa ja siis on juba raske loobuda.

Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Küsimus osta.ee kohta